Garáž | Plickova | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž bez pozemku nachádzajúcu sa na Plickovej ulici, v krajnom rade gar
45,000 € 2500 €/m²
2 izbový byt | Rustaveliho | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratisla
269,000 € 4203 €/m²
Administratívny objekt | Na pántoch | 5,351 m²
Ponúkame na PREDAJ administratívne budovy na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logisticko
4,400,000 € 822 €/m²
Administratívny objekt | Na pántoch | 2,790 m²
Ponúkame na prenájom administratívnu budovu na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logistic
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Žitná | 1,055 m²
Ponúkame na prenájom sklady v areáli prístupnom zo Žitnej ulice – cca 2 min. autom od hlavného
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Záhrada | Žabí majer | 386 m²
Ponúkame vám na predaj záhradu, BA III, Žabí majer. Záhrada je v osobnom vlastníctve. Rozloha
48,000 € 124 €/m²
Iný stavebný pozemok | Bojnická | 668 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky na Žabom Majeri s priamym prístupom z Bojnickej ulice Pozemok
150,000 € 225 €/m²
Obchodné priestory | Račianska | 183 m²
Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Iný stavebný pozemok | Žabí majer | 305 m²
Ponúkame na predaj záhradu – Žabí Majer, Bratislava Pozemok Výmera: 305 m² V osobnom vlastníc
57,900 € 190 €/m²
Obchodné priestory | Račianska | 200 m²
Ponúkame na prenájom skladový priestor v suteréne administratívnej budovy na Račianskej ulic
6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Račianska | 80 m²
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Na pántoch | 7,400 m²
Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo
5.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Rustaveliho | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj štýlový nebytový priestor – kaviareň v Bratislave, mestská časť Rača, si
299,000 € 2492 €/m²
4 izbový byt | Pri vinohradoch | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký 4i byt v stave holobyt v rodinnom dome, spoluvlastnícky podiel šty
299,900 € 2999 €/m²
Záhrada | Žabí majer | 318 m²
Ponúkame Vám na predaj záhradu v Ba-Rača Žabí Majer. Rozloha je 318m2, na záhrade sa nachádza
22,000 € 69 €/m²
4 izbový byt | Františka Kubu | 95 m²
Ponúkame Vám na prenájom slnečný 4-izbový byt na 5.poschodí v projekte Rínok Rača na ulici Fra
1,700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 503 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m2 na Popolnej ulici v Bratislave – Rači,
330,000 € 656 €/m²
Polyfunkčný objekt | Staviteľská | 1,474 m²
Reality Bratislava ponúka na predaj pekný a upravený zabehnutý areál s kancelárskymi, obchod
Cena dohodou
Záhrada | Žabí majer | 302 m²
Dostupné bývanie v prírode s komfortom mesta na dosah ruky. Na predaj záhrada s modulárnym do
149,000 € 493 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Staviteľská | 540 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kancelársko-administratívne priestory, ktoré sa nachádzajú v
8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Dopravná | 0 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Družstevnej ulici v mestskej časti Rača ZÁKLADNÉ INFORMÁCI
249,000 €
1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov
166,000 €
2 izbový byt | Malokrasňanská | 52.43 m²
Ponúkame na predaj krásny a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe v obľúbenej a pokojnej
239,000 € 4558 €/m²
Rodinný dom | Zvončeková | 104 m²
Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj starší rodinný dom v pôvodnom sta
325,000 € 3125 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.