DIRECTREAL|Útulný 1-izbový byt | Dunajská Streda | 500 €/mes. vrátane energií

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Bihariho | 38 m²

Directreal Comfort - Ponúkame na prenájom zariadený 1-izbový byt v tehlovej stavbe na 1. posch

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

500 € 13 €/m²

Novinka
Novinka

1-i byt 32 m² Boriny - Dunajská Streda ZARIADENÝ

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | boriny | 32 m²

Ivona Bartíková a SaleA váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj 1-izbový byt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,900 € 3122 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 1 izbového bytu, Dunajská Streda, Biskupa Kondého ulica, 37 m2, balkón

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Biskupa Kondého | 37 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v centre Dunajskej Stredy

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,000 € 2676 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj veľkometr. 1-izb. byt s balkónom, Dun.Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Jilemnického | 35 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 1-izbový b

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,000 € 2514 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 1-izbový byt s pivnicou v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Dunajská | 29 m²

!Iba u nás! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 1-izbový byt s pivnico

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

95,000 € 3276 €/m²

PREDAJ: 1IZBOVÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA - ULICA JILEMNICKÉHO

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Jilemnického | 38 m²

Na predaj: 1-izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede – ideálny na bývanie aj investíciu Ponú

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

90,000 € 2368 €/m²

REZERVOVANÉ: svetlý zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Nova ves | 35 m²

R E Z E R V O V A N É Na predaj: 1-izbový byt so zaskleným balkónom – Dunajská Streda, Nová Ve

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

96,000 € 2743 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Byt v centre mesta na predaj.

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 40 m²

Ponúkáme Vám na predaj 1 izbový byt v centre mesta Dunajská Streda na vámberyho námestí. Byt s

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

105,000 € 2625 €/m²

☎️ 0918/197 701 NOVÁ CENA !!!! 108000,- EUR NA PREDAJ EXKLUZÍVNE : 1 izbový byt s loggiou ( 38,40 m2 ) na Neratovickom námestí - Dunajská Streda-s novými vizualizáciami

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 34.94 m²

NOVÁ CENA Ponúkam na predaj byt s možnosťou financovania v hotovosti alebo prostredníctvom hy

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

108,000 € 3091 €/m²

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 1 IZBOVÝ BYT 42,49 m2

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 42.49 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "4" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,990 € 2330 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | IDEAL Homes | 1 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 49.49 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,900 € 2000 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie