Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z
1,250,000 € 2083 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 80 m²
Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá
175,000 € 2188 €/m²
2 izbový byt | Zochová chata | 82.62 m²
180,250 € 2182 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 82.62 m²
180,250 € 2182 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²
225,000 € 2163 €/m²
2 izbový byt | Trnavská | 70 m²
Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Dohodnite si obhliadku. Túžite po rannom
185,000 € 2643 €/m²
2 izbový byt | Trnavská | 70 m²
185,000 € 2643 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Harmónia | 70 m²
Ponúkame na predaj 4-izbovú rekreačnú chatu s veľkorysým slnečným pozemkom (Badogy). Pozemok m
213,000 € 3043 €/m²
Rodinný dom | Kellenbergerova | 316 m²
Dvojgaráž • 2 samostatné bytové jednotky • 518 m² pozemok • tichá lokalita pri vinohradoch HLA
399,000 € 1263 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,390 m²
Skvelá investícia! Exkluzívne na predaj útulný penzión v srdci turistickej perly Západných Kar
450,000 € 324 €/m²
Rodinný dom | Lúčna | 400 m²
Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v lukratívnej a vyhľadá
647,000 € 1618 €/m²
Rodinný dom | Vinárska | 290 m²
Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite vi
635,000 € 2190 €/m²
Rodinný dom | Harmónia | 1,562 m²
BESTSELLER - ponúka na predaj RD, so zastavanou plochou 143m2 s veľkorysým slnečným pozemkom, s
398,000 € 255 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Piesok | 400 m²
Ponúkame exkluzívnu investičnú príležitosť v Modre, v bezprostrednej blízkosti hotela Zochova c
450,000 € 1125 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Harmónia | 136 m²
REZERVOVANÉ rekreačná chata v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 136 m2 a pozemkom o výmere 544
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Ferdinanda Píseckého | 1,209 m²
POZEMOK MODRA Ponúkame na predaj pozemok 1209 m2 v meste Modra pri novovybudovanej lokalite, u
185,000 € 153 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 881 m²
MODRA Harmónia - Stavebný pozemok Realitná kancelária Karpatský ateliér, s.r.o. ponúka v exklu
159,000 € 180 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 1,068 m²
STAVEBNÝ POZEMOK Modra Harmónia 1068 m2 Cena: 139.000,- Eur. ( 130 Eur / m2 ) Záujemc
139,000 € 130 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 1,656 m²
STAVEBNÝ POZEMOK Modra Harmónia 1656m2 Cena: 273.000,- Eur. ( 165 Eur / m2 ) Záujemco
273,000 € 165 €/m²
2 izbový byt | Družstevná | 54 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom a murovanou pivnicou v tichej lokalite, Modra, Družs
163,900 € 3035 €/m²
Rodinný dom | Vinárska | 406 m²
Realitná kancelária REALITY S NAMI Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 8 izbový rodinný
449,000 € 1106 €/m²
Lúka, pasienok | Trnavská | 5,758 m²
Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Modra, smer Budmerice. Výmera: Celková výmera p
98,000 € 17 €/m²
Orná pôda | Trnavská | 3,466 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Modra, smer Budmerice. Výmera: Celková výmera
62,000 € 18 €/m²
2 izbový byt | 88 m²
EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 2 izbový veľkometrážny byt v lokalite Modra Harmónia. BYT:
173,000 € 1966 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.