ADOMIS - predáme polyfunkčnú budovu s pozemkom 1549m2, Vyšné Opátske Košice, všetky IS

Reality Košice-Vyšné Opátske

Objekt pre obchod | Alšavska | 423 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj polyfunkčnú jednopodlažnú budovu s uzatvoreným dvoro

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Vyšné Opátske

899,000 € 2125 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie