NA PREDAJ pozemok /5 559 m2/ v Komárne časť Malá Iža

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,559 m²

Ildikó Zauko- realitná maklérka HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ slnečný rovinatý pozemo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

333,500 € 60 €/m²

PREDAJ: STAVEBNÝ POZEMOK NEĎALEKO DUNAJA, VEĽKÝ HARČÁŠ, KOMÁRNO

Reality Komárno

Rekreačný pozemok | Veľký Harčáš | 4,185 m²

VÝHRADNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj S

Publikované: 12.05.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35 €/m2 35 €/m2

NA PREDAJ POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV PRI MŔTVOM RAMENE

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Mŕtve rameno | 4,580 m²

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj stavebný pozemok v INTR

Publikované: 06.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

60 €/m2 60 €/m2

PREDAJ : záhrada, 500m2, Komárno časť Nová Stráž

Reality Komárno

Záhrada | Bratislavská | 500 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie, mám pre vás skvelú ponuku - záhradu

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35,000 € 70 €/m²

PREDAJ ZÁHRADA S MUROVANOU CHATOU - Komárno

Reality Komárno

Záhrada | 400 m²

Erika Őszi - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj priestrannú, slnečnú

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

52,000 € 130 €/m²

PREDAJ : ZÁHRADA S MUROVANOU CHATKOU, KOMÁRNO

Reality Komárno

Záhrada | Nová osada | 453 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj záhradu. Hľadát

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35,000 € 77 €/m²

PREDAJ - ZÁHRADA HNEĎ PRI DUNAJI NA ALŽBETINOM OSTROVE V KOMÁRNE

Reality Komárno

Záhrada | 1,100 m²

Ponúkam vám na predaj rovinatú záhradu hneď pri Dunaji na Alžbetinom ostrove v Komárne! Rozloh

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

95,000 € 86 €/m²

ZĽAVA!!! Na predaj záhrada s murovanou chatkou v Komárne - časť Nová Osada

Reality Komárno

Záhrada | 210 m²

Na predaj záhrada s murovanou chatkou v Komárne časť Nová Osada, blízko rieky Váh. Rozloha chat

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

30,000 € 143 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - záhrada v Novej Stráži na výstavbu záhradnej chaty.

Reality Komárno

Záhrada | 494 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj záhradu na výstavbu záhradnej chaty v Nov

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Komárno

23,000 € 47 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu na väčšom pozemku v Komárne časť Hadovce

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

Na predaj vám ponúkam lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce. Rozloha pozemku: 1600

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Komárno

139,800 € 87 €/m²

PREDAJ - stavebný pozemok na predaj v blízkosti centra Komárna! INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Komárno

Komerčná zóna | 792 m²

Na predaj ponúkam stavebný pozemok s veľkým potenciálom na podnikanie na frekventovanom mieste.

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

94,500 € 119 €/m²

Priemyselný pozemok Komárno

Reality Komárno

Priemyselná zóna | Hlavná ul. | 3,088 m²

Pozemok 3 088 m2 určený na priemyselnú výstavbu v Komárne – Nová Stráž. Výborné napojenie na di

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

25 €/m2 25 €/m2

Pozemok - plochy komerčnej občianskej vybavenosti medzi sídliskom VII. a zimným prístavom, vhodný na bytovú zástavbu

Reality Komárno

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bratislavská cesta | 11,400 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre bytovú výstavbu Komárno, Bratislavská Cesta. Plocha: pozem

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

Cena dohodou

Priemyselný pozemok s prístupom k cestnej, železničnej a vodnej komunikácii

Reality Komárno

Priemyselná zóna | Bratislavská cesta | 13,975 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - priemyselný pozemok Komárno, Bratislavská Cesta. Plocha: pozem

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

Cena dohodou

Priemyselné pozemky na predaj – Komárno, Nová Stráž (3000 – 10 000 m²)

Reality Komárno

Priemyselná zóna | Hlavná ul. | 3,000 m²

Priemyselné pozemky na predaj – Komárno, Nová Stráž (3000 – 10 000 m²) Ponúkame Vám na predaj p

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

25 €/m2 25 €/m2

PREDAJ - záhrada s drevenou chatou v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | 450 m²

Na predaj vám ponúkam záhradu s drevenou chatou pri Selyeho ulici v Komárne. Rozloha: cca. 450

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Komárno

40,000 € 89 €/m²

PREDAJ - veľký záhradkársky pozemok v Novej Stráži

Reality Komárno

Záhrada | NOVÁ STRÁŽ | 3,350 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký záhradkársky pozemok v NOVEJ STRÁŽI časť Komárna. Plocha: pozemku

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 09.10.2025
Pozemky na predaj Komárno

35 €/m2 35 €/m2

IBA U NÁS! PREDAJ - Stavebný pozemok pre výstavbu poschodového polyfunkčného objektu v centre Komárna

Reality Komárno

Pozemok pre bytovú výstavbu | absolútne centrum | 234 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre výstavbu poschodového polyfunkčného objektu v centr

Publikované: 02.08.2022 Aktualizované: 17.12.2025
Pozemky na predaj Komárno

98,000 € 419 €/m²

PREDAJ - Záhrada s murovanou chatou v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | pri Komárne | 340 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu v Komárne. Plocha: pozemku 340m2. Zastavaná plocha domčeku: 20 m

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Komárno

40,000 € 118 €/m²

PREDAJ - stavebného pozemku v Komárne časť Malá Iža

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | časť Malá Iža | 615 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - pre rodinné domy Komárno, časť Malá Iža. Plocha: poze

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 09.10.2025
Pozemky na predaj Komárno

71,300 € 116 €/m²

PREDAJ - Pozemky na priemyselné účely! Možná aj výstavba haly na mieru! Bratislavská cesta, Komárno

Reality Komárno

Komerčná zóna | Bratislavská cesta | 5,000 m²

Ponúkam Vám na predaj pozemok o rozlohe cca. 5000 m2 v Komárne. Komerčné pozemky sú vhodné na

Publikované: 09.06.2020 Aktualizované: 09.10.2025
Pozemky na predaj Komárno

Cena dohodou

PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK na výstavbu skladu, haly v Hadovciach

Reality Komárno

Priemyselná zóna | Komárno | 10,700 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok/komerčná zóna, o rozlohe cca. 10700 m2, vo výb

Publikované: 15.11.2018 Aktualizované: 02.05.2025
Pozemky na predaj Komárno

60 € 0 €/m²

PREDAJ - záhrada s dvomi záhradnými domčekmi v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | 400 m²

Na predaj vám ponukám záhradu s dvomi drevenými záhradnými domčekmi v Komárne. Pozemok je o roz

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

40,000 € 100 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Upresniť hľadanie