Predaj mezonetového trojizbového bytu v centre mesta Poprad

Reality Poprad

Mezonet | Štefánikova | 73 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny trojizbový mezonetový byt na 2. a 3. poschodí bytového domu na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

229,000 € 3137 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8558)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie