DOHODA MOŽNÁ -STAVEBNÝ POZEMOK S KRÁSNYM VÝHLADOM , KITTSEE

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

BHS Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Kittsee o veľkost pozemku je 549 m2. Rozmery p

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj

173,000 € 315 €/m²

Top
Top

Babony TRE I Na predaj stavebný pozemok s IS, Kvetoslavov 643 m²

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 643 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok v obľúbenej časti K

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

169,000 € 263 €/m²

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v Slávičom údolí v Bratislave I, s napojením na všetky IS a vydaným stavebným povolením na výstavbu rod. domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

825,000 € 919 €/m²

Top
Top

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v centre m.č. Záhorská Bystrica v Bratislave IV, so všetkými IS a s právoplat. staveb. povolením na výstavbu RD

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 712 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Bratislavy – Záh

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

297,000 € 417 €/m²

Top
Top

Predaj pozemok 40á, usadlosť pod Donovalmi so starým RD

Reality Staré Hory

Pozemok pre rodinné domy | 4,099 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemo

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Staré Hory

145,000 € 35 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením Žilina - Žilinská Lehota

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

99,000 € 104 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Stavebné pozemky 624m2 a 625m2 pre rodinné domy v obľúbenej lokalite Florida park, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

113,000 € 181 €/m²

Top
Top

PREDAJ – Stavebné pozemky Nový Svet (Senec)

Reality Nový Svet

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nový Svet

102,120 € 185 €/m²

Top
Top

Na predaj: dve susediace stavebné parcely v obci Reca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²

Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Reca

182,547.6 € 44 €/m²

Top
Top

Stavebné pozemky v Častkovciach - KOPEC II.

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

57 pozemkov s výmerami od 543m2 do 759m2 sa nachádza v krásnom prostredí viníc s výhľadom na ce

Publikované: 21.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Častkovce

Info v RK

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA | Veľkorysý stavebný pozemok 990 m² v prestížnej lokalite Florida Park – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov v Dunajskej

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

159,000 € 161 €/m²

Top
Top

Na predaj investičný pozemok – 1/2 podiel, 2676 m², Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Vápenka | 2,676 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2676 m² (1/2 podiel na liste vlastníctva) nachádzajúci sa v

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

55,000 € 21 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 1 600 m² pre RD / radové domy / bytový dom – Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Rakyta | 1,600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 600 m² v novej rozvojovej lokalite v Devínskej N

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

412,000 € 258 €/m²

Top
Top

TARGETreal | STAVEBNÝ POZEMOK S PÔVODNÝM DOMOM, DUNAJSKÁ STREDA – VRAKÚŇ

Reality Vrakúň

Pozemok pre rodinné domy | Pod záhradami | 1,360 m²

Na predaj stavebný pozemok 1360 m² s pôvodným domom, možnosť rozdelenia na 2 parcely –Vrakúň P

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vrakúň

95,000 € 70 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok Košice II - Myslava

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Myslava | 801 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok Košice II - Myslava. Výmera pozemku je 801 m2. Na pozemku

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

169,000 € 211 €/m²

Top
Top

MOŽNOSŤ OKAMŽITEJ VÝSTAVBY - Pršianska terasa

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 648 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v mestskej časti Pršianska Terasa, lokalita CÍNOVÁ,

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

193,760 € 299 €/m²

Top
Top

Okamžitá výstavba Vášho nového rodinného domu!

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 532 m²

Na predaj stavebný pozemok 532 m2, lokalita Pršianska Terasa-Vlčia jama, Banská Bystrica. Všetk

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

162,600 € 306 €/m²

Top
Top

RIVERS | PREMIUM PONUKA (Pozemok v BA I. + SP)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 845 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v TOP lokalite Bratislavského h

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Na predaj, Stavebné pozemky - Modrová, Vydané územné rozhodnutie, TARGETreal

Reality Modrová

Pozemok pre rodinné domy | 580 m²

Spoločnosť TARGETreal Vám výhradne ponúka na predaj stavebné pozemky v novovznikajúcej lokalite

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

54,990 € 95 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HVIEZDOSLAVOV - Investícia, ktorá ma víziu aj budúcnosť

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňarka | 2,041 m²

TRI BUNGALOVY – JEDEN VÝNIMOČNÝ DEVELOPERSKÝ POZEMOK V HVIEZDOSLAVOVE. Hľadáte projekt, ktorý

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

250 €/m2 250 €/m2

Top
Top

Strategický pozemok 1 714 m² v Budmericiach: Maximálna vizibilita a priestor pre veľkorysé sny

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | Ul. Červenej Armády | 1,714 m²

Hľadáte pozemok, ktorý nikto neprehliadne? Miesto, kde sa vaša stavba stane dominantou vstupu d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

199,500 € 116 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V ŠPAČINCIACH PRI IHRISKU 863m2 NA PREDAJ

Reality Špačince

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 863 m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V ŠPAČINCIACH PRI IHRISKU 863m2 NA PREDAJ Kamenár&Prtners Vám dáv

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Špačince

189,000 € 219 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23080)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie