EXKLUZÍVNE | Pozemok 377 m² | Bratislava – Rača | Piesková ulica

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Piesková | 377 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles ponúka na predaj pozemok o výmere 377 m² v obľúbenej lokalite B

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

109,000 € 289 €/m²

DIRECTREAL|Rača - Potočné, platné stav.povolenie pre RD na pozemku o veľkosti 654 m2, všetky IS a môžete začať stavať....

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 654 m²

Directreal Office - V novovybudovanej časti RAČA - POTOČNÉ Vám ponúkam na predaj stavebný poze

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

499,000 € 763 €/m²

DIRECTREAL|Predaj priestorov 1281m2 na Račianskej ulici, dve telocvične + polosuterén

Reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Račianska | 1,281 m²

Directreal Office - Ponuka nebytových priestorov s celkovou výmerou 1281m2 na prestížnej Račia

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

896,700 € 700 €/m²

DIRECTREAL|DVOJGENERAČNÝ DOM SO ZÁHRADOU A GARÁŽOU NA HRUŠKOVEJ UL. V ČASTI NOVÁ RAČA

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Hrušková | 294 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom so záhradou a gar

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PÁNTOCH - pozemok 1849 m2, PRÁVOPLATNÉ UR na vybudovanie PREVÁDZKOVEJ BUDOVY

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Na pántoch | 1,849 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/h

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Na pántoch | 1,849 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/haly

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 23.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na pántoch | 1,849 m²

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Priemyselná zóna | Na pántoch | 1,849 m²

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Bez maklérov predám Atraktívny dom v lokalite Rača ID 105726

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Bratislava | 382 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

Cena na vyžiadanie

Chata v lesnom prostredí s krásnym výhľadom na pozemku 489m2

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Kopanice | 68 m²

EDEN real ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v záhradkárskej osade Rača - Kopanice. Re

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

199,900 € 2940 €/m²

PRENÁJOM BYTU | 3-izbový byt s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 68 m²

REALL INVEST ponúka na prenájom 3-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava – Rača

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v blízkosti Peknej cesty

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 359 m²

Ponúkame vám na predaj jeden z posledných stavebných pozemkov v obľúbených Krasňanoch - Rača,

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

187,000 € 521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

WOW: DIZAJNOVÝ 4i - TOP FLOOR, VEĽKÁ TERASA, 2x PARKING, LUXUSNÉ MATERIÁLY

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Malokrasňanská | 118.65 m²

Tento nadštandardne zrekonštruovaný 4i byt nevznikal s cieľom ďalšieho predaja. Majitelia si s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

735,000 € 6195 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný logistický priestor na prenájom – City Logistix Turbínová

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Turbínová | 988 m²

Ponúkame na prenájom variabilný skladový a administratívny priestor v strategickej lokalite šir

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

8,996 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Investičný pozemok Krasňany BA III.

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Krasňany | 3,755 m²

ArchaReal Exkluzívne ponúka na predaj zaujímavý pozemok z pohľadu investície v atraktívnej čast

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 40 €/m²

OD 1.6.2026: PET friendly + BEZ provízie RK: 1 iz., Kafendova ul., Rača, BA III., 500,-€/mes.+140,-€/mes. (energie)

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kafendova | 31 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom útulný, čiastočne zrekonštruovaný 1 izbový byt s murovano

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaná garzonka 24 m2 – Rybničná ul. *** JEDINEČNÁ PONUKA ***

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Rybničná | 24 m²

Moderná garzónka s loggiou na prenájom – komfortné mestské bývanie na Rybničnej. Ponúkame vám

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

420 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PREDAJ: Vinica 3755 m2 Šinweg, Krasňany, Rača

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | - | 3,755 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu - nad Peknou cestou v Krasňanoch, lokalita Šinweg. Príjazd

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

50 €/m2 50 €/m2

REZERVOVANÁ: POPOLNÁ: Nadčasová 5 izbová vila v Rači s výhľadom na celé mesto

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Popolná | 305 m²

Unikátna vila v Rači, nominovaná na architektonickú cenu CE·ZA·AR, spája nadčasovú architektúru

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

999,000 € 3275 €/m²

Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Eduarda Wenzla | 38 m²

Ponúkame na predaj Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača.

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 3945 €/m²

MARKENBERG - BALI - krásna vila INDIANA vo vyhľadávanej lokalite Canggu (Padonan)

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 1875 €/m²

Záhrada Rača-Bojnická ul. sever, prístup aj od Vajnorskej

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Bojnická | 360 m²

Pekná vyčistená záhrada v osade Žabí Majer na severnej strane, blízko železnice a vodného kanál

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

60,000 € 167 €/m²

Novinka
Novinka

Záhrada s možnosťou výstavby RD blízko Peknej cesty

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Pekná cesta | 359 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

187,000 € 521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

veľká murovaná garáž na predaj

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Rušňová | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkú murovanú garáž na ulici Rušňová v Rači. Garáž je s pozemkom v oso

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

44,900 € 1448 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie