Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 2-izb. byt Predaj Bratislava - Staré Mesto

VT0113465-18-000003
Aktualizovaný 23.5.2018 1. publikácia 11.3.2018

Predám 3 izbový byt za cenu 2-izbového, 101 m2, 3x kuchyňa, 3x wc, 2x sprchový kút, 1x vaňa, v inzeráte odkaz na video

Druh / Typ

2-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Staré Mesto


[ Reality okres Bratislava I ]
Ulica

Moskovská

Celková cena 153 000 €
Celková podlahová plocha 100,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Byt je momentálne rozdelený na 3 samostatné jednotky s vlastnými vchodmi do jednotiek. Na 1. poschodí bytového domu sa nachádzajú 2 jednotky. Tretia jednotka sa nachádza na prízemí bytového domu. Vstup do všetkých jednotiek je cez vchod do bytu č.3, kde je spoločná chodba, ktorá vedia ku každej jednotke. Na liste vlastníctva je to jeden byt. 

Byt prešiel menšou rekonštrukciou a zmenili sa tieto veci::

- Obývaciu izbu a spáľnu rozdeľovali drevené dvere. (Momentálne je tento prechod zaslepený osbdoskou, na ktorej v obývacej izbe je tapeta a v spálni I (pôdorys,ako jednotka č.2) je kuchynská linka. 
- Veľká predsieň bola predelená drevenou priečkou (vytvorilo sa zádverie (spoločná chodba) a vytvorila sa jednotka č.1
- do jednotky číslo dva sa vybúral otvor a do chodby sa dobudovala priečka do ktorej sa umiestnil sprchový kút.
- Jednotka číslo dva má svoje nové WC(geberit) a sprchový kút, vlastný bojler, a kuchynskú linku a práčku. V kuchynskej linke je zabudovaná električka dvojplatnička zn. gorenje.
- V jednotke č.3 sa odstránila priečka (predtým šatník) a vybudovala rohová linka. V linke je elektrická štvorplatnička zn. Bosh, siete sa pritiahli z existujúcej sprchy a wc


Prvá jednotka má rozlohu 41,9 m2. Kuchyňu od obývacej izby rozdeľuje krásny tehlový múrik, ktorý má jedálenské využitie. V kuchyni sa nachádza umývačka riadu, indukčná doska a rúra. Jednotka má vlastný bojler. V obývacej izbe je manželská posteľ, aktuálne sa využíva na bývanie. 

Druhá jednotka sa momentálne využíva na bývanie. Táto jednotka bola pôvodné spálňou. Ako samostatná jednotka s týmto využitím vznikla zaslepením dverí od jednotky číslo jedna. Druha jednotka má 18 m2. V tejto jednotke je nový geberit a sprchový kút. Jednotka má vlastný bojler. Jednotka má aj svoju kuchyňu. V kuchynskej linke je vstavaná elektrická dvojplatnička značky Gorenie. Manželská posteľ je na vyvýšenom mieste. 

Tretia jednotka má rozlohu 34 m2 sa nachádza na prízemí bytového domu. Táto jednotka sa momentálne využíva na bývanie. Jednotka má vlastné sociálne zariadenie s murovaným sprchovým kútom. Má vlastný elektrický ohrievač vody (bojler). V kuchynskej linke je vstavaná elektrická štvorplatnička značky Bosh. 

Mezonetový byt v lukratívnej časti Bratislavy a to v mestskej časti Staré Mesto v zástavbe bytových a polyfunkčných domov.Bytový dom má 3 nadzemné podlažia. V bytovom dome je 8 bytov a 3 nebytové priestory.Dopravné a komunikačné napojenie na verejné mestské a štátne komunikácie je dobré, zástavka MHD je 180 metrov od bytového domu. V bezprostrednom okolí domu sú bytové stavby, školy, veľvyslanectva, hotely, Tesco express, rôzne obchodné prevádzky na Krížnej ulici, kostol, pošta, reštaurácie, Justičný palác, park Medická záhrada. V centre mesta sa nachádzajú aj všetky objekty občianskej vybavenosti. 

Som majiteľ bytu. Neplatí sa žiaden poplatok RK. 


Prehliadka bytu dostupná cez video na:

https://www.youtube.com/watch?v=dIX8e0OfHMk&feature=youtu.be
Pre viac info má neváhajte kontaktovať e-mailom na lukass.bis@gmail.com alebo na tel.čísle 0919 02 99 18.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 100,00 m2
Nadzemné podlažie prízemné podlažie
Výťah Nie
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Vybavenie zariadený so spotrebičmi
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu tehlová
Internet Áno
Káblová televízia Áno
Súkromný inzerent
Lukáš Bis
Mobil +421 919 039 495
Email bislukas1@gmail.com
Iné kontaktné údaje

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát