Záhrada v Novej Stráži, malé útočisko, kde začína veľký pokoj

Reality Komárno

Záhrada | Nová Stráž | 190 m²

Predstavte si víkendy, kde vidíte zeleň, počujete praskanie krbu a cítite pokoj, ktorý sa dnes

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

47,000 € 247 €/m²

Jedinečný stavebný pozemok na Alžbetinom ostrove, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Alžbetin ostrov | 800 m²

Už ste navštívili desiatky pozemkov a stále nič nepôsobilo správne? Možno práve teraz je ten ča

Publikované: 21.12.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

155,000 € 194 €/m²

Pozemok na predaj Malá Iža, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 2,000 m²

Hľadáte perspektívny pozemok blízko Komárna s minimálnym počtom susedov? Ako sa Vám páči pred

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

40 €/m2 40 €/m2

Stavebné pozemky v Malej Iži, Komárno, predaj

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 5,864 m²

Aké by to bolo bývať v tesnej blízkosti pri Komárne a predsa mimo mesta ? Niekoľko majiteľov no

Publikované: 13.07.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

80 €/m2 80 €/m2

Záhrada s murovaným domčekom a pivnicou na predaj, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Tehelňa | 400 m²

Na oplotenom, rovinatom pozemku s rozlohou 400 m2 a takmer štvorcovým pôdorysom (18x22 metrov),

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

42,500 € 106 €/m²

INVESTORI POZOR !!! LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK !!!

Reality Komárno

Komerčná zóna | 4,965 m²

Jeden z posledných, ak nie aj posledný dostupný, LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ pozemok v najžiadanejše

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

135 €/m2 135 €/m2

Rozľahlá záhrada s murovanou chatkou len pár minút od Komárna

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 4,000 m²

Hľadáte rovinatý pozemok v pokojnom prostredí, kúsok od Komárna? Čo by ste povedali ak by bol

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

55 €/m2 55 €/m2

Lukratívny pozemok na stavbu RD Komárno s pasívnym príjmom

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Užšie centrum | 589 m²

Postaviť si rodinný dom na lukratívnom pozemku a zabezpečiť si pasívny príjem? Akokoľvek to zni

Publikované: 16.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

270,000 € 458 €/m²

Slnečný pozemok s domom na predaj, Nová Stráž

Reality Komárno

Záhrada | Nová Stráž | 2,060 m²

Hľadáte miesto na oddych zaliate slnečnými lúčmi? Vyhovuje Vám tiché prostredie bez rušivých vp

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

47,000 € 23 €/m²

Takmer 3 000 m² stavebného pozemku na výstavbu, Hadovce

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 2,988 m²

Predstavte si pozemok, ktorý vám nedáva len priestor na bývanie, ale aj reálnu možnosť vytvoriť

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

98 €/m2 98 €/m2

Záhrada pri "Mŕtvaku", miesto, kde si sny zmeníte na realitu

Reality Komárno

Záhrada | Mŕtve rameno | 0 m²

Možno práve hľadáte miesto, kde si môžete zrealizovať svoj sen o záhradke plnej oddychu, krásny

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35,000 €

Záhrada s domčekom na predaj, pri Real-K, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Tehelňa | 340 m²

Hľadáte miesto na oddych pre seba a svoju rodinu? Dávame Vám do pozornosti záhradu s murovaným

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

39,900 € 117 €/m²

Záhrada na predaj v Novej Osade, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Nová Osada | 400 m²

Nová Osada patri z hľadiska funkčného využitia k oblasti s prevahou bývania v rodinných domoch.

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

27,000 € 68 €/m²

Takmer 11 árov súkromia v meste, záhrada kde máte maximum kľudu

Reality Komárno

Záhrada | 1,098 m²

Predstavte si miesto, kde si dopestujete vlastné ovocie, zeleninu a na víkend naozaj vypnete be

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

95,000 € 87 €/m²

Na predaj záhrada v Novej Osade.

Reality Komárno

Záhrada | 0 m²

Ponúkame na predaj slnečnú a starostlivo udržiavanú záhradu, ktorá sa nachádza v tichej a vyhľa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

47,000 €

Na predaj slnečná záhrada v Novej Stráži

Reality Komárno

Záhrada | 256 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradu v tichej lokalite Novej Stráže. Pozemok má 256 m2, sú tu vys

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

24,000 € 94 €/m²

Na predaj záhrada vo vyhľadávanej lokalite Tehelňa v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | Komárno | 0 m²

Máte sen o vlastnom kúsku raja, kde by ste mohli uniknúť od zhonu každodenného života? Ponúkame

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

43,900 €

ZNÍŽENÁ CENA!!! Úžasná investičná príležitosť: Pozemok na predaj v blízkosti centra Komárna

Reality Komárno

Komerčná zóna | Komárno | 0 m²

Hľadáte ideálnu lokalitu pre vaše podnikanie v dynamicky sa rozvíjajúcom meste Komárno? Ponúkam

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

94,500 €

Lukratívny pozemok pri moste Monoštor v priemyselnej oblasti Komárna

Reality Komárno

Priemyselná zóna | 4,965 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v novej priemyselno obchodnej časti Komárna, iba pár min

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

670,000 € 135 €/m²

Na predaj LUKRATÍVNÝ STAVEBNÝ POZEMOK KOMÁRNO - Hadovce

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce. Plocha pozemku má výmeru 1 600 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

139,800 €

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V KOMÁRNE - MALÁ IŽA

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 5,599 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Komárne, časť Malá Iža. Pozemok má vý

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

60 €/m2 60 €/m2

Ponúkame na predaj 76á pozemok v obci Kava.

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Kava | 7,600 m²

Ponúkame na predaj 76á stavebný pozemok v intraviláne obci Kava 10km od Komárna. Na pozemku sa

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Komárno

14 €/m2 14 €/m2

Orná pôda v Komárne

Reality Komárno

Orná pôda | nemá | 8,180 m²

Exluzívne ponúkame na predaj pozemok vedený ako orná pôda

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Pozemky na predaj Komárno

Cena dohodou

TICHÉ MIESTO NA VAŠE VYSNÍVANÉ BÝVANIE – 13 ÁROVÝ POZEMOK PRI KOMÁRNE S VÝHĽADOM NA JAZIERKO

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,377 m²

Ak hľadáte tiché miesto na postavenie svojho vysnívaného domu, máme pre Vás skvelú ponuku! Pon

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Komárno

44,000 € 32 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka