7 izbový dvojgeneračný 4-podlažný RD Podháj - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Podháj | 284 m²

Ponúkame na predaj viacgeneračný dom v radovej zástavbe v Lamači, ulica Podháj, v tichom a zele

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 2782 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemné klimatizované kancelárske priestory Zochova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 117 m²

Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. Kancelársky pr

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 11.04.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

3-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Úžitková plocha

Publikované: 19.01.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

POĎTE DO SVOJEJ ZÁHRADY SKORO V LESE A S VÝHĽADOM – TU JE MOŽNOSŤ...NOVÉ UPI POVOĽUJE VIAC...

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Stará Klenová | 786 m²

Publikované: 27.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

174,800 € 222 €/m²

člen NARKS

Pozemok v k.ú. Lamač na predaj – Vysokohorská ul.

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Vysokohorská | 1,086 m²

Ponúkame pozemok v oblasti Lamač – Zečák, parcela registra „C“ o celkovej výmere 1086m2, druh p

Publikované: 05.06.2023 Aktualizované: 05.06.2023
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

280 €/m2 280 €/m2

člen NARKS

Veľký 3-izb.mezonet s terasou a výhľadom na hrad v absolútnom centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Klobučnícka | 130 m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. mezonetový byt v absolútnom centre v blízkosti pešej zóny. Byt nach

Publikované: 07.05.2021 Aktualizované: 18.09.2024
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory s terasou na Plynárenskej ul. v Business Centre 5

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 981 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej kancelárskej budove BBC 5 na Plynárenskej

Publikované: 19.10.2020 Aktualizované: 12.10.2022
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Moderné kancelárske priestory s parkovaním blízko centra už od 20m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 14.49 m²

Prenajmeme moderné kancelárske priestory v Bratislave IV. na Lamačskej ceste v kancelárskej bud

Publikované: 10.03.2020 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

3-izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

Predaj- rozľahlý svahovitý pozemok (2073 m2) s 8- izb. RD + stavba 1 nového RD s pekným výhľadom v lukratívnej časti Dúbravky, ul. Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Koprivnická | 2,073 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý svahovitý pozemok o výmere 2073 m2 so samostatne stojacim trojpodla

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

599,000 € 289 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažný rodinný dom ÚP 174 m² v príjemnom prostredí pod Horským parkom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Západný rad | 174 m²

Na kraji Starého Mesta, medzi ulicami Mlynská dolina, Pri Habánskom mlyne, Brnianska, Hroboňova

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

790,000 € 4540 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt 136 m² Dunajská 15, k nasťahovaniu, 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný kancelársky priestor 116 m² v bytovom dome Tupého 23-27, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj priestor, na LV vedený ako by

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom, kancelárie v administratívnej budove na ulici Pluhová v blízkosti OC Polus/Vivo, Bratislava – Nové Mesto, Províziu neplatíte!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 272 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v 4. podlažnej administratívnej budove na ulici Pluhová, Bratis

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Lúčna | 2,580 m²

Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Administratívne priestory o výmere 130 m2 na 2.NP historickej budovy po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 130 m²

Priestory sa nachádzajú v budove v centre mesta Bratislavy v blízkosti Veľvyslanectva Rakúskej

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Administratívne priestory o výmere 209,83 m² na 4.NP historickej budovy po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 209.83 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 133 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Plocha: úžitková 1