Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

Direct Real, spol. s r.o.
Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.
Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.
A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  agency.list.results)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (12  agency.list.results)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.
Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  agency.list.results)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  agency.list.results)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.
Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  agency.list.results)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.
Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

Direct Real, spol. s r.o.
Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  agency.list.results)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.
Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  agency.list.results)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

665 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj čiastočne rekonštruovaný 4-izb.dom s NOVOU STRECHOU, terasou a GARÁŽOU na pozemku 735 m2 v Pribete. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

reality Pribeta

Rodinný dom | Pribeta | 251 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:175758 ná

dateOfPublished12.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Pribeta

96,600 € 385 €/m²

DIRECTREAL|Skvelá investičná príležitosť v novovznikajúcej obytnej zóne :)

reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 495 m²

Directreal Next Home - Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v malebnej obci Kalinkovo. Poze

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Kalinkovo

65,000 € 131 €/m²

DIRECTREAL|Investičná budova v meste Stará Ľubovňa

reality Stará Ľubovňa

Výrobný objekt | Podsadek | 301 m²

Directreal Super - Na predaj investičná budova v mesta Stará Ľubovňa – výborná investičná príl

dateOfPublished08.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Stará Ľubovňa

275,000 € 914 €/m²

DIRECTREAL|Úzky dlhý pozemok s krásnym výhľadom.

reality Veľká Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Inovec | 3,266 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj úzky dlhý pozemok s krásnym výhľadom na okolie. Na pozemku

dateOfPublished01.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lehota

60,800 € 19 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný byt s garážovým státím v kľudnej časti Starého mesta

reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 120 m²

Directreal Smile - Hľadáte priestor, kde sa spája prestíž Starého Mesta s pokojom a zeleňou? M

dateOfPublished22.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 3167 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok na výstavbu Vášho nového bývania.

reality Trávnica

Pozemok pre rodinné domy | Zoborská | 2,077 m²

Directreal Team - Páni a dámy, realitná kancelária Directreal Team tu má pre vás bombastickú

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Trávnica

84,000 € 40 €/m²

DIRECTREAL|Administratívne priestory na prízemí bytového domu

reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Rovniankova | 230 m²

Directreal Smile - Priestor pozostáva zo vstupnej chodby, 7 samostatných miestností (vhodné ak

dateOfPublished16.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Prenájom obchodno-skladových priestorov v novovznikajúcom Business Centre BORY

reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | neuvedená | 900 m²

Directreal Office - Prenájom nových obchodno-skladových priestorov v novovznikajúcom Business

dateOfPublished16.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|PLOCHA NA PRENÁJOM - VIACÚČELOVÉ VYUŽITIE -1000 M2

reality Most pri Bratislave

Skladový objekt | Bratislavská | 1,013 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom univerzálne využiteľnú plochu o celkovej výmere 1013

dateOfPublished04.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Most pri Bratislave

750 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|DVOJGENERAČNÝ DOM SO ZÁHRADOU A GARÁŽOU NA HRUŠKOVEJ UL. V ČASTI NOVÁ RAČA

reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Hrušková | 294 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom so záhradou a gar

dateOfPublished12.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Prenájom obchodného priestoru pri Bory Mall, o výmere337m2 alt. 207m2 prízemie alt.130m2 na 1. posch.

reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Bory Mall | 130 m²

Directreal Office - Prenájom reprezentatívnych obchodných priestorov v Bratislave Devínskej N

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,879 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Murovaná garáž v dobrej lokalite-Malinovského!

reality Lučenec

Garáž | Malinovského | 22 m²

Directreal MM - Directreal ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej vým

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

14,900 € 677 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom - 3 byty a pozemok o výmere 1051 m2

reality Sereď

Rodinný dom | Svätoplukova | 507 m²

Directreal Norea - Ponúkam na predaj 3 byty na 1051 m2 pozemku v Seredi v miestnej časti Dolný

dateOfPublished03.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Sereď

Cena dohodou

DIRECTREAL|Investujte do prírody-kúpte si vlastný kúsok lesa!

reality Kotmanová

Lesná pôda | Kotmanová | 140,182 m²

Directreal MM - Directreal ponúka exkluzívne na predaj spoluvlastnícke podiely v pozemkovom sp

dateOfPublished06.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Kotmanová

45,000 € 0 €/m²

DIRECTREAL|SKLADOVÝ PRIESTOR 400 m2 NA DLHODOBÝ PRENÁJOM, V CENE JE AJ POUŽÍVANIE 400 m2 VONKAJŠÍCH BETÓNOVÝCH PLÔCH

reality Dunajská Streda

Skladový objekt | Dunajský Klátov | 400 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na prenájom kvalitný skladový priestor len 6km od Dunajskej Stred

dateOfPublished30.06.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Klimatizované kancelárske priestory na prenájom, 20 m2, v blízkosti centre mesta

reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Rybný trh | 20 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na prenájom klimatizované kancelárske priestory na 1. poschodí v

dateOfPublished29.07.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|2 parkovacie miesta , 3-i byt 109 m2

reality Trenčín

3 izbový byt | Veľkomoravská | 109 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO Ponúkame Vám na predaj zariadený 3 izbový nadštandardný veľ

dateOfPublished01.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

220,000 € 2018 €/m²

DIRECTREAL|Zariadená garsónka s klimatizáciou – Rovniankova, Bratislava – Petržalka

reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Rovniankova | 28.24 m²

Directreal Doma - Directreal Doma v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom zariaden

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Na predaj 1-izbový byt s veľkou terasou v Dunajskej Lužnej

reality Dunajská Lužná

1 izbový byt | Jarná | 35 m²

Directreal Doma - Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 1-izbový byt nachádzajúci sa v

dateOfPublished11.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

Cena dohodou

DIRECTREAL|Rodinný dom s bazénom a garážou pre 2 autá na tichom pozemku 1 270 m² – Nový Život

reality Nový Život

Rodinný dom | Tonkovce | 140 m²

Directreal Comfort - Sú miesta, kde sa čas spomalí. Kde ráno začína kávou na terase, nie zápch

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nový Život

380,000 € 2714 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Moderný 2 izbový byt s vlastným dvorom a parkovaním -Dunajská Streda, ul. Záhradnícka

reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Záhradnícka | 41 m²

Directreal Comfort - Ponúkame do dlhodobého prenájmu útulný 2-izbový byt na prízemí s výmerou

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok 1550 m2 v strede obce pre bytovú výstavbu, prípadne zmiešane pre obchody a služby

reality Veľké Blahovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľké Blahovo | 1,550 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj stavebný pozemok v strede obce Veľké Blahovo na polyfun

dateOfPublished27.05.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Blahovo

150 €/m2 150 €/m2

DIRECTREAL|VIACÚČELOVÁ BUDOVA S POZEMKOM 1034 m2 NA PREDAJ V PRIEMYSELNEJ ZÓNE NA KRAČANSKEJ CESTE V DUNAJSKEJ STREDE

reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Kračanská cesta | 121 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj viacúčelovú budovu s pozemkom 1034 m2 v Dunajskej Stred

dateOfPublished15.04.2024 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

170,000 € 1405 €/m²

DIRECTREAL|ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR - KANCELÁRIA 31 m2 + PODIEL NA CHODBE 4,75 m2 PRIAMO V CENTRE MESTA, MOŽNÝ ODPOČET DPH!

reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Biskupa Kondého | 31 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj administratívny priestor - kanceláriu priamo v centre m

dateOfPublished12.02.2024 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

1,700 €/m2 1700 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka