PREDAJ ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V RAČI

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 52 m²

JKV REAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj svetlý, výborne dispozične riešený 2-izbový byt

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,990 € 4615 €/m²

Predám 4-izbovy byt v rači

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Rustaveliho | 70 m²

Ponúkam na predaj príjemný a prakticky riešený 4-izbový byt s celkovou výmerou približne 70 m²,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 3429 €/m²

EXKLUZÍVNE BÝVANIE V 3-IZB.BYTE V NOVOSTAVBE RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rínok Rača | 77.12 m²

Hľadáte v Bratislave oázu pokoja? Lokalitu, kde sa moderný mestský život spája s prírodou? Na r

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

353,990 € 4590 €/m²

Na predaj 2i byt v Rači!

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Na pasekách | 69 m²

Sú byty, ktoré sú hotové. A potom sú také, ktoré čakajú na to, aby sa zmenili na skutočný domov

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

224,000 € 3246 €/m²

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 52 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,990 € 4615 €/m²

PRIPRAVUJEME PREDAJ 2-IZB.BYT + LOGGIA, BRATISLAVA-RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 52 m²

Pripravujeme predaj priestranného 2-izbovéhou bytu v pôvodnom stave v mestskej časti Bratislava

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

184,990 € 3558 €/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 72 m²

Ponúkame Vám do prenájmu kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt na Dopravnej ulici,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Odstúpenie pozemku s domčekom Žabí Majer.

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 382 m²

Ponúkame Vám odstúpenie pozemoku s domčekom Žabí Majer. Rozmery 6x4 prízemie, podpivničene 4

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 126 €/m²

Novinka
Novinka

SVOBODA & WILLIAMS | 109467 | Prenájom kancelárskych priestorov v modernom administratívnom objekte

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | 19 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v modernom administratívnom objekte nachádzajúcom sa na strat

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

14.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 109463 | Moderná administratívna budová na strategickom mieste

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | 722 m²

Moderný administratívny objekt na strategickom mieste v blízkosti križovatky Račianska – Pionie

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

750,000 € 600 €/m²

Na predaj pozemok na rekreačné bývanie pod lesom s krásnym výhľadom – Rača, Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Pekná cesta | 407 m²

DeveloX Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 407 m², ktorý je vhodný pre rekr

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 553 €/m²

Na predaj moderné bývanie obklopené zeleňou v Rači s garážovým státím

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj moderný a nadštandardný trojizbový byt nachádzajúci sa v mests

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

385,000 € 4992 €/m²

PRENÁJOM kancelárie 36 m2, klimatizácia - Rybničná, BA III, Rača

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 36 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Rybničnej ul. na konci Rače v administratívnej bu

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

417.6 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM kancelárie 19 m2, - Rybničná, BA III, Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Rybničná | 19 m²

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 20.01.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

220 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM kancelárie 19 m2, - Rybničná, BA III, Rača

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Rybničnej ul. na konci Rače v administratívnej bud

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 20.01.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

201 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbový byt Kubačova, Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kubačova | 63 m²

Kubačova ul. - dáme do prenájmu 3 izbový byt po rekonštrukcii, čiastočne zariadený, 63 m2, 4/4,

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

740 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Slnečný a priestranný 2-izbový byt s loggiou a pekným výhľadom | Rustaveliho | Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 58 m²

Objavte komfortné bývanie plné svetla s príjemným výhľadom. Predstavujeme Vám priestranný 2-iz

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4569 €/m²

BE.LIVE COMPANY- NA PRENÁJOM- 2-IZBOVÝ BYT- TERASA- GARÁŽOVÉ STÁTIE- RAČA- EDUARDA WENZLA- RENDEZ

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 64.95 m²

Hľadáte bývanie, kde máte pokoj, súkromie a zároveň všetko poruke? Tento 2-izbový byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom C2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4796 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predáme zariadený 7,5izbový rodinný dom-Investičný potenciál

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Úžiny | 277 m²

- ZNÍŽENÁ CENA! - Popis nehnuteľnosti - Je tu investičný potenciál - možnosť stavby ďalšieho d

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 2162 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj parkovacie státie v garáži s murovanou pivnicou – Rustaveliho ul.

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Rustaveliho | 12 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v garáži spolu s murovanou pivnicou v bytovom dome na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

23,100 € 1925 €/m²

REZERVOVANÉ - PRAKTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM NA RENDEZI

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 51 m²

B10 Vám ponúka na predaj praktický 2-izbový byt v pokojnej lokalite Rača - Rendez, na ulici pri

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

189,900 € 3724 €/m²

EXKLUZÍVNE | Pozemok 377 m² | Bratislava – Rača | Piesková ulica

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 377 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles ponúka na predaj pozemok o výmere 377 m² v obľúbenej lokalite B

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

109,000 € 289 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie