Parkovacie miesta na prenájom - Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 1 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesta nachádzajúce sa v uzavretom areáli so vstupom priamo z B

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 70 €/mesiac/m²

Multifunkčný nebytový priestor Prievoz, ul. Radničné nám.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Radničné námestie | 128 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný priestor v suteréne bytového domu, ktorý je situovaný vo vyhľad

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 1945 €/m²

PRENÁJOM - kancelária - 18,90 m2- BA II. - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Koceľova | 18.9 m²

Prenajmeme priestrannú kanceláriu o výmere 18,90 m2 na ideálnom 2. poschodí, s plastovými okn

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PREDAJ- investičný nebytový priestor s bytom- 81m2- BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre podnikanie spojené s bývaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

PRENÁJOM PARKOVACIEHO MIESTA BRATISLAVA RUŽINOV – Nevädzová ulica, novostavba RETRO – 100 €/mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 15 m²

PRENÁJOM PARKOVACIEHO MIESTA BRATISLAVA RUŽINOV – Nevädzová ulica, novostavba RETRO – 100 €/mes

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom parkovacieho státia v OC Retro – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 14 m²

Ponúkame na prenájom bezpečné a suché parkovacie státie v garáži obchodného centra RETRO na Nev

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Vnútorné parkovacie miesto – Ružinov, Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj vnútorné parkovacie miesto v garáži v atr

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

36,000 € 2000 €/m²

Garáž na prenájom - Turčianska

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Turčianska | 14 m²

Ponúkame Vám na prenájom garáž na Turčianskej ul. č.3 v Bratislava-Ružinov-Nivy. Garáž sa nach

Publikované: 08.01.2017 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

130 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Garáž pri OC Retro, Nevädzová ul., 18 m2 - elektrika, alarm

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom garáž na Nevädzovej ul. v Bratislava-Ružinov. Garáž o veľkosti 18 m2

Publikované: 22.03.2016 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

130 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Garáž, Papraďová ul. - 18 m2, elektrika

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papraďová | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v garážovom dome na ul. Papraďová, v Bratislave-Ružinov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

35,490 € 1972 €/m²

Prenájom garáže Exnárova, elektrina, montážna jama

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Exnárova | 14.3 m²

Ponúkame na prenájom garáž na Exnárovej ul v Ružinove za ochodom Kraj medzi ulicami Chlumeckého

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

140 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Garážové státie Bajkalská – Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 14 m²

Ponúkame na predaj garážové státie na Bajkalskej ulici v lokalite Nový Ružinov v Bratislave –

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,000 € 1429 €/m²

Skladovo-logistické priestory v najmodernejšom štandarde, priamo na letisku v Bratislave!

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Ivanská cesta | 7,800 m²

Ponúkame na prenájom moderné logisticko-skladové priestory priamo pri letisku M. R. Štefánika v

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom skladových priestorov od 900 do 2 000 m2 v Bratislave, ulica Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | 2,000 m²

Ponúkame Vám skladovú halu a flexibilné priestory v strategicky výhodnej polohe. Aktuálne je do

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom kancelária 72 m2, Zlaté piesky - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 72 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom peknú a priestrannú kanceláriu o veľkosti 72 m

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom reprezentatívne kancelárie 47m2,Zlaté piesky,BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 47 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárie s výhľadom do tropi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom menšia kancelária 15m2, Zlaté piesky, BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 16 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom menšie kancelárie s veľkosťou od 16 m2, dobrá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9.9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE Predaj administratívnej budovy, súkromný areál, sklady

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | . | 3,217 m²

Spoločnosť NestGroup ponúka exkluzívne na predaj túto výnimočnú administratívno-prevádzkovú bud

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom parkovacieho miesta Mlynské nivy/Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Bajkalská | 13 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie parkovacie miesto v oplotenom areáli v Bratislave na rohu ulíc B

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

60 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PREDAJ: Bratislava - Ružinov, atypický dom s bazénom, tichá lokalita, vhodný aj na komerčné využitie, vynikajúce parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Trnávka | 448 m²

ART Real Estate ponúka na predaj trojpodlažný čiastočne podpivničený rodinný dom s obytnou podk

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,600,000 € 3571 €/m²

Predaj murovaná garáž Čmelíková ulica - Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Čmelíkova | 19 m²

Impereal ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú garáž na Čmelíkovej ulici - Bratislava Ruži

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

43,000 € 2263 €/m²

DAHLEH-Na prenájom priestor vo výmere 450m2 – Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Domové role | 450 m²

Na prenájom skladový / obchodný priestor s výmerou cca 450 m² v mestskej časti Bratislava – Ruž

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj parkovacie miesto v uzavretom dvore na Klincovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Klincová | 13 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto s rozlohou 13 m² v uzavretom dvore na Klincovej ulici. Vst

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

19,990 € 1538 €/m²

Obchodné a kancelárske priestory neďaleko Bratislavy.

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Bajkalská | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné obchodné a kancelárske priestory v Šamoríne, iba 15 min. od Br

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie