Garáž | 0 m²
EXPAT EXPERTS I Parkovacie státie na prenájom v novostavbe NUPPU Prenájom garážového parkovac
99 €/mesiac
Reštaurácia | 1,500 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj portfólio 6 komerčných nehnuteľností s primárnym
Cena dohodou
Administratívny objekt | Ivanská cesta | 38 m²
ACCENT REAL ponúka na prenájom posledné voľné kancelárie s výmerou 19 m2 a 38 m2 situované v a
242 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Garáž | Priekopy | 18 m²
Predaj garáže v "radovej garáži" na ul. Bajkalská / ul. Priekopy, BA II - Ružinov, kat. územi:
26,000 € 1444 €/m²
Spevnené plochy | Prievozská | 13 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie státie v uzavretom nádvorí bytového domu Apollis na Prievozskej
75 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Garáž | Pribinova | 12.5 m²
Ponúkame Vám na prenájom parkovacie státie v projekte Eurovea Tower. Cena nájmu: 150 Eur / mes
150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Reštaurácia | 100 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme do prenájmu obchodný priestor v Bratislave. Priestor by mal mať
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | 20 m²
Pre nášho klienta hľadáme do prenájmu priestor s rozlohou približne 20 m² v lokalitách Bratisla
Cena dohodou
Garáž | Nevädzova | 19 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie miesto s výmerou 13m2 na -2. poschodí v polyfunkčnom objekte
100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Galvaniho | 414 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadenú polyfunkčnú budovu situovanú na Galvaniho ulici v bratis
799,000 € 1930 €/m²
Garáž | Mraziarenská | 12 m²
Predaj garážových státí /9 ks/ v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v Bratislave - Ružinove.
20,000 € 1667 €/m²
Garáž | Ivanská cesta | 0 m²
POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na predaj parkovacie státi v p
22,500 €
Garáž | Turčianska | 18 m²
Ponúkame na prenájom komplet zrekonštruovanú samostatnú garáž na ul. Turčianska v tesnej blízko
150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Trnavská cesta | 336 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Objekt pre obchod | Trnavská cesta | 168 m²
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Pestovateľská | 200 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom skladový priestor so strategickou polohou. Pozemok je
990 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Trenčianska | 158 m²
Jedinečná príležitosť v lukratívnej lokalite len na skok od centra! Na predaj je plne zariadená
390,000 € 2468 €/m²
Garáž | Koceľova | 15 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj murovanú garáž s montážnou jamou vo vnútrobloku na Koceľovej ulic
30,000 € 2000 €/m²
Garáž | Vavrínová | 12.5 m²
Ponúkame na prenájom vyhradené vonkajšie parkovacie státie v obľúbenej časti Ružinova, na Vavrí
70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Prevádzkový areál | x | 22,000 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný areál nachádzajúci sa v Dunajskej Strede o celkovej veľkosti
Cena dohodou
Garáž | Valchárska | 21 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza na rohu Valchárskej a Čipká
37,900 € 1805 €/m²
Skladový objekt | Trnavská cesta | 130 m²
Ponúkame na prenájom skladové / výrobné priestory v areáli na Trnavskej ceste. - výmera 130m2
1,050 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Iný objekt | Klincová | 14 m²
Ponúkame na predaj parkovacie státie – Klincová ulica, Bratislava – Ružinov Cena: 19 90
19,900 € 1421 €/m²
Garáž | Gašparíkova | 20 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza v radovej zástavbe garáží n
32,000 € 1600 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.