Investičná príležitosť v srdci Malých Karpát – výnosný ubytovací objekt v lokalite Zochova chata na pozemku 5 000 m², len 30 minút od Bratislavy.

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

1,250,000 € 2083 €/m²

Top
Top

Na predaj slnečný pozemok s jedinečným výhľadom v Modre

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 1,832 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj rozľahlý rekreačný pozemok v tichej časti Modry – Harmónia. Poz

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modra

220,000 € 120 €/m²

Na predaj vila s okrasnou záhradou a bazénom v Pezinku

Reality Modra

Rodinný dom | - | 500 m²

Moderný maklér ponúka na predaj vilu s premysleným dizajnom v Pezinku, kde sa harmonicky spája

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

2,200,000 € 4400 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekonštruovaný 3 izbový byt - 62 m², lokalita Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Družstevná | 62 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt - 60 m², lokalita Modra. Úžitková ploc

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2823 €/m²

Skvelá investícia- útulný penzión v srdci turistickej perly Západných Karpát – Zochova chata.

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,390 m²

Skvelá investícia! Exkluzívne na predaj útulný penzión v srdci turistickej perly Západných Kar

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Modra

450,000 € 324 €/m²

Hladám dom na prenájom Modra, Pezinok okolie

Reality Modra

Rodinný dom | 1 m²

Hladám na dolhodobý prenájom Rodinný dom v Modra a okolie pre 4 člennú rodinu.

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Modra

Cena dohodou

člen NARKS

SKLADOVÝ PRIESTOR A PREVÁDZKA pre rastúcu firmu, MODRA

Reality Modra

Skladový objekt | Šúrska | 548 m²

Tento priestor neponúkame ako anonymný sklad v logistickom parku, ale ako funkčné zázemie pre f

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Modra

4.49 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

2-izbové byty (54,9 m²) s predzáhradkou a terasou od 158 999 €

Reality Modra

2 izbový byt | 54.9 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. 🌿 ŽIVOT V PRÍRODE, DO PRÁCE VLAKOM! Mode

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Modra

158,999 € 2896 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom v TOP lokalite -Modra Vršky

Reality Modra

Rodinný dom | Sládkovičova | 256 m²

Exkluzívne na PREDAJ v Prom Real - Luxusná rezidencia nad centrom Modry: 6-izbový dom s výhľado

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

585,000 € 2285 €/m²

člen NARKS

KANCELÁRIA s vlastným zázemím, Modra, Šúrska ulica

Reality Modra

Administratívny objekt | Šúrska | 35 m²

Hľadáte kompaktnú kanceláriu v bezpečnom areáli, s jednoduchým parkovaním a výbornou dostupnosť

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Modra

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

pokojná časť: RD + menší RD prístavba: poz. 646 m2, ul. Národná, Modra - KRÁĽOVÁ, 280,-/m2 (celkom - 180 880,-€)

Reality Modra

Rodinný dom | Národná | 150 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší, prízemný a čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodin

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

180,880 € 1206 €/m²

Komfortný 6 izbový dom v Modre na Vinárskej ulici, 12,5 ar pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Vinárska | 290 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite vi

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Modra

635,000 € 2190 €/m²

BESTSELLER - Slnečný pozemok 1561 m2 s rodinným domom 143m2, Modra Harmónia, blízko centra a MHD

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 1,562 m²

BESTSELLER - ponúka na predaj RD, so zastavanou plochou 143m2 s veľkorysým slnečným pozemkom, s

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Modra

398,000 € 255 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ BUDOVY NA ŠPORTOVÉ A REKREAČNÉ ÚČELY S TROMA CHATKAMI, MODRA, HARMÓNIA

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Okružná | 533 m²

Podnikajte v budove s priestormi pre športové a rekreačné účely v príjemnom horskom prostredí r

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL - PRIPRAVUJEME PREDAJ VINÁRSKEHO RODINNÉHO DOMU S HOSPODÁRSKOU BUDOVOU V CENTRE MODRY, DOLNÁ

Reality Modra

Rodinný dom | Dolná 25 | 252 m²

Objavte atmosféru starého vinohradníckeho mesta a vytvorte si domov s dušou na mieste, kde hist

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

179,900 € 714 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ ORLIEHO JAZIERKA S OČARUJÚCIM POZEMKOM A VINICOU V MODRE, ČASŤ ŠARKAPERKY

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Šarkaperky | 6,270 m²

Balzam na dušu. Kúp si vlastný kúsok prírody s jazierkom v Modre, časť Šarkaperky. Naša realit

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modra

345,288 € 55 €/m²

Reality Modra

Polyfunkčný objekt | Okružná | 533 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL – PREDAJ RODINNÉHO DOMU S NEBYTOVÝMI BUDOVAMI KONČIACIMI NÁDÁHERNOU ZÁHRADOU A MESTSKÝMI HRADBAMI V CENTRE MODRY, ŠTÚROVA

Reality Modra

Rodinný dom | Štúrova | 871.4 m²

Bývaj alebo podnikaj, prípadne oboje na nádhernom mieste v priamom centre mesta! Exkluzívne ib

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

695,000 € 798 €/m²

ARETÉ REAL- Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej časti v meste MODRA, na slnečnom pozemku s veľkorysou výmerou 1790m2

Reality Modra

Rodinný dom | Podhorská ul | 100 m²

;Realitná kancelária ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na predaj zdravý, tehlový rodinný dom na slnečno

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

480,000 € 4800 €/m²

Areté real - Predaj vinice v Modre

Reality Modra

Vinica, chmelnica | 998 m²

Ponúkam na predaj slnečnú, ale neobrábanú vinicu v katastri mesta Modra. Táto nehnuteľnosť pred

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modra

7.8 €/m2 8 €/m2

ARETÉ REAL - PREDAJ RODINNÉHO DOMU S BAZÉNOM, MODRA, FERDINANDA PÍSECKÉHO

Reality Modra

Rodinný dom | Ferdinanda Píseckého | 114 m²

Kúpte si rodinný dom v kľudnej lokalite obklopenej prírodou. A to ticho! Exkluzívne len u nás!

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

391,400 € 3433 €/m²

ARETÉ REAL - Rezervované - Predaj, svetlého, priestranného, kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s loggiou a pivnicou vo výbornej lokalite.

Reality Modra

3 izbový byt | Komenského | 79.13 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komfortný, svetlý a moderne zrekonštruovaný byt v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Modra

224,000 € 2831 €/m²

Areté real - Predaj pozemku - druh vinica v Modre

Reality Modra

Vinica, chmelnica | nezadané | 701 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj vinicu v Modre. Celková výmera pozem

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modra

5,890 € 8 €/m²

Areté real - Predaj vinice v Modre pri Kalvárii

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Modra | 2,646 m²

Areté real Vám ponúka na predaj pozemok v extraviláne Modry. Prevažne rovinatý a slnečný pozemo

Publikované: 17.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modra

49,999 € 19 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie