Na predaj 4-izbový rodinný dom, Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na Čermáni o rozlohe 123m2 na

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

216,000 € 1500 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na PREDAJ 3 izbový RD Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Šuranská | 70 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

Top
Top

HRUŠOVANY - rodinny dom s garážou NOVÁ CENA

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj rodinný dom 15 minút od krajského mest

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1258 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj 3-izbový rodinný dom, Zobor Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj 3 izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v tichej uličke pod lesom. Na pozemku o

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

205,000 € 1864 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj rodinný dom v Nitre - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 268 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Nitry – Šúdol. Nehnuteľn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

499,000 € 1862 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na PREDAJ 5i rodinný dom 195m2 vo vyhľadávanej lokalite s krásnym vhľadom na mesto Nitra-Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 195 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Jedinečný stavebný pozemok pri hlavnej ceste Dolné Krškany

Reality Nitra

Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²

Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nitra

199,000 € 1990 €/m²

Top
Top

Znížená cena PREDAJ 6i RD s pekným výhľadom a pozemkom 863m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 260 m²

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Nitra

279,000 € 1231 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i bungalov novostavba 130m2 s garážou, Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 130 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2538 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Znížená cena-Predaj rozostavaného rodinného domu-bytového domu

Reality Nitra

Rodinný dom | Smetanova | 600 m²

NL-reality vám Exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný bytový / podnikateľský objekt nachádzajú

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

Mucha Estate | Rodinný dom v pokojnej časti kúsok od Nitry | priestor pre vlastné bývanie

Reality Nitra

Rodinný dom | Palárikova | 158 m²

Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1 282 m² vo výnimočne

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Nitra

122,900 € 778 €/m²

Na predaj vila s okrasnou záhradou a bazénom v Pezinku

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 500 m²

Moderný maklér ponúka na predaj vilu s premysleným dizajnom v Pezinku, kde sa harmonicky spája

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

2,200,000 € 4400 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný viacpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 300 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

339,000 € 1130 €/m²

Na predaj rodinný dom s investičným potenciálom v Šuranoch

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 145 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Šurany – časť Kopec. Nehnute

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

123,900 € 854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v štandarde v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 220 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

282,150 € 1283 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Lúčnici nad Žitavou

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 136 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s veľkorysým pozemkom a veľkým potenciálom v obci L

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

90,000 € 662 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Pata

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 125 m²

Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom v pokojnej lokalite obce P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

135,000 € 1080 €/m²

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom 1km od Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | 98 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v lokalite obec Cabaj - Čápor, čas

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

249,000 € 2541 €/m²

4 - izbová novostavba (holodom) Nitra-Kynek ID 616-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | nad hrabinou | 133 m²

ID 616-12-MIG Na predaj novostavba 4 – izbového rodinného domu (bungalov) v časti Nitra –Kynek.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

304,000 € 2286 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny predaj rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami a 12 ár pozemkom Nitra - Chrenová

Reality Nitra

Rodinný dom | 200 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Poloha : Nitra Chrenová Popis nehnuteľnosti Pre klienta, ktor

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Domy na predaj Nitra

Info v RK

Exkluzívne predaj 5.izb. RD Nitra - Zobor - atraktívna spodná časť

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnozoborská | 265 m²

EXKLUZÍVNE | Nadčasový rodinný dom v prestížnej lokalite Nitry – Zobor Cena: 257 000 € - PRI R

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 970 €/m²

RODINNÝ DOM BUNGALOV SAUNA SÚKROMNÁ UL NITRA-MLYNÁRCE

Reality Nitra

Rodinný dom | Poľná | 150 m²

🌟Objavte svoj vlastný raj v srdci Nitry. Lukratívny rodinný dom typu bungalov na Poľnej ulici v

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

399,000 € 2660 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 4- izbového holodomu

Reality Nitra

Rodinný dom | 320 m²

V ponuke je na predaj moderná 4-izbová novostavba dvojdomu v štádiu holodom na 5-árovom pozemku

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 803 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Upresniť hľadanie