Pozemok s murovanou chatou v Rači

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Potočná | 487 m²

Pozemok s murovanou chatou v Rači. Pozemok s murovanou chatou vo veľkosti 487m2 s rozmerom cca

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 26.04.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

200,000 € 411 €/m²

Priestranný 5-izb. rodinný dom s garážou na Oblačnej ul. v Rači

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Oblačná | 213.9 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný murovaný rodinný dom situovaný v slepej ulici na Ob

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

589,000 € 2754 €/m²

Nový, pekný 3-izb. byt v projekte Rínok Rača na Rudroffovej ul.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Nový 3-izb. byt v projekte Rínok Rača na Rudroffovej ul. v Rači. Byt v osobnom vlastníctve, o c

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

Grebeči real ponúka na predaj jedinečný pozemok, kolaudácia IS, Rača, Chladná, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Chladná | 628 m²

Skvelá príležitosť pre stavbu vášho nového domova a to už o pár mesiacov... Výstavba susedných

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

312,744 € 498 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AXIS REAL | Pozemok na komerčné využitie (1110 m2), BA III, Na pántoch

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Na pántoch | 1,110 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj KOMERČNÝ POZEMOK nachádzajúci sa

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

76,900 € 69 €/m²

člen NARKS

INVESTIČNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Nezadaná | 8,296 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok s možnosť

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

329,000 € 40 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, PRI RYBNÍKU RAČA

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Nezadaná | 665 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou budúcej

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

22,000 € 33 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, RAČA PRI BUDÚCEJ NEMOCNICI VO VAJNOROCH

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,751 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

92,500 € 34 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA, PRI BUDÚCEJ NEMOCNICI VO VAJNOROCH

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Sklabinská | 7,219 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Bratislave - Rači (za novou nemocnicou - vo výs

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

245,000 € 34 €/m²

VINICA/DLHODOBÁ INVESTÍCIA, RAČA - FAJDLBERG

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 4,099 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj vinicu/investičný pozemok m

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

245,000 € 60 €/m²

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3791 €/m²

VINICA S VÝHĽADOM NA MESTO, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 1,078 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj vinicu v katastri Bratislava - Rača. ZÁKL

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

29,000 € 27 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 3-IZB. BYT V RÍNOK RAČA,GARÁŽ A HOTOVÝ ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v novostavbe situovanej v jedn

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

362,000 € 4694 €/m²

PRIESTRANNÝ 4 - IZB.RD SO ZÁHRADKOU V STAREJ ČASTI RAČI | ALSTROVÁ UL

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 157 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľký slnečný 4 - izbový rodinný dom so záhradkou v srd

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

385,000 € 2452 €/m²

SLNEČNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT, PO REKONŠTRUKCII, LOGGIA, PIVNICA, RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3 - izbový byt sa nachádza v dobrej lokalite bratislav

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

5 IZB.ROD.DOM S UNIKÁTNYM POZEMKOM - JURSKÁ, NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Jurská | 295 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom s unikátnym pozemkom v krásnom prostredí vinohradov na upätí Ma

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Rača

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 2,000 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj investičný stavebný pozemok neďalek

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

219,000 € 110 €/m²

5 IZB.ROD.DOM S UNIKÁTNYM POZEMKOM - JURSKÁ, NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Jurská | 295 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľká murovaná garáž v Rači, osobné vlastníctvo vrátane pozemku

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 25 m²

V zastúpení vlastníka predáme - veľkú murovanú garáž - výmera 25 m2 - vyporiadaný pozemok v oso

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

44,000 € 1760 €/m²

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU ZA VÝBORNÚ CENU

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2,5 izbového bytu vo výbornej lokalite Nového mesta. Ak hľadá

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

242,990 € 3797 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S LOGGIOU, BA - NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 61.32 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu s loggiou vo výbornej lokalite Nového Mesta za

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,990 € 3914 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v štandarde v novostavbe - bývanie, ktoré sa neodmieta

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu vyhotoveného do štandrdu s loggiou vo výbornej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

232,990 € 3803 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný stavebný pozemok pre menší rodinný dom Pekná cesta, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 410 m²

Pekná cesta (BA III., Rača) – stavebný pozemok o výmere 410 m2, tichý v priamom dotyku s lesom,

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

225,500 € 550 €/m²

člen NARKS

KÚPA 3 IZB.BYTU V RAČI-KARLOVEJ VSI-ZAČIATOK PETRŽALKY

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hĺadám 3 - 4 izb.byt na najvyššom poschodí v Rači v Karlovej Vsi alebo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Upresniť hľadanie