Prenájom kancelárií v Ružinove, Svätoplukova ul., 241m2- 465m2-705m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 705 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v moderne vybaveneja dobre situovanej budove v širš

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom obchodno-kancelárskeho priestrou v Ružinove, 65 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 65 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory v administratívnej budove v Ružinove, voľné

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárii v širšom centre, 50m2, pri trhovisku Miletičova.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nitrianska | 50 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v menšej administratívnej budove v širšom centre Bra

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie Račianska ul, 201 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 201 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v menšej administratívnej budove na Račianskej ulici

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívne predáme pekný 3-izbový byt vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Tomanova | 74.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou 74,68 m² (byt 64,55 m² + zasklen

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

219,000 € 2932 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelárie v admin. budove na začiatku Petržalky, 22 m2

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Bohrova | 22 m²

Administratívna budova je 5-podlažná s výťahom, jednotlivé poschodia majú zavedenú štruktúrovan

Publikované: 04.05.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Skladové priestory 600-800m2 na prenájom.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 600 m²

Na prenájom sú skladové priestory s plochou 600- 800 m2. Vstup je cez bránu na úrovni terénu.

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v novej budove Gagarinova ul,160 - 431 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 431 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v novej administratívnej budove na Gagarinovej ulici Budova j

Publikované: 16.03.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v Ružinove, Svätoplukova ul., 137m2.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 137 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove po kompletnej rekonštrukcii v širšom centre

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v novšej budove Gagarinova ul., 176m2 + terasa

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 176 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v novšej 4-podlažnej administratívnej budove, na každom podl

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v novej budove na Ul. Svornosti, 24 m2- 250-315m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 315 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v administratívnej budove situovanej na frek

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom moderné kancelárske priestory 200 - 400 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 400 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory o výmere 394 m² + 5% add on., mo

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v historickej budove na Palisádach, 115 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 115 m²

Historický administratívny objekt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Palisády, 24 h recepci

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/rok 12 €/m2/rok

Prenájom kancelárie v historickom centre Klariská ul., 184 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Klariská | 184 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s celkovou rozlohou 184 m2 - samostatné podkrovie -

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

7 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v Starom Meste, Gorkého ulica, 219 m2.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gorkého | 219 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v absolútnom, historickom centre Bratislavy, v polyfunkčnom o

Publikované: 10.01.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9.4 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v centre Dunajská ul., cca 200 m2,

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 200 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v absolútnom centre mesta na Dunajskej ulici, polyfu

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v blízkosti Trnavskej cesty, 261 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 261 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v menšej administratívnej budove v lokalite Tehelné

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom obchodného priestoru 130 m2, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Hattalova | 130 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelársky priestor o výmere 130,1 m2 na prízemí polyfunkčnej bu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj staršieho rodinného domu s veľkým pozemkom na Kolibe.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom - výnimočnú nehnuteľnosť s neobmedzenými možnosťami v tic

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 € 3925 €/m²

Predaj 4-izb. bytu s garážovým státím - Ružinov, ul. Na Križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Na križovatkách | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s rozlohou 96 m² vrátane loggie, ktorý sa nachádza

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

379,900 € 3957 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Starom Meste, Panská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Panská | 100 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt v historickej budove v Starom Meste na Pa

Publikované: 02.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom exluzívneho 3 izbového apartmánu v Diplomat Parku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mudroňova | 138 m²

Priestranný, slnečný 3-izbový byt rozlohu 138 m2 +3 x terasa vo výmere 60 m2, orientovanú do z

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v centre 102 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sládkovičova | 102 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v historickom objekte na Palisádoch, Sládkovičova ulica. V do

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 4 izbového bytu s krásnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Broskyňová | 136 m²

Prenájom 4-izbový byt v novostavbe na Broskyňovej ulici v Starom Meste . Rozloha bytu je 136

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (750)