Pozemok 3258 m2 - Žitavany - Zlaté Moravce

Reality Žitavany

Pozemok pre rodinné domy | Kňažice | 3,258 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý investičný pozemok v obci Žitavany, okres Zlaté Moravce. Pozem

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žitavany

290,000 € 89 €/m²

Pozemok 2421 m2 - Žitavany - Zlaté Moravce

Reality Žitavany

Pozemok pre rodinné domy | Kňažice | 2,421 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Žitavany, okres Zlaté Moravce. Pozemok

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žitavany

180,000 € 74 €/m²

Predaj rodinný dom Žitavany

Reality Žitavany

Rodinný dom | Kňažická | 100 m²

Miesto, kde si oddýchnete od sveta… Váš nový domov v Žitavanoch Predstavte si ráno s kávou na v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Žitavany

160,000 € 1600 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, rekreačná chata - Žitavany (1213-13-AFI)

Reality Žitavany

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Hľadáte pokojné miesto na oddych v objatí prírody? Ponúkame Vám na predaj útulnú rekreačnú chat

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žitavany

36,500 € 1043 €/m²

Predaj, komerčný objekt - Žitavany (1060-18-AFI)

Reality Žitavany

Obchodné priestory | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčný objekt v obci Žitavany, ktorý je viac rokov využívaný ako pohos

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Žitavany

360,000 €

Bez maklérov predám obrovský pozemok v lokalite Žitavany ID 104995

Reality Žitavany

Iný stavebný pozemok | Topoľčianska | 3,258 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Žitavany

290,509 € 89 €/m²

Bez maklérov predám obrovský pozemok v lokalite Žitavany ID 104994

Reality Žitavany

Iný stavebný pozemok | Topoľčianska | 2,421 m²

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Žitavany

180,509 € 75 €/m²

REMAX ponúka na predaj 4 izb. rod. dom na tichej ulici v obci Žitavany okr. Zlaté Moravce.

Reality Žitavany

Rodinný dom | Nevyplnená | 148 m²

NA PREDAJ MODERNÁ 4‑IZBOVÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU S ENERGETICKÝM CERTIFIKÁTOM A1, KTORÁ PON

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žitavany

232,000 € 1568 €/m²

Predaj rodinný dom Žitavany

Reality Žitavany

Rodinný dom | Nevyplnená | 190 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žitavany

85,000 € 447 €/m²

Na prenájom - Chata na záhrade - Žitavany

Reality Žitavany

Záhradná chatka | Opatovecká | 15 m²

! IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na prenájom chatku s 12 árovou záhradou v Žitavanoch (Suličin), blí

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Žitavany

200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj - Chata na záhrade - Žitavany - Nová CENA

Reality Žitavany

Záhradná chatka | Kňažická | 15 m²

! IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na predaj chatku s 12 árovou záhradou v Žitavanoch (Suličin), blízk

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žitavany

11,000 € 733 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA | BEZBARIÉROVÝ 3-izbový byt s veľkou predzáhradkou | DOM ŽITAVA

Reality Žitavany

3 izbový byt | 67 m²

BÝVAJTE UŽ TERAZ | BEZBARIÉROVÝ 3-izbový byt s veľkou predzáhradkou Ponúkame bezbariérový 3-izb

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Žitavany

155,000 € 2284 €/m²

REZERVOVANÉ | Veľký 4-izbový byt | DOM ŽITAVA

Reality Žitavany

4 izbový byt | 104.3 m²

BÝVAJTE UŽ TERAZ | Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v novom projekte DOM ŽITAVA v obci Žita

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žitavany

172,000 € 1304 €/m²

Garsónka s balkónom | DOM ŽITAVA

Reality Žitavany

Garsónka | 22.8 m²

BÝVAJTE UŽ TERAZ | Moderný slnečný byt s veľkými oknami. Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Žitavany

64,000 € 2807 €/m²

3-izbový byt so záhradkou | DOM ŽITAVA

Reality Žitavany

3 izbový byt | 57.6 m²

BÝVAJTE UŽ TERAZ | Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v novom projekte DOM ŽITAVA v obci Žitav

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Žitavany

138,000 € 1784 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie