Parkovaciie miesta neďaleko bratislavského letiska.

Reality Bratislava-Ružinov

Prevádzkový areál | Ivanská cesta | 0 m²

F019-210-SIMI Ponúkame Vám na prenájom parkovacie miesta neďaleko Letiska M.R. Štefánika v m.č

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

85 €/mesiac

Garáž 18m2, ul. Priekopy /Bajkalská, BA II - Ružinov, kat. územie: Nivy, hneď oproti BILLE a Štrkoveckému jazeru, širšie centum, aj ako sklad

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Priekopy | 18 m²

Predaj garáže v "radovej garáži" na ul. Bajkalská / ul. Priekopy, BA II - Ružinov, kat. územi:

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,000 € 1444 €/m²

PRENÁJOM - kancelárií od 12 m2 do 232 m2, Pestovateľská, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Pestovateľská | 12 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie na Pestovateľskej ulici. Budova sa nachádza v mestskej časti Br

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

253 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Záhradnícka, BA II, Ružinov - kancelárie od 23 m2 - 97,6 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Záhradnícka | 23 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Záhradníckej ul. K disp

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.09.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

358 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Atraktívny obchodný priestor s vodou na prenájom–BBC1,Plynárenská ulica, BAII

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Plynárenská | 40 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor o výmere 44,80 m², situovaný na prízemí prestížn

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,298 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

Prenájom kancelársky priestor s terasou v BBC1 126 m2 – Plynárenská, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Plynárenská | 126 m²

Na Plynárenskej ulici, vo vyhľadávanej biznis lokalite Bratislavy, ponúkame na prenájom prakti

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie BBC1, Plynárenská, 22 m2, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Plynárenská | 21.93 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú kanceláriu v prestížnej administratívnej budove BBC1, nachádzaj

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

438 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárií v budove BBC 1, Plynárenská, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Plynárenská | 22 m²

Polyfunkčná budova BBC 1 na Plynárenskej ulici predstavuje moderné a etablované business centru

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom reprezentatívnych kancelárií 28 a 41 m2, BBC1, Plynárenská, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Plynárenská | 27.97 m²

Ponúkame na prenájom dve samostatné, atypické kancelárie v prestížnej administratívnej budove B

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Objekty na podnájom Bratislava-Ružinov

556 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prémiový prenájom kancelárie BBC1, Plynárenská, 17,76 m2, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Plynárenská | 17.76 m²

Ponúkame na prenájom moderný kancelársky priestor typu Flexispace v prestížnej administratívnej

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

356 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov BBC 1, 213m2, Plynárenská, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Plynárenská | 213.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor nachádzajúci sa v prestížnej administratívnej budove

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Garážové státie City Park Ružinov - Plynárenská 3A

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 0 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj garážové státie, ktoré sa nachádza na Plynárenskej ulic

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Predaj garážového státia – projekt OMNIA

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova | 12 m²

Ponúkame na predaj garážové státie v modernom rezidenčnom projekte OMNIA. Garážové státie sa na

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,000 € 1667 €/m²

TARGETreal | Budova s bytovými jednotkami a kanceláriami v TOP lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Kvačalova | 518 m²

TARGETreal ponúka na predaj viacúčelovú budovu v širšom centre Bratislavy. Nehnuteľnosť predsta

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RUŽINOVE – GARÁŽ NA PREDAJ

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mierová | 18 m²

Hľadáte bezpečné parkovanie alebo stabilnú investíciu v jednej z najžiadanejších častí Bratisla

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

35,900 € 1994 €/m²

Predaj - garážové státie - Bratislava - Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 12.61 m²

Parkovacie státia sa nachádzajú vedľa seba na prízemí v parkovacom dome na Mraziarenskej ul., b

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,000 € 1745 €/m²

priestranná garáž na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Súťažná | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ulici Súťažná v pôvodnom funkčnom technickom stave. Pozemok pod

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 1579 €/m²

OD 1.7.´26 - Nuppu "Hortenzia" - VÄČŠIE / ŠIRŠIE (3 m) GARÁŽOVÉ ST.: 15,6 m2; ul. Hraničná 30 -30A -30B; Ba II., 100,-€/mes. + depozit

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hraničná | 15.6 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom VÄČŠIE / ŠIRŠIE GARÁŽOVÉ STÁTIE v obľúbenej novostavbe NU

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj obchodného priestoru s výkladmi do ulice, 276 m2 pri Avione a IKEA, Pestovateľská ul., Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Pestovateľská | 276 m²

RK Dumbo real Vám exkluzívne ponúka jedinečnú investičnú príležitosť, predaj obchodného priesto

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

pre klienta HĽADÁME - ponúknite: GARÁŽOVÉ STÁTIE - v NC RETRO, ul. Nevädzová, Bratislava - Ružinov, CENA - dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 12 m²

Pre klienta - HĽADÁME - ponúknite: GARÁŽOVÉ STÁTIE - v NC RETRO, ul. Nevädzová, Bratislava -

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Prenájom pivničnej kobky, 2,5 m2, Ružinov - Ondavská 5

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Ondavská 5 | 3 m²

Prenájom pivničnej kobky, 2,5 m2, Ružinov - Ondavská 5 Na prenájom samostatná 3 pivničné kob

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

30 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom parkovacieho miesta Jegeho Alej

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 12 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto v novostavbe na Jégeho ul. Parkovacie miesto sa nachádz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

predaj garáže v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Haburská | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž pri obytnom dome na ulici Haburska Garáž je s rozlohou 16,74m2, z

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2316 €/m²

prenájom garáže s elektrickou bránou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom garáž na Teslovej ulici v Ružinove. Garáž má elektrickú bránu Cena

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie