NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 1033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 1,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 1033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

60 €/m2 60 €/m2

MODERNÝ LOGISTICKO-VÝROBNÝ AREÁL S VÝNIMOČNOU DOSTUPNOSŤOU

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 817 m²

Predstavujeme Vám špičkový logistický areál, ktorý spája flexibilitu využitia s modernými ekol

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REMAX Ponúka na prenájom celé poschodie v komerčnej budove

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Račianska | 199 m²

Priestory sa nachádzajú na prízemí budovy na Račianskej ul.188, v oplotenom areáli, ktorý je m

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,792 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Bratislave časť Rača.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nevyplnená | 170 m²

Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a samostatným pozemkom – Bratislava, Rača Realitná ka

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 2471 €/m²

✅ Veľkometrážny 2-izbový byt (91 m²) s potenciálom na 3-izbový, tehla

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 91 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt s možnosťou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,890 € 2197 €/m²

REMAX Ponúka na prenájom nebytový objekt s kancelársko / prevádzkovými priestormi

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Račianska | 573 m²

Budova sa nachádza v oplotenom areáli, ktorý je monitorovaný kamerovým systémom a strážený str

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

4,583 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REMAX exkluzívne ponúka na prenájom komerčné priestory na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 185 m²

Priestory sa nachádzajú na 2. Podlaží budovy na Račianskej ul.188, v oplotenom areáli, ktorý j

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,663 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ POZEMOK NA INVESTÍCIU BRATISLAVA –RAČA , KAMILKOVÁ UL.

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 1,590 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok s pekný

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

107 €/m2 107 €/m2

Váš kúsok prírody - 399 m² pozemok pri lese na Peknej ceste

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 399 m²

výnimočná poloha pri lese | ticho a súkromie | výborná dostupnosť Hľadáte pozemok v bezprostre

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

199,000 € 499 €/m²

Pozemok na výstavbu rekreačného domu v Knižkovej doline

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 889 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu budovy na i

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

280,000 € 315 €/m²

Predaj budovy s pozemkom v BA III, Rači, v blízkosti novobudovanej nemocnice

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Na pántoch | 1,602 m²

Predmetom ponuky je nehnuteľnosť (stavba a pozemky), situovaná v Bratislave, mestskej časti Rač

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Výrobno - prevádzkový objekt v BA III, Rači, ul. Na pántoch

Reality Bratislava-Rača

Výrobný objekt | Na pántoch | 1,602 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,190,000 € 743 €/m²

Prenájom Vinice a lesných pozemkov

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 30,875 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom jedinečné

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 18.06.2025
Pozemky na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ krásny zariadený útulný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 26 m²

Ponúkam na predaj útulný zariadený 1-izbový byt s balkónom v Bratislave -miesta časť Rača. Byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 € 6385 €/m²

Dvojizbový byt so záhradkou a parkovacím miestom v novostavbe

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 52 m²

Prenájom 2‑izbového bytu s predzáhradkou a parkovacím miestom – Eduarda Wenzla, projekt RNDZ, B

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predaj RD s dvomi samostanými bytmi.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový čiastočne podpivničený murovaný rodinný dom postavený do tvaru L so

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

388,900 € 1945 €/m²

Moderný 2-podlažný byt v dvojdome s terasou a predzáhradkou, nadštandard, 3x parking

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Alstrova | 198 m²

Na predaj novostavba modernej 4-izb. bytovej jednotky v rodinnom dome v tichej lokalite Rače po

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 3025 €/m²

1154 m2 pri hlavnej ceste, obchod, služby, ul. pri Šajbách

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 1,154 m²

Na predaj pozemok o výmere 1154 m2 priamo pri hlavnej ceste na ulici pri Šajbách. Rozmery poze

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

155,000 € 134 €/m²

577 m2 pri hlavnej ceste, obchod, služby, ul. pri Šajbách

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 577 m²

Na predaj pozemok o výmere 577 m2 priamo pri hlavnej ceste na ulici pri Šajbách. Rozmery pozem

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

90,000 € 156 €/m²

Administratívna budova v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Výhonská | 1,105 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj Administratívnu budovu, ktorá sa nachád

Publikované: 24.02.2023 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

3,000,000 € 2715 €/m²

Hľadám pre konkrétneho klienta skladový/výrobný objekt

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Nezadaná | 0 m²

HĽADÁM PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA Priemyselný areál/sklad - výnosový s nájomnými zmluvami na dobu

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na kúpa Bratislava-Rača

Info v RK

Staviame pre Vás 108m2 štvorizbový byt s 250m2 záhradou v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Horská | 108 m²

Bývajte v byte s výhodami rodinného domu. Krásny štvorizbový byt s dokonalou dispozíciou môže b

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 5000 €/m²

3 izbový byt v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Horská | 71.95 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt v novostavbe v dome B2 aB3. Na všetkých oknách sú elektricky

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

321,000 € 4461 €/m²

Vyberte si medzi prvými! Spustili sme predaj bytovky "B2" a "B3"

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Horská | 52.92 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe s výhľadom na dve svetové strany. V spálni je priestor na š

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

241,000 € 4554 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8545)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie