Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

Direct Real, spol. s r.o.
Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.
A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.
Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.
Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.
Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  agency.list.results)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.
Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  agency.list.results)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  agency.list.results)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (12  agency.list.results)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  agency.list.results)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  agency.list.results)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.
Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  agency.list.results)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.
Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

665 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Znížená cena Dom s garážou so super dispozíciou v Top lokalite LM - Palúdzka

reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Demänovská cesta | 180 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na predaj tento úžasný rodinný dom v Top lokalite Liptovského

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 1278 €/m²

DIRECTREAL|MODERNÉ BÝVANIE POD ZOBOROM - štýlový 2-izbový byt s vlastným parkovaním.

reality Nitra

2 izbový byt | Oravská | 62 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na prenájom slnečný a kompletne zariadený 2-izbový byt v jednej

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Na prenájom rekonštruovaný a zariadený 2-izb. rodinný dom s klimatizáciou a terasou na udržiavanom pozemku v dobrej lokalite v Komárne.

reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 91 m²

Directreal for Life - Na domovskej stránke DirectReal pod ID:177075 nájdete 16 fotografií tejt

dateOfPublished14.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Komárno

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Na predaj pekný kompletne rekonštruovaný 3-izb. byt 64,75 m2 s klimatizáciou a balkónom vo vyhľadávanej lokalite v Hurbanove. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

reality Hurbanovo

3 izbový byt | Hurbanovo | 65 m²

Directreal for Life - Na domovskej stránke DirectReal pod ID:276861 nájdete 29 fotografií tej

dateOfPublished12.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

86,999 € 1338 €/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENANa predaj za 45,75eur/m2 SLNEČNÝ pozemok 1312m2 na výstavbu 1 alebo 2 domov s dobrými susedmi_EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovo | 1,312 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Realitná kancelária Directreal for Life, HURBAN

dateOfPublished28.10.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

59,999 € 46 €/m²

DIRECTREAL|Apartmány na prenájom – Šurany – parkovanie + energie v cene.

reality Šurany

2 izbový byt | Kostolná | 43 m²

Directreal Team - Ponúkame Vám do prenájmu čiastočne zariadený 2 izbový apartmán v Šuranoch, č

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Šurany

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Zariadený 2-izbáčik na MDŽ v Šuranoch

reality Šurany

2 izbový byt | MDŽ | 65 m²

Directreal Team - Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt v blízkosti kompletnej občians

dateOfPublished24.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Šurany

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|PRENAJATÉ- Parkovacie miesto v podzemnej garáži, novostavba NESTO, Petržalka

reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Pri vojenskom cintoríne | 15 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom garážové parkovacie miesto v projekte NESTO, na ulici

dateOfPublished30.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|3 izbový byt 57 m2 + loggia na 3. poschodí s výťahom v západnej časti mesta na ulici Záhradnícka

reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Záhradnícka | 57 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Dunajskej St

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|JEDINEČNÁ PONUKA! VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK 3925 m2 V LONE PRÍRODY, BLÍZKO BODÍCKEHO RAMENA, SKORO BEZ SUSEDOV!

reality Bodíky

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovská lúka | 3,925 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj posledný, krásny, veľký pozemok s možnosťou výstavby ro

dateOfPublished09.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bodíky

30 €/m2 30 €/m2

DIRECTREAL|Zabývaný zariadený 4 izbový bungalov s 15 árovým pozemkom v pokojnej okrajovej časti Topoľnice

reality Topoľnica

Rodinný dom | Topoľnica | 138 m²

Directreal Family - V zastúpení majiteľov Vám ponúkam tento priestranný 4-izbový bungalov v po

dateOfPublished29.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

229,900 € 1666 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Zariadený nízkoenergetický rodinný dom v Trnovci nad Váhom s nádherným pozemkom- môžete sa ihneď sťahovať

reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Trnovec nad Váhom | 110 m²

Directreal Family - Ponúkam Vám na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite v

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

264,900 € 2408 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena! 2 izbový byt s výhľadom a parkovacím miestom

reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 69 m²

Directreal Pro - Slnko už teplé svieti a my Vám prinášame na predaj tento slnečný štýlový byt.

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,000 € 2551 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Slnečný pozemok na predaj - Budmerice

reality Budmerice

Rekreačný pozemok | Budmerice | 900 m²

Directreal Pro - Directreal Pro | Veľký slnečný pozemok na predaj v obci Budmerice, 900m² Hľa

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

53,000 € 59 €/m²

DIRECTREAL|JEDINEČNÁ PONUKA- ŽELEZNÁ KONŠTRUKCIA PONTÓNU S VYPRACOVANÝM PROJEKTOM NA HOUSEBOAT NA ROZPRÁVKE

reality Bratislava-Jarovce

Hausbót | Jarovské rameno | 245 m²

Directreal Office - Pre lepšiu predstavu o polohe pontónu si pozrite krátke video: https://you

dateOfPublished07.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|OBCHODNÉ PRIESTORY 109 M2 V NOVOSTAVBE MATADORKA S PRESKLENÝM VÝKLADOM,PARKINGOM,KLIMATIZÁCIOU

reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Ulica Závodu Matador | 109 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom priestory v novostavbe úspešného bytového projektu Ma

dateOfPublished18.04.2024 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

1,420 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|611 m² slnečného pokoja – pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalite Bratislava Ružinov

reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady VII | 611 m²

Directreal Office - Ponúkam na predaj slnečný pozemok s rozlohou 611 m², kde si môžete vytvori

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 409 €/m²

DIRECTREAL|Kancelárske celky na Šafárikovom námestí. 106,8m2, 109,2m2,50,6m2

reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Šafárikovo námestie | 106.8 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v historickej administratívnej

dateOfPublished27.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,655.6 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|RODINNÁ FARMA S FUNKČNÝM MALOKAPACITNÝM BITÚNKOM SO ZARIADENÍM SPOLU S VÝROBOU NA KOMPLETNÉ SPRACOVANIE MÄSA, BÝVANIE A PODNIKANIE POD JEDNOU STRECHOU

reality Veľký Meder

Výrobný objekt | Okoč - Opatovský Sokolec | 1,750 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj areál s celkovou rozlohou 7300 m2, v ktorom je funkčný

dateOfPublished02.09.2024 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

700,000 € 400 €/m²

DIRECTREAL|NOVÉ ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY 371 M2 V PETRŽALKE PRI VLAKOVEJ STANICI NA ÚDERNÍCKEJ UL.

reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 371 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom pekné priestory vhodné pre administratívu, alebo služ

dateOfPublished18.04.2024 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

4,452 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Pekný slnečný pozemok, záhradka v peknej prírode

reality Sereď

Rekreačný pozemok | Pod hrádzou | 446 m²

Directreal Norea - Na predaj záhradka v záhradkárskej osade v Seredi Ponúkame na predaj záhra

dateOfPublished04.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

26,000 € 58 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkame na prenájom obchodné priestory v centre mesta Holíč na Námestí mieru

reality Holíč

Obchodné priestory | Námestie mieru | 180 m²

Directreal Fair - Ponúkame na prenájom obchodné priestory v centre mesta Holíč na Námestí mier

dateOfPublished22.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Holíč

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|1 izbový veľkometrážny byt prerobený na 2 izbový

reality Holíč

1 izbový byt | Pri Kaštieli | 51 m²

Directreal Fair - *** ZNÍŽENÁ CENA *** Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Holíč

85,000 € 1667 €/m²

DIRECTREAL|Investícia do budúcnosti- rozostavaný dom na predaj

reality Plaveč

Rodinný dom | Ružová | 210 m²

Directreal Super - Na predaj rozostavaný poschodový tehlový dom v obci Plaveč Hľadáte ideáln

dateOfPublished23.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Plaveč

139,000 € 662 €/m²