Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Radošovce

RE0003149-19-000260 (23790)
Aktualizovaný 21.8.2019 1. publikácia 14.8.2019

Novostavba v Radošovciach, okres Skalica

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Radošovce


[ Reality okres Skalica ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 154 999 €
Celková úžitková plocha 84,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Rodinný dom, Radošovce - centrum
Okres: Skalica
Popis nehnuteľnosti:
 
IBA U NÁS nájdete ponuku  rodinného domu,  typ bungalov, v centre obce Radošovce, ktorá poskytuje bezkonkurenčný priestor na bývanie v rodinnom dome v Radošovciach. Úžitková plocha domu je 84 m2 poskytuje svojou vynikajúcou ergonómiou rozloženia priestoru bývania v štvorizbovom rodinnom dome s príslušenstvom. Plocha pozemku je 500 m2.
 
Veľkosťou obytnej a úžitkovej plochy patrí medzi stredné domy so 4 obytnými miestnosťami. Pôdorysný tvar domu je štvorcový. Objekt tvorí jednu hmotu, ktorá je prestrešená sedlovou strechou. Strešná krytina Bramac. Okná sú plastové s 3-sklom, farebnosť: podľa výberu klienta Dom bude postavený z tradičných a overených materiálov, tak aby spĺňal energetický certifikát a mal nízke mesačné náklady na prevádzku. Vnútorná dispozícia bytovej jednotky a farebnosť bude prispôsobená Vašim požiadavkám.
 
Hlavný vstup do rodinného domu je situovaný z prístupovej komunikácie z čelnej strany objektu. Rodinný dom je prístupný aj cez samostatné vstupy zo zadnej strany cez terasu. Dom má kompaktnú dispozíciu a úsporné komunikačné priestory čo pridáva komfortnému obytnému priestoru a tvorí dobrý pomer obytnej a úžitkovej plochy. Cez zádverie s odkladacím priestorom je prístup do izby, WC a do malej chodby. Chodba tvorí komunikačný priestor rodinného domu. Z tohto priestoru sú prístupné všetky miestnosti rodinného domu, okrem jednej izby, ktorá prístupná zo zádveria, cez krátku chodbu. Obytný priestor pozostáva z obývacej izby s prípravou na krb, ktorej súčasťou je aj jedáleň, oddelenej kuchyne so skladom potravín, čiastočne opticky a prevádzkovo oddelenej od obytného priestoru. Na obývaciu izbu a spálňu nadväzuje terasa. Pri stavebnej úprave je možné kuchyňu  samostatne uzavrieť. Z chodby je ďalej prístup do troch izieb a kúpeľne. Do technickej miestnosti, ako i výlezu do povalového priestoru  a samostatného WC je prístup zo zádveria. Dom má dostatok skladovacích a úložných plôch. Rodinný dom je navrhnutý bez suterénu. K domu je možné pristaviť garáž.       
 
Dom bude napojený na všetky IS: plyn, elektrika, žumpa, prípadne čistička vody. Voda bude riešená vlastnou vŕtanou studňou s certifikátom, ktorá je v cene. Kúrenie v dome je riešené podlahovým kúrením s digitálnou reguláciou. Predpokladané mesačné náklady na prevádzku domu sú nízke od 80 do 120 Eur  na 4 osoby. Cena za holdom je 154.999 €. V cene je zahrnutý pozemok, holodom, 2 parkovacie miesta, prístupový chodník, terasa, oplotenie a všetka dokumentácia k prevodu domu do OV a kolaudácii.
 
 Tešíme sa na Vašu návštevu. Konzultácia so staviteľom možná  individuálne po dohode s maklérom.
 
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 313979 alebo na e-maile: romantokos@maxareality.sk. ID ponuky:23790
 
U nás navyše dostanete kompletný právny servis, katastrálny servis, znalecké posudky, protokolárne odovzdanie domu vrátane prepisu energií.
 
MAXA reality, s.r.o., Námestie Oslobodenia 2560/18A, Dom Služieb, 2. poschodie 905 01 Senica
Technické informácie:
Číslo zákazky:  23790
Vlastníctvo: osobné
Počet miestností:4
Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1
Počet WC:2
Počet terás:1
Plocha pozemku:500 m2
Úžitková plocha: 84 m2
Kúrenie: podlahové
Stav objektu: novostavba
Typ objektu: kvádrová
Podpivničenie: Žiadne ()
Terén: rovinatý
Energetický certifikát
 
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 84,00 m2
Plocha obytnej časti 84,00 m2
Stav nehnuteľnosti novostavba
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 500,00 m2
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Maxa Reality s. r. o. img Počet inzerátov: 257
Roman Tokoš
Mobil +421 905 313 ...
 
Adresa
Gustáva Švéniho 8
97101 Prievidza
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.maxareality.sk
Hovoríme NemeckyAnglickySlovensky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

Mýty a fakty o trvalom pobyte v prenajatom byte

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát