Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov s loggiami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe s príjemnou loggiou a balkónom vo vyhľadávane

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

181,896 € 2599 €/m²

Top
Top

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov so záhradkami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe so záhradkami s rozlohou od 39 m² do 132 m² v

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

184,896 € 2641 €/m²

Top
Top

Exkluzívna ponuka! Na prenájom 3-izbový byt s balkónom v Poprade časť sídlisko starý juh ul. Bajkalská

Reality Poprad

3 izbový byt | Bajkalská | 70 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom 3-izbový byt s balkónom v Poprade časť sídlisko starý ju

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ | 3 - IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA TATRY, POPRAD - UL. ZÁBORSKÉHO

Reality Poprad

3 izbový byt | záborského | 67 m²

Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Poprade

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

182,560 € 2725 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

89,000 € 1978 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na starom Juhu.

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 68.28 m²

3-izbový slnečný byt s výhľadom na Tatry – ul. L. Svobodu Hľadáte pre svoju rodinu domov v loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2329 €/m²

DELTA - luxusný a nadštandardný 3 izb. byt na prenájom, Karpatská Residence

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 76 m²

DELTA PROPERTY ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový byt na Karpatskej ulici v Poprade, kto

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Poprad

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DELTA - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ MEZONET S KRBOM, LOGGIOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM – POPRAD, BLÍZKO CENTRA

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²

Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

DELTA - ŠTÝLOVÉ BÝVANIE VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE? 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V ŠIRŠOM CENTRE MESTA

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 71.83 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám exkluzívne ponúka na predaj pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

168,000 € 2339 €/m²

Ponúkame na prenájom zariadený slnečný 2,5-izbový byt so zaskleným balkónom na sídlisku Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Slovenského odboja | 52 m²

-- Ponúkame na prenájom zariadený slnečný 2,5-izbový byt so zaskleným balkónom na sídlisku Zápa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Poprad

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DELTA - Prenájom krásneho 3izb. bytu, novostavba, Poprad centrum

Reality Poprad

3 izbový byt | 78 m²

a DELTA PROPERTY Vám exkluzívne ponúka na prenájom nový 3 izbový, zariadený byt v Poprade bok

Publikované: 19.06.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Poprad

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DELTA - Nadštandardný, moderný 3 izb. byt na prenájom, Karpatská

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 76 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Poprad

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt s loggiou v Poprade. Lokalita: centrum, sídl

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

220,000 € 220000 €/m²

Novinka
Novinka

Mestský mezonet v centre Popradu s modernou dispozíciou

Reality Poprad

3 izbový byt | Dominika Tatarku | 88 m²

LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3-izbový mezonet s modernou dispozíciou v úplnom

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

285,000 € 3239 €/m²

BÝVANIE S POTENCIÁLOM – 3 IZBY, GARÁŽ A ZÁHRADA, POPRAD – MATEJOVCE

Reality Poprad

3 izbový byt | Tehelňa | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj tehlový 3-izbový byt s balkónom, garážou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 1904 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny 3-izbový byt s priestrannou loggiou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 74.59 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z davu? Ponúkame na predaj dizajnový, kompletne zariadený 3-izb

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Pekný 3-izbový byt v lukratívnej časti Popradu na prenájom

Reality Poprad

3 izbový byt | Popradskej brigády | 70 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v top lokalite v Poprade. Nachádza sa v širšom ce

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Lukratívny 3-izbový byt v centre Popradu na prenájom

Reality Poprad

3 izbový byt | Huszova | 93 m²

Hľadáte priestranné bývanie v centre? Ponúkame na prenájom skutočne lukratívny 3-izbový byt v P

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Krásny 3-izbový byt v novostavbe v Poprade na prenájom

Reality Poprad

3 izbový byt | Dlhé Hony | 52 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný a štýlový 3-izbový byt v Poprade. Nachádza sa v novej lokalite

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Príjemný 3-izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | 75.08 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s praktickou dispozíciou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

192,000 € 2557 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt v Poprade na Západe

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na okamžite nasťahovani

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt v lukratívnej lokalite vo Vysokých Tatrách

Reality Poprad

3 izbový byt | 97.55 m²

Zaujímavý byt ideálny pre klientov, ktorí hľadajú bývanie v skvelej lokalite vo Vysokých Tatrác

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Prémiové 3-izbové byty s vysokým investičným potenciálom

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne 3-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Exkluzívny 3-izbový byt v TOP lokalite v centre mesta

Reality Poprad

3 izbový byt | 67.73 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 3-izbový byt nachádzajúci sa v bytovom dome EDEN, v top lokalite

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie