Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

Direct Real, spol. s r.o.
Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.
Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.
A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.
Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  agency.list.results)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  agency.list.results)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  agency.list.results)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.
Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.
Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  agency.list.results)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (12  agency.list.results)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

Direct Real, spol. s r.o.
Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  agency.list.results)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.
Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  agency.list.results)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

665 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Na predaj 1-izb. byt 36 m2 na polosamote v peknej prírode, vhodný aj pre rybárov, vzdialený len 15 min. autom od Štúrova. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS

reality Štúrovo

1 izbový byt | 15 min. autom od Štúrova | 36 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID: 276171 n

dateOfPublished31.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

DIRECTREAL|Ponúkame na predaj pozemok na brehu Liptovskej Mary

reality Liptovský Trnovec

Rekreačný pozemok | Ráztoky | 832 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj pozemok na brehu Liptovskej Mary vzdialený od brehu cca

dateOfPublished06.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

160 €/m2 160 €/m2

DIRECTREAL|Rodinný dom v Lysej pod Makytou na predaj

reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 180 m²

Directreal Pro - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame tento 5izbový rodinný dom v obci

dateOfPublished23.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

212,000 € 1178 €/m²

DIRECTREAL|Predaj rodinného domu v centre Trenčianskej Teplej

reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | Revolučná | 120 m²

Directreal Pro - Ste veľká rodinka a pri všetkých každodenných povinnostiach nemáte čas na pre

dateOfPublished30.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

298,000 € 2483 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkame vám na prenájom krásny rodinný dom na bývanie aj podnikanie

reality Trenčín

Rodinný dom | Jasná | 245 m²

Directreal Pro - Ponúkame Vám na prenájom krásny rodinný dom s garážou a terasou vhodný na býv

dateOfPublished14.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Trenčín

1,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Na prenájom obchodný priestor v Partizánskom

reality Partizánske

Obchodné priestory | Októbrová | 106 m²

Directreal Pro - Ponúkame na prenájom obchodný priestor pre obchod a služby vo frekventovanej

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

425 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Polyfunkčný objekt na predaj

reality Ivachnová

Polyfunkčný objekt | Ivachnová | 367 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v obci Ivachnová, len kúsok od zná

dateOfPublished17.09.2024 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Ivachnová

185,000 € 504 €/m²

DIRECTREAL|Záhradná chatka so záhradou v osobnom vlastníctve.

reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Záhradná | 605 m²

Directreal LMCity - Pozor, milí hľadači svojho kútika na oddych! Máme pre vás skvelú ponuku -

dateOfPublished08.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

37,000 € 61 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Chata, ktorej nič nechýba, iba ak nový majiteľ :)

reality Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | Pri peci | 142 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj chatu v krásnom prostredí Malých Karpát, postavenú na po

dateOfPublished10.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svätý Jur

750,000 € 5282 €/m²

DIRECTREAL|Záhrada so záhradným domčekom v Úľanoch nad Žitavou

reality Úľany nad Žitavou

Záhrada | Hliníky | 401 m²

Directreal Team - Ponúkame vám útulnú záhradu so záhradným domčekom v Úľanoch nad Žitavou. Ten

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Úľany nad Žitavou

29,500 € 74 €/m²

DIRECTREAL|STAVEBNÝ POZEMOK 623 m2 V OBĽÚBENEJ LOKALITE "ZÁPAD" S PROJEKTOVOU DOKUMENTÁCIOU A SO STAVEBNÝM POVOLENÍM

reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Ferenca Vermesa | 623 m²

Directreal Comfort - PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA PRE JEDNOPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM TYPU BUNGALOV A STA

dateOfPublished02.06.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

185 €/m2 185 €/m2

DIRECTREAL|IDEÁLNY TVAR, IDEÁLNA VÝMERA! STAVEBNÝ POZEMOK 630 m2 PRE RODINNÝ DOM V DUNAJSKEJ STREDE V ČASTI ZÁPAD, MOŽNOSŤ ODPOČTU DPH

reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Lajosa Losonczyho - západ | 630 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v obľúbenej lokalite m

dateOfPublished02.06.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

185 €/m2 185 €/m2

DIRECTREAL|4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRI DUNAJSKEJ STREDE, V OBCI MALÉ DVORNÍKY, PÔVODNÝ STAV, GARÁŽ, VEDĽAJŠIA BUDOVA, POZEMOK 829 m2

reality Malé Dvorníky

Rodinný dom | Malé Dvorníky | 135 m²

Directreal Comfort - Vžite sa do roly architekta a designera, kedy môžete využiť všetky svoje

dateOfPublished06.08.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Malé Dvorníky

139,990 € 1037 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Pekný a útulný 6-izbový rodinný dom s pozemkom 431 m2 na začiatku Lozorna

reality Lozorno

Rodinný dom | Zohorská | 319 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pekný a útulný 6-izbový rodinný dom s pozemkom 431 m2 n

dateOfPublished13.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lozorno

419,000 € 1313 €/m²

DIRECTREAL|Pekný 4-izb. rodinný dom v radovej zástavbe v kľudnej časti Devínskej Novej Vsi

reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Štefana Králika | 255.9 m²

Directreal Strong - PEKNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ ZÁSTAVBE V KĽUDNEJ ČASTI DEVÍNSKEJ NO

dateOfPublished04.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

749,000 € 2927 €/m²

DIRECTREAL|RD vhodný na trvalé bývanie alebo na chalupu. DOHODA MOŽNÁ.

reality Nová Baňa

Rodinný dom | Nová Baňa | 240 m²

Directreal PNB - V okrajovej časti Novej Bane, na polosamote uprostred krásnej prírody, ponúka

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Teraz Pohostinstvo, pre Vás priestor pre Vaše podnikanie.

reality Vojka nad Dunajom

Objekt pre obchod | ... | 404 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj pohostinstvo v obci Vojka nad Dunajom. Nachádza sa v stred

dateOfPublished15.02.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Vojka nad Dunajom

280,000 € 1040 €/m²

DIRECTREAL|Poschodový 4-izbový rodinný dom pripravený poskytnúť pohodlie novému majiteľovi

reality Bacúch

Rodinný dom | Smreková | 160 m²

Directreal Stred - Možno to poznáte. Prídete k niekomu domov a od prvého momentu sa tam cítite

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified23.05.2026
Domy na predaj Bacúch

118,000 € 738 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Predaj pozemkov v Detve

reality Detva

Orná pôda | Skliarovo | 5,778 m²

Directreal Stred - Directreal Stred ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa 3 pozemky na parce

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified23.05.2026
Pozemky na predaj Detva

13 € 0 €/m²

DIRECTREAL|3-izbový byt prerobený na 4-izbový - centrum mesta

reality Galanta

3 izbový byt | Hlavná | 82 m²

Directreal Partner - Hľadáte moderné, príjemné a priestranné bývanie bez nutnosti ďalších inve

dateOfPublished06.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Galanta

149,900 € 1828 €/m²

DIRECTREAL|Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým pozemkom 1944m2

reality Pata

Rodinný dom | Hlohovecká | 120 m²

Directreal Partner - Hľadáte ideálne spojenie pokojného vidieckeho bývania a výbornej dostupno

dateOfPublished08.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Pata

220,000 € 1833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Moderná 4 izbová skolaudovaná novostavba s tepelným čerpadlom v štandarde!

reality Topoľnica

Rodinný dom | Topoľnica | 117 m²

Directreal Partner - Pozri sa na túto úžasnú skolaudovanú novostavbu v Topoľnici! Moderný 4

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

255,000 € 2179 €/m²

DIRECTREAL|Moderný byt pre moderných ľudí

reality Imeľ

2 izbový byt | ... | 45 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj pekný a moderný 2 izbový byt pre tých, ktorí hľadajú útuln

dateOfPublished08.02.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Imeľ

74,800 € 1662 €/m²

DIRECTREAL|AKCIOVÁ CENA. Atraktívny stavebný pozemok so starým rodinným domčekom so súpisným číslom.

reality Šamorín

Pozemok pre rodinné domy | Bučuháza | 530 m²

Directreal Live - Predám stavebný pozemok v obci Šamorín, časť Bučuháza o výmere 530m2. Inžini

dateOfPublished13.10.2023 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Šamorín

155,000 € 292 €/m²