1 izbový 39,10m2 byt v novom projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Horská | 34.42 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe v projekte Pekná cesta. Byt je vybavený exteriérovými žalú

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

176,000 € 5113 €/m²

1 izbový byt orientovaný na dve svetové strany v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Horská | 37.26 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe s výhľadom na dve svetové strany. Byt má okrem dvoch okien

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

185,000 € 4965 €/m²

BA/RAČA - Investícia alebo pestovanie vína? Vinohrad na predaj

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 1,610 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj neobrábaný vinohrad v časti Dolné cídle v Rači. Pozemok poskytuje

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

65,000 € 40 €/m²

REZERVOVANÉ Na PREDAJ slnečný 1 izbový byt Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Závadská | 37 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Nadštandardný 3-izbový byt s výhľadom na Karpaty a garážou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v nadštandarde v novostavbe na adrese Rudroffova 1,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

450 Euro s E - Prenájom priestoru 35 m2 v Rači na Púchovskej ul.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 35 m²

Prenájom nebytového priestoru v Rači na Púchovskej ul.: zvýšené prízemie výmera 35 m2 2 umývad

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách, Bratislava (Rača) s parkovacím státím pred vchodom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 28 m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 5354 €/m²

Na prenájom príjemný a svetlý 2,5-izbový byt - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný a svetlý 2,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Rač

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

5-izbový byt, ktorý preční Vaše očakávania o bývaní v byte

Reality Bratislava-Rača

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Úžasný 5‑izbový byt, ktorý vás dostane! – Rybničná ulica Predstavte si priestor, kde sa dá ži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

339,000 € 3767 €/m²

5-izbový byt, ktorý preční Vaše očakávania o bývaní v byte

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

339,000 € 3767 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte RNDZ – 7. podlažie, 169 m² celkovej plochy

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 169 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v modernom projekte RND

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

MALOKRASŇANSKÁ - 2 parkovacie státia vedľa seba

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Malokrasňanská | 14 m²

Ponúkame na prenájom 2 parkovacie státia štandardnej veľkosti vedľa seba na - 2 pp nachádzajúce

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

80 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v Rači so stavebným povolením a projektom

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 529 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj STAVEBNÝ pozemok v krásnej a tichej lokalite pod lesom v R

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

399,900 € 756 €/m²

PREDAJ - Veľká murovaná garáž aj s pozemkom na ul. Rušňová - Rača

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 25 m²

Ponúkame na predaj veľkú murovanú garáž s pozemkom v osobnom vlastníctve v mestskej časti Rača

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

40,000 € 1600 €/m²

PREDAJ - Garáž na ulici Plicková

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Rača na ulici Plicková. Garáž je v osobnom vlastníct

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 4- IZBOVÝ MOBILNÝ DOM S TERASOU S KRÁSNYM SLNEČNÝM POZEMKOM (1427M2) - PEKNÁ CESTA RAČA

Reality Bratislava-Rača

Mobilný dom | Pekná cesta | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pod lesom, v bl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

257,000 € 2570 €/m²

AMEX PARK - Flexibilné skladové priestory od 2,6 m² do 96 m²

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 381.66 m²

Hľadáte bezpečné a dostupné miesto pre váš tovar, archív alebo materiál? Ponúkame na prenájom s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj atraktívneho pozemku s neobmedzeným výhľadom v Rači - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 965 m²

Ponúkame vám na predaj posledné 4 pozemky, nachádzajúce sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu 4 RD so sieťami a komunikáciou v atraktívnej lokalite Rača - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 3,270 m²

Ponúkame vám na predaj posledné 4 voľné pozemky, umiestnené vedľa seba, určené na výstavbu samo

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 745 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 742 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

REZERVOVANÉ - Predaj atraktívneho pozemku s neobmedzeným výhľadom v Rači - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 818 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Predaj stavebného pozemku so všetkými sieťami

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Kamilková | 595 m²

Rača - Kamilková ulica Mierne svahovitý pozemok o výmere 595 m2, spolu s podielom na prístupove

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Priestranný pozemok v lokalite Žabí majer v Rači

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 405 m²

Priestranný pozemok v lokalite Žabí majer v Rači. Záhrada v osobnom vlastníctve, o rozlohe 405m

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

50,000 € 123 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie