Trvalý trávnatý porast 48 árov, Modra lokalita Veľký Šúr - Pri rybníku, šírka 29 m

Reality Modra

Lúka, pasienok | Dolná | 4,854 m²

Ponúkame na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katastrálnom území Modra, lokalita Veľký

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Modra

16,000 € 3 €/m²

Vinohrad 15 árov Modra Pod Holerungovou Hôlkou pri vodojeme

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Horná | 1,502 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra, lokalita Obrperky - Pod Holerun

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Modra

10,500 € 7 €/m²

Obrábaný vinohrad Modra 15 árov, lokalita Kramáre, prístup z Podhorskej ulice.

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Kramáre | 1,491 m²

Ponúkame na predaj vinohrad v Modre lokalita Kramáre s prístupom hornej časti z Podhorskej ulic

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Modra

27,000 € 18 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom, Modra Harmónia, lokalita Lúčna, 881 m2, šírka 22 m

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Lúčna | 881 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Modre harmónii na Lúčnej ulici. Výmera je 881 m2, siete:

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Modra

171,400 € 195 €/m²

Pozemok Modra Harmónia, nad ulicou Pri Starom Mlyne

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 2,382 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Modre Harmónií nad ulicou pri Starom Mlynei na výstavbu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Modra

144,000 € 60 €/m²

Obrábaný vinohrad 5 árov - 1 rad Modra králová, lokalita Dolné Trávniky

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Králová | 523 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra, lokalita Dolné Trávniky. Vinoh

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Modra

5,200 € 10 €/m²

Veľmi dobre obrábaný vinohrad Modra, lokalita Líščie Stráne - 9,3 ára

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Líščie Stráne | 925 m²

Ponúkame Vám na predaj vinohrad v Modre lokalita Líščie stráne, alebo Zadné Grefty. Vinohrad j

Publikované: 28.05.2020 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Modra

7,000 € 8 €/m²

Stavebný pozemok Modra - 597 m2

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Dolná | 597 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 597 m2 v Modre – Malé hliny situovaný na slnečnom

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Modra

158,000 € 265 €/m²

Vinohrad 10 árov Modra Obrperky - Pod Holerungovou Hôlkou

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Horná | 998 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Modra

7,400 € 7 €/m²

3 roky neobrábaný vinohrad Modra, lokalita Noviny - 6,6 ára, šírka 7 m

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Noviny | 660 m²

Ponúkame Vám na predaj vinohrad v Modre lokalita Noviny. Vinohrad je 3 roky neobrábaný. Veľk

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Modra

3,400 € 5 €/m²

Penzión vo vyhľadávanej lokalite Modra -Harmónia

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Harmónia | 450 m²

Realitná kancelária Samaria Real s.r.o. Vám ponúka penzión vo vyhľadávanej lokalite v Modre čas

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Modra

690,000 € 1533 €/m²

RENATAS | PREDAJ CHATA NA VEĽKORYSOM POZEMKU, MODRA, HARMÓNIA

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 1,253 m²

RENATAS ponúka pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v Modre Harmónií, obklope

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Modra

186,000 € 148 €/m²

Výnimočný stavebný pozemok - Modra Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 2,565 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája absolútny pokoj prírody s reálnym investičným potenciálom? V exklu

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Modra

500,000 € 195 €/m²

Arvin & Benet | Výnimočné súkromie v prírode: dva domy, bazén a upravená záhrada s potôčikom v Modre

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 2,790 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obľúbenej rekreačnej oblasti Harmónia –

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Modra

549,900 € 197 €/m²

Parkovacie státie Vajanského ulica, Modra

Reality Modra

Garáž | 6 m²

Parkovacie státie - Vajanského ulica, Modra Poznáte ten pocit, keď večer krúžite po ulici ako

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Modra

7,500 € 1250 €/m²

Len 30 min od BA v obľúbenej lokalite, Modra - Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 1093 | 66 m²

NA PREDAJ: Pozemok s rekreačným domčekom v obľúbenej Harmónii – Vaša šanca na dokonalý oddych!

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

98,000 € 1741 €/m²

Rekreačný domček s pekným pozemkom v Harmónii. NOVÁ CENA

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 1093 | 66 m²

Harmónia patrí medzi najžiadanejšie lokality v Malých Karpatoch, do centra Modry sú cca 2 minút

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

98,000 € 1485 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderné bývanie 3 izbový byt v Malých Hlinách s kuchyňou v cene SKOLAUDOVANÉ

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 72.89 m²

V projekte Malé Hliny v meste Modra vám ponúkame štýlový 3-izbový byt 10B2 s balkónom, ktorý je

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

219,500 € 3011 €/m²

Rekreačná chata v krásnej oblasti lesov Malých Karpát - Modra-Harmónia

Reality Modra

Chata, drevenica, zrub | 150 m²

Ponúkame na predaj dispozične veľkoryso riešenú chatu s možnosťou využitia aj ako dve samostat

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

174,000 € 1160 €/m²

Na predaj slnečný pozemok s jedinečným výhľadom v Modre

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 1,832 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj rozľahlý rekreačný pozemok v tichej časti Modry – Harmónia. Poz

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

220,000 € 120 €/m²

Na predaj vila s okrasnou záhradou a bazénom v Pezinku

Reality Modra

Rodinný dom | - | 500 m²

Moderný maklér ponúka na predaj vilu s premysleným dizajnom v Pezinku, kde sa harmonicky spája

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Modra

2,200,000 € 4400 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD so záhradou v Modre.

Reality Modra

Rodinný dom | Dolná | 136 m²

Zaujímavá ponuka v Modre osloví klienta, ktorý má rád historické stavby a chuť si nehnuteľnos

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Modra

85,000 € 625 €/m²

3-izbový byt s krásnou terasou v projekte Malé Hliny Modra + KUCHYŇA ZDARMA

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 111.23 m²

Malé Hliny, Modra – kľudná a perspektívna rezidenčná zóna s dobrou dostupnosťou a prírodou na d

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

239,000 € 2149 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s balkónom – projekt Malé Hliny, Modra

Reality Modra

2 izbový byt | Trnavská | 54.36 m²

V projekte Malé Hliny v meste Modra vám ponúkame štýlový 2-izbový byt 3E2 s balkónom, ktorý je

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

178,500 € 3284 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30399)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie