Rodinný dom | gen. Svobodu | 180 m²
Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom, ktorý sa na trhu objavuje len zriedka. Ide o ideálne
Info v RK
Rodinný dom | 302 m²
TU reality ponúka na predaj zaujímavý rodinný dom v Myjave o rozlohe 302m2, ktorý predstavuje s
186,500 € 618 €/m²
Rodinný dom | Turá lúka | 208.4 m²
Bývanie aj pre veľkú rodinu alebo 2 generácie, ponúka rodinný dom na Turej lúke ( časti Myjavy
150,000 € 720 €/m²
Rodinný dom | Závršky | 300 m²
NA PREDAJ - 3 podlažný / viacgeneračný / rodinný dom - Myjava Ponúkame vám na predaj veľký rod
192,500 € 642 €/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve s veľmi peknou rozlohou 71 m², nachádzajú
105,000 € 1479 €/m²
3 izbový byt | Partizánska | 70 m²
Hľadáte ideálny domov pre mladú rodinku alebo výhodnú investičnú príležitosť? Ponúkame na pred
Info v RK
4 izbový byt | 78 m²
TUreality ponúka na predaj 4 izbový byt v Myjave rozlohe 78 m2. Poschodie: 7/8 Orientácia: SZ
104,990 € 1346 €/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²
Predstavte si rána na balkóne s kávou, deti kráčajúce pešo do školy a všetko dôležité doslova n
105,000 € 1479 €/m²
3 izbový byt | SNP | 67 m²
Hľadáte bývanie, kde sa spája skvelá lokalita, praktická dispozícia a príjemná atmosféra? Alebo
125,000 € 1866 €/m²
2 izbový byt | Marečka | 51 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 51 m², nachádzajúci sa v novostavbe bytové
110,000 € 2157 €/m²
Rodinný dom | 156 m²
Ponúkam na predaj pozemok o výmere 641 m² v tichej obci Bukovec. Súčasťou predaja je aj komplet
32,000 € 205 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,349 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Myjava neďaleko oddychovej časti amfiteátra
35 €/m2 35 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/azxOyMRnLS
31,000 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/iHcUv0g4_i
44,000 €
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti Myjavy – Turá Lúka. Nehnuteľnosť je v
160,000 € 1067 €/m²
Administratívny objekt | 100 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v pôvodnom stave priamo v meste Myjava, ktorý je ideá
128,993 € 1290 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.