Smolenice- ponúkame na predaj 3 izbový byt Smolenice na ulici Komenského

Reality Smolenice

3 izbový byt | Komenského | 70.83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt nachádzajúci sa v tichej lokalite obce Smolenice,

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Smolenice

124,000 € 1751 €/m²

Smolenice - ponúkame na predaj pozemok v tichej časti Exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 826 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v Smoleniciach o rozlohe 82

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Smolenice

113,000 € 137 €/m²

Smolenice - Predaj krásneho pozemku o výmere 502 m2 !!!

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | Smolenice | 509 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj krásny slnečný pozemok v obci Smolenice o výmere

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Smolenice

99,500 € 195 €/m²

Smolenice - Pekný, veľký 1143 m2 pozemok na stavbu RD, alebo dvojdomu !!!

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | Smolenická Nová Ves | 1,143 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj pekný ,veľký a rovinatý pozemok v obci S

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Pozemky na predaj Smolenice

133,000 € 116 €/m²

Predaj starší, ale veľmi dobre udržiavaný rodinný dom v obci Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj starší, ale veľmi dobre udržiavaný rodinný dom v obci Smolenice. Dom je disp

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Smolenice

230,000 € 2490 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA KARPATY – RODINNÉ BÝVANIE V DOLNÝCH OREŠANOCH

Reality Smolenice

3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²

Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Smolenice

195,990 € 2545 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na PREDAJ dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom vo výbornej lokalite - Smolenice

Reality Smolenice

Rodinný dom | Komenskeho | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v Smoleniciach, v príjemnom

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolenice

430,000 € 2150 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Areté real - Predaj stavebného pozemku na výstavbu rodinného domu, Smolenická Nová Ves

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 1,070 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v zastavanom území, obec Smolenice, k

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

123,500 € 115 €/m²

TOP NA PREDAJ: zaujímavý pozemok 619m2 - Smolenice

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | Pod Molpírom | 619 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Zavolajte nám. Na predaj zaujímavý pozemo

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

105,230 € 170 €/m²

Posledné stavebné pozemky v Smoleniciach s výhľadom na zámok (Fándlyho ul.)

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | Za Bránou | 550 m²

Hľadáte výnimočné miesto pre svoj domov v tichej slepej uličke pod Malými Karpatmi? Ponúkame na

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

Cena dohodou

Posledná !!! 4-izbová nadštandartná novostavba so záhradou a výhľadom na zámok – Smolenice

Reality Smolenice

Rodinný dom | Za Bránou | 121 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, nadštandartný kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom v prestížn

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Smolenice

326,000 € 2694 €/m²

5-izbový RODINNÝ DOM, bazén, terasa, altánok, zeleň, VAŠE NOVÉ MIESTO PRE ŽIVOT

Reality Smolenice

Rodinný dom | SNP | 460 m²

Sú miesta, kde svet spomalí. Kde vás ráno nebudí ruch mesta, ale ticho, zeleň a pokoj. Kde čas

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Smolenice

365,000 € 793 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÁ Záhrada, pozemok 875 m², Smolenice, Trnava

Reality Smolenice

Záhrada | 0 m²

REZERVOVANÁ F024-14-SIRA3 Na predaj záhrada, pozemok v intraviláne obce Smolenice, okres Trna

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

10,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ 3 + 2 izbový dom, 2307m² Smolenice, Trnava + 3D

Reality Smolenice

Rodinný dom | Kapitána Nálepku | 0 m²

F032-12-SIRA3 Na predaj 3 + 2 izbový rodinný dom s pozemkom v obci Smolenice, okres Trnava.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Smolenice

215,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Smolenice, v centre obce, so záhradkou

Reality Smolenice

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Smolenice

134,900 € 1927 €/m²

NA PREDAJ, Veľký 2i byt, 95 m2, 3xloggia, Smolenice

Reality Smolenice

2 izbový byt | 95 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta-RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt,nachádzajúci

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Smolenice

105,000 € 1105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE: Dom s panoramatickým výhľadom na zámok a Malé Karpaty

Reality Smolenice

Rodinný dom | Kukučínova | 150 m²

Hľadáte bývanie v Malých Karpatoch, kde sa môžete hneď pustiť do práce? V zastúpení majiteľa vá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Smolenice

179,000 € 1193 €/m²

PREDAJ : 3 izb. Rodinný dom, pivnica, pozemok 1520 m2, Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Nevyplnená | 115 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Smolenice

220,000 € 1913 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REALL INVEST rezervované prémiový 3izbový byt v Smoleniciach

Reality Smolenice

3 izbový byt | Štúrova | 75.4 m²

REALL INVEST exkluzívne predstavuje prémiový 3-izbový byt v Smoleniciach po kompletnej rekonštr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Smolenice

189,900 € 2519 €/m²

Rodinný dom s výhľadom na Smolenický Zámok a s veľkorysým pozemkom!

Reality Smolenice

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

Kuchyňa sa medzičasom vymaľovala na bielo!! A neustále prebiehajú úpravy na pozemku i v dome.

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Smolenice

325,000 € 2802 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD na podnikanie v obci SMOLENICE cca 18 km od Trnavy, o výmere 315 m2, pozemok 1105 m2

Reality Smolenice

Reštaurácia | SNP | 315 m²

Ponúkame Vám na predaj RD, ktorý môže slúžiť na bývanie, ale aj na podnikanie v obci SMOLENICE

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Objekty na predaj Smolenice

355,000 € 1127 €/m²

Na Predaj PREVÁDZKOVÝ OBJEKT, Reštaurácia, Moto - PUB JAHODNÍK,

Reality Smolenice

Objekt pre obchod | Jahodník | 1,900 m²

Ponúkame na predaj prevádzkový objekt/reštauráciu/bar v obci Smolenice, v rekreačnom stredisku

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Smolenice

210,000 € 111 €/m²

EXKLUZÍVNE !! REKREAČNÁ CHATA, úžitková plocha 70m2, celoročne obývateľná, JAHODNÍK, k.ú LOŠONEC, kompletná rekonštrukcia, 3D obhliadka

Reality Smolenice

Chalupa, rekreačný domček | Jahodník | 70 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu každodenného života a strávite čas v náručí prírody?

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Smolenice

68,000 € 971 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CREEX reality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obci Smolenice

Reality Smolenice

Rodinný dom | Obrancov mieru | 110 m²

CREEX REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obci Smolenice, ktorá patrí m

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Smolenice

259,000 € 2355 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie