(F001-014KAPE) Na predaj krásna slnečná záhrada v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | .. | 0 m²

Predstavujeme vám výnimočnú záhradu, ktorá spája komfort, súkromie a atmosféru dokonalého oddyc

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

48,500 €

(F144-14-REMAa) Záhrada v meste Komárno

Reality Komárno

Záhrada | 0 m²

Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj: Záhradu s potenciálom v lukratívnej časti Komárna –

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

42,500 €

REZERVOVANÉ!! Záhrada s chatkou – Nová Stráž (Komárno)

Reality Komárno

Záhrada | Nová stráž | 0 m²

Krásna upravená záhrada s modernou chatkou – Nová Stráž (Komárno) Finanzpartner reality ponúka

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

29,000 €

Na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov v Komárne, časť Malá Iža - 528 - 608 m2

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 566 m²

OYE Reality ponúka na predaj pozemky, vhodné na výstavbu rodinných domov v Komárne, v mestskej

Publikované: 10.08.2022 Aktualizované: 11.04.2025
Pozemky na predaj Komárno

45,280 € 80 €/m²

Krásny stavebný pozemok Komárno - Dlhá Stráž

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,778 m²

Pegas real vám ponúka na predaj pozemok na bývanie podľa Vašich predstáv v Komárne - časť Nová

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

138,500 € 78 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj udržiavanú záhradu s chatkou v Komárne, časť Nová Osada.

Reality Komárno

Záhrada | 451 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť krásnu, starostlivo udržiavan

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

47,000 € 104 €/m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne !!!

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 379 m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

63,000 € 166 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ stavebné pozemky v obci Kava za SUPER CENU! / od Komárna 7 km/

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Kava | 7,586 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ krásny pozemok s rozlohou 7586m²! Ak hľadáte bývan

Publikované: 08.02.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

20 €/m2 20 €/m2

IBA U NÁS! Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj lukratívny,rozsiahly stavebný pozemok v Hadovciach na stavbu aj viacerých rodinných domov!!!

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Hadovce | 2,420 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v Hadovciach pri

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

290,000 € 120 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti mesta Komárno, v SOHO PARKU.

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 705 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

69,000 € 98 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o.,Vám ponúka na PREDAJ prekrásnu záhradu v jednej z najobľúbenejších lokalít Komárna - na Alžbetinom Ostrove!

Reality Komárno

Záhrada | Alžbetin ostrov | 1,098 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ prekrásnu rovinatú záhradu v Komárne na Alžbetinom

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

95,000 € 87 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ veľký pozemok v Komárne pri Váhu

Reality Komárno

Rekreačný pozemok | Ižiansky kanál | 25,896 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ veľký pozemok v Komárne pri Váhu - územie rekreáci

Publikované: 23.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

4 €/m2 4 €/m2

Pekná záhradka s malým domčekom na PREDAJ v Komárne!

Reality Komárno

Záhrada | Nová Stráž | 190 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ záhradu s novým murovaným domčekom v Komárne, v obľ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

47,000 € 247 €/m²

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 867 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

105,000 € 121 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ stavebný pozemok v Komárne - časť Malá Iža.

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá iža | 800 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ stavebný pozemok v Komárne - časť Malá Iža. Rovina

Publikované: 19.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

65,990 € 82 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. , Vám ponúka na PREDAJ pozemok v obci Malá Iža

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 650 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. , Vám ponúka na PREDAJ pozemok v obci Malá Iža. Pozemok sa nachádza na

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

72,500 € 112 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na predaj lukratívny veľký stavebný pozemok v obytnom parku SOHO v Komárne!!!

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 970 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!!Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na predaj veľký slnečný

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

95 €/m2 95 €/m2

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Ďulov Dvor!!!

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 459 m²

Publikované: 03.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

33,000 € 72 €/m²

IBA U NÁS! Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj stavebný pozemok za výhodnú cenu v prekrásnej dedine, v obci Moča na stavbu rodinného domu!

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 755 m²

IBA U NÁS Vám Reality KOMPLEX s.r.o.,ponúka na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 1108 m2

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

19,900 € 26 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj bezkonkurenčný stavebný pozemok v meste Komárno.

Reality Komárno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 792 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ lukratívny stavebný pozemok v meste Komárno. Poze

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

159,000 € 201 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ prekrásnu rovinatú záhradu v Komárne na Alžbetinom ostrove!

Reality Komárno

Záhrada | Alžbetin ostrov | 563 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ prekrásnu rovinatú záhradu v Komárne na Alžbetinom

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

89,000 € 158 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v Komárne

Reality Komárno

Iný stavebný pozemok | Novozámocká cesta | 3,133 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v Komárne Pozemok s výmerou

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

344,630 € 110 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK SO SÚKROMNOU PRÍSTUPOVOU CESTOU – KOMÁRNO

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 369 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj: Pozemok v Komárne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

29,500 € 80 €/m²

NA PREDAJ: pozemok, priemyselná zóna, Komárno

Reality Komárno

Komerčná zóna | Komárno | 9,879 m²

Ponúkam na predaj pozemok s rozlohou 9879 m2 pri frekventovanej štátnej ceste I/64 Nitra - Komá

Publikované: 10.05.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

25 €/m2 25 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie