Prenájom nebytového priestoru v OC Račan

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Kubačova | 57.61 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 36m2 predajnej plochy, nachádzajúcej sa v OC Ra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

KANCELÁRSKO – OBCHODNÝ SAMOSTATNÝ CELOK (40 M2), KADNÁROVÁ ULICA

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Kadnárova | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársko-obchodný samostatný celok s toaletou na prehľadnom mieste

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

KANCELÁRSKO - OBCHODNÝ SAMOSTATNÝ CELOK (40 M2), KADNÁROVÁ ULICA

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Kadnárova | 40 m²

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

OBCHODNÝ PRIESTOR, KANCELÁRSKY CELOK, SHOW ROOM, PEKNÁ CESTA, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Pekná cesta | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársko-obchodný samostatný celok s toaletou na adrese Pekná cesta

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

GRAVITAS | NA PREDAJ 5i rekreačný RD | Pekná cesta | Lesopark Rača

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pekná cesta | 126.2 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj rekreačný rodinný dom v lesoparku Rača. Tento rodinný dom predsta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | PREDAJ 5i rekreačný RD | Pekná cesta | Lesopark Rača

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pekná cesta | 155.7 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Novinka
Novinka

METROPOLITAN │Veľkorysý 7i RD s bazénom v rodinnej lokalite

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Drozdova | 350 m²

METROPOLITAN │Veľkorysý 7i RD s bazénom v rodinnej lokalite Na prízemí rodinného domu sa nachá

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Rača

3,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Rodinný dom A1 v Rači

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri vinohradoch | 204 m²

Ponúkame na predaj DVA samostatne stojace rodinné domy, oba využívané v tomto čase ako kance

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

415,000 € 2034 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Prenajmem 3 izb byt na Kubačovej ulici

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kubačova | 70 m²

Na prenájom: Zrekonštruovaný 3-izbový byt s veľkou loggiou – Kubačova ulica Ponúkame Vám na pr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Na predaj 8 izbový rod. dom v lukratívnej časti - Rača

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Popolná | 483 m²

Ponúkame na predaj 3 - podlažný rodinný dom so suterénom v lukratívnej časti Rače na Popolnej u

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 1118 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Priestory 700 m2, obchodno-výstavné, kancelárie+sklad, výroba, iné.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska ul. | 700 m²

Na prenájom je priestor s celkovou plochou 700 m2. Využitie je možné na účely obchodne, výstavn

Publikované: 03.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Priestor pre autoservis, výrobu alebo sklad 300 m2.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 300 m²

Na prenájom je priestor pre autoservis s plochou 250 m2. Priestor je možné využiť aj na účely v

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladovej haly so zázemím 927 m2 v Rači.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 927 m²

Na prenájom je skladová hala so zázemím s celkovou plochou 927 m2. Vnútorná výška v stredovej č

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.8 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

NA PREDAJ KLIMATIZOVANÁ GARSÓNKA 31,4m2 s balkónom a parkovacím státím, ul. Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 31.4 m²

Ponúkame Vám na predaj klimatizovanú garsónku 31,4m2 s balkónom a parkovacím státím, ul. Na pas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

137,900 € 4392 €/m²

AXIS REAL | Pozemok (628 m2) so STAVEBNÝM POVOLENÍM, BA III. Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 628 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK so ST

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

479,000 € 763 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NOVOSTAVBA! 2-izbový byt , 62 m2, Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 62 m²

Astonreal ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na Rustaveliho ulici v Rači. Byt má veľkú

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

246,990 € 3984 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Nový 2-izb. byt s park. miestom,loggia,2.p.,Rača-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 4018 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM! 1 izbový byt , 36 m2, Rača - Žarnovická

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²

Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! 2 izbový byt 71m² + 2 balkóny + parkovacie stáie

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 71 m²

Lokalita: Bratislava, Rača, Kadnárová Izby: 2 Výmera: 71 m² plus dva balkóny Financie: 299 999

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 4225 €/m²

Novostavba, Rínok Rača - 3i byt s garážou / ešte neobývaný

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom a vyhradeným parkovacím státím v podzemnej garáži v projekte

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 2033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 2,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 2033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

70 €/m2 70 €/m2

REMAX exkluzívne ponúka na prenájom priestory na 1. Podlaží Trojpodlažnej budovy

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 189 m²

Priestory sa nachádzajú na 1. Podlaží budovy na Račianskej ul.188, v oplotenom areáli, ktorý j

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,701 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 1033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 1,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 1033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

60 €/m2 60 €/m2

✅ Veľkometrážny 2-izbový byt (91 m²) s potenciálom na 3-izbový, tehla

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 91 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt s možnosťou

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,890 € 2197 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Byty na predaj v Bratislave (8545)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie