Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 2000m2 v obci Kútniky, časť BLAŽOV

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,000 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s rozlohou 2

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

230,000 € 115 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1367 M2), KÚTNIKY

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Blažov | 1,367 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s prístupovou cest

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

120 €/m2 120 €/m2

ALL INCLUSIVE l NA PREDAJ VEĽKOLEPÝ STAVEBNÝ POZEMOK, KÚTNIKY- BLAŽOV

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Blažov | 4,111 m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY (4111 M2), KÚTNIKY Realitná kancelária ALL INCLUSIV

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

493,320 € 120 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1377 M2), KÚTNIKY

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Blažov | 1,377 m²

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

120 €/m2 120 €/m2

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. rodinný dom s garážou, Kútniky

Reality Kútniky

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kútniky

273,000 € 2022 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2x 4-izb.rodinné domy typu bungalov, Kútniky

Reality Kútniky

Rodinný dom | Nezadaná | 102.2 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2 rodinné domy typu bungalov, ktoré

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kútniky

186,000 € 1820 €/m²

Exkluzívna ponuka- Jedinečný 20á stavebný pozemok v obci Kútniky

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | vedľajšia | 2,000 m²

Ponúkame Vám jedinečnú ponuku , na predaj 20á stavebný pozemok v obci Töböréte. Rozloha: ší

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

115 €/m2 115 €/m2

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Kútniky, okres Dunajská Streda

Reality Kútniky

Rodinný dom | Nezadaná | 195 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľký 6-izbový rodinný dom v obci Kútniky, le

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kútniky

296,000 € 1518 €/m²

Znížená cena - Na predaj starší dvojgeneračný dom s veľkým pozemkom v obci Kútniky

Reality Kútniky

Rodinný dom | 200 m²

F064-12-KADAa Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj dvojgeneračný dom s ve

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kútniky

260,000 € 1300 €/m²

Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami – Kútniky časť Blažov

Reality Kútniky

Rodinný dom | Nezadaná | 164 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami v pokojnej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Kútniky

199,000 € 1213 €/m²

Na predaj stavebný pozemok – 23 árov, obec Kútniky

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,288 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 23

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Kútniky

60 €/m2 60 €/m2

POZEMOK so STAVEBNÝM POVOLENÍM – DUNAJSKÁ STREDA/KÚTNIKY

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,501 m²

Ponúkame na predaj kvalitný stavebný pozemok v príjemnej lokalite susediacej s Dunajskou Stredo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

139,000 € 93 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok 2 000 m² v obci Blažov na predaj!

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2 000 m² v obci

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Kútniky

115 €/m2 115 €/m2

Exkluzívna ponuka - čiastočne prerobený 4-izbový rodinný dom na predaj v Kútnikoch pri hlavnej ceste 63, 1 km od DS a 47 km od BA

Reality Kútniky

Rodinný dom | Hlavná | 130 m²

A-W Real Vám exkluzívne ponúka na predaj klasický 4-izbový rodinný dom v tvare L v obci Kútniky

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kútniky

185,000 € 1423 €/m²

DIRECTREAL|N O V Á C E N A 4 izbový rodinný dom so zariadením, terasa, dvojgaráž, letná kuchyňa, veľký pozemok 1174 m2

Reality Kútniky

Rodinný dom | Blažov | 175 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj krásny 4 izbový rodinný dom so zariedním a s dvojgarážo

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kútniky

310,000 € 1829 €/m²

TOP! Ponúkame Vám na predaj krásny 4 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom 2 km od Dun. Stredy

Reality Kútniky

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny svetlý 4-izbový rodinný dom - novostavba ktorý sa nachádza v obc

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Kútniky

310,000 € 2696 €/m²

Pozemok o veľkosti 1238 m² na predaj v obci Povoda

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,238 m²

ZNÍŽENÁ CENA Ponúkam Vám na predaj pozemok s rozlohou 1238 m² v obci Povoda. Lokalita: Povoda

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

74,280 € 60 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie