HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 404 m2 Komárno, Čerhát, s chatkou pri komárňanskom kanáli - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Komárno

Záhrada | 404 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Vígh, kontakt: 0944 542 832, nehnuteľnosť s ID: KN-72

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

22,000 € 54 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Komárno, s altánkom a zapusteným bazénom

Reality Komárno

Rekreačný pozemok | 407 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Norbert Blezsák, kontakt: 0949 833 199, nehnuteľnosť s

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

48,500 € 119 €/m²

Záhrada v Novej Stráži s možnosťou stavby rodinného domu, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Ponúkame na predaj záhradu, ktorá sa nachádza v Novej Stráži, pri Komárne. Podľa územného plánu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Komárno

75,000 € 38 €/m²

NOVÁ CENA! Na predaj pozemok na stavbu domu, Robotnícka štvrť, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 380 m²

Ponúkame na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v Komárne, v časti Robotnícka štvrť v Komár

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Komárno

63,000 € 166 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v zástavbe rodinných domov, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Komárno | 350 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na stavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v zástavbe ro

Publikované: 02.02.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Komárno

180 €/m2 180 €/m2

Na predaj pozemok s chatkou, možnosť stavby rodinného domu

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Teheľňa | 1,641 m²

Realitná kancelária JKV ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1 641 m² v tichej a vyhľadáv

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

180,000 € 110 €/m²

Znížená cena! Veľký investičný pozemok na predaj pri Komárne

Reality Komárno

Zmiešaná zóna | . | 9,879 m²

Ponúkame predaj veľký – investične zaujímavý pozemok. Celková rozloha je 9879 m2, nachádza sa

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

330,000 € 33 €/m²

Znížená cena! Väčší pozemok v Komárne na predaj

Reality Komárno

Záhrada | 1,400 m²

Exkluzívna ponuka – výnimočný pozemok v Komárne na predaj Hľadáte pozemok v Komárne, ktorý je

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

79,990 € 57 €/m²

Pozemok pre priemyselný areál v Komárne .

Reality Komárno

Priemyselná zóna | Hadovská cesta | 10,905 m²

Na predaj - celistvý pozemok o rozlohe 10 905 m2 v Komárne časť Hadovce ,určený podľa územného

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 05.09.2025
Pozemky na predaj Komárno

34 €/m2 34 €/m2

KRÁSNY SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK KOMÁRNO - MALÁ IŽA

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 649 m²

TOP PONUKA ! Chceš si svoj vysnívaný rodinný dom postaviť v prepychovej oblasti ? Ak áno, tu je

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Komárno

72,500 € 112 €/m²

BOSEN | Pozemok s potenciálom pre výstavbu rodinných domov

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Hadovce | 2,105 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Komárno, časť Hadovce o výmere 2 105

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

225,000 € 107 €/m²

člen NARKS

Lukratívny stavebný pozemok pri Komárne

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,550 m²

Na predaj - Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Komárne časť Hadovce v novej loka

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

50 €/m2 50 €/m2

LUKRATÍVNY, SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V KOMÁRNE

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

Hľadáte ideálne miesto pre Váš vysnívaný domov? INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj tento pr

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

139,800 € 87 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LUKRATÍVNEJ LOKALITE

Reality Komárno

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Petőfiho ul. | 493 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj tento výnimočný stavebný pozemok vo veľmi frekventovanej

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

94,500 € 192 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE JEDINEČNÝ STAVBENÝ POZEMOK PREDOVŠETKÝM NA ÚČELY DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU

Reality Komárno

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 8,000 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj v Komárne tento jedinečný stavebný pozemok s kompletnou

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Komárno

75 €/m2 75 €/m2

NA PREDAJ INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V KOMÁRNE

Reality Komárno

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hviezdoslavova ul. | 8,343 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE INVESTCONSULT s.r.o. Na predaj ponúkame formou výhradného predaja vo výho

Publikované: 10.01.2023 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Komárno

Cena dohodou

Pozemok na predaj – 3581 m², Malá Iža (pri Komárne) – vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 3,581 m²

Pozemok na predaj – 3581 m², Malá Iža (pri Komárne) – vhodný na výstavbu viacerých rodinných do

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

297,500 € 83 €/m²

Pozemok na predaj – 448 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 448 m²

Pozemok na predaj – 448 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 448 m²,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

37,200 € 83 €/m²

Ponúkame na predaj záhradu v Kave

Reality Komárno

Záhrada | Kava | 1,000 m²

Heaven reality ponúka na predaj záhradu v Kave ( 9 km od Komárna ),nachádza sa vo veľmi vyhľadá

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

1 € 0 €/m²

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 462 m²

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 462 m²,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

38,400 € 83 €/m²

Pozemok na predaj – 705 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 705 m²

Pozemok na predaj – 705 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 705 m²,

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

58,500 € 83 €/m²

Stavebný pozemok Komárno - časť Kava, 1000 m2 (alebo viac)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Kava hlavná | 1,000 m²

Ak zvažujete nové bývanie s výbornou dostupnosťou do mesta Komárno v kľudnom prostredí, máme pr

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

39,999 € 40 €/m²

Jedinečný stavebný pozemok na Alžbetinom ostrove, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Alžbetin ostrov | 800 m²

Už ste navštívili desiatky pozemkov a stále nič nepôsobilo správne? Možno práve teraz je ten ča

Publikované: 21.12.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

155,000 € 194 €/m²

Pozemok na predaj Malá Iža, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 2,000 m²

Hľadáte perspektívny pozemok blízko Komárna s minimálnym počtom susedov? Ako sa Vám páči pred

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

40 €/m2 40 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie