IRG | INVESTIČNÝ BYTOVÝ DOM MLYN - so stavebným povolením

Reality Sekule

Iný objekt | 185 m²

IRG Realitné Centrum Vám ponúka na predaj potencionálny investičný bytový dom MLYN so stavebným

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Sekule

399,990 € 2162 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Rodinné domy na predaj (22997)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie