665 agency.list.results agency.detail.offers
3 izbový byt | Adamiho | 71 m²
Directreal Doma - Ponúkame na predaj praktický a svetlý 3-izbový byt s výmerou 64 m² (+7 m2 lo
268,000 € 3775 €/m²
Rodinný dom | Janiky | 125 m²
Directreal Next Home - EXKLUZÍVNY SAMOSTATNE STOJACI 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V JANÍKOCH Predsta
368,000 € 2944 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 66 m²
Directreal Partner - Ponúkame na prenájom veľmi pekný, moderný 2 izbový byt v úplnom centre me
550 € 8 €/m²
1 izbový byt | Bihariho | 38 m²
Directreal Comfort - Ponúkame na prenájom zariadený 1-izbový byt v tehlovej stavbe na 1. posch
500 € 13 €/m²
Rodinný dom | Poroská | 96 m²
Directreal Office - Na predaj ponúkame 4-izbový bungalov, ktorý prirodzene spája pokoj vidiec
259,000 € 2698 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rezidenčná | 0 m²
Directreal Office - V exkluzívnej časti golfového rezortu v Hrubej Borši, na línii jamiek 16–1
261,000 €
Chalupa, rekreačný domček | Belecká | 390 m²
Directreal Exkluziv - Investičná príležitosť v srdci Podhájskej – Vila/Penzión s veľkým potenc
176,800 € 453 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Rohovce | 100 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Direct Real predáva CELOROČNE OBÝVATEĽNÚ zateplenú murov
159,000 € 1590 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 77 m²
630 € 8 €/m²
Orná pôda | Neuvedená | 2,708 m²
Directreal Office - Predaj pozemku vo Svätom Jure - lokalite Kúpeľné o výmere 2 708m2. V blí
18 €/m2 18 €/m2
Orná pôda | Demänová | 2,134 m²
Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj 2 s
50 €/m2 50 €/m2
Orná pôda | Demänová | 8,122 m²
3 €/m2 3 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Demänovská Dolina | 108 m²
Directreal LMCity - V zastúpení majiteľa a Vám ponúkame na predaj kompletne zariadenú štýlovú
352,000 € 3259 €/m²
Orná pôda | Lazisko | 5,675 m²
Directreal LMCity - V realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj slnečný pozemo
50 €/m2 50 €/m2
Rodinný dom | Poľnohospodárska | 21 m²
Directreal LMCity - Sloboda ruka v ruke s komfortom plne vybavenej domácnosti. To je v skratke
43,990 € 2095 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Demänovská Dolina | 146 m²
330,000 € 2260 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Tvarožná | 350 m²
Directreal LMCity - HEADLINE: Luxusný zrub pri Liptovská Mara | súkromie, 1432 m² pozemok a
299,999 € 857 €/m²
Rekreačný pozemok | Demänová | 1,470 m²
Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj sln
39 €/m2 39 €/m2
Lesná pôda | Ižipovce | 1 m²
Directreal LMCity - Parcely registra C v obci Ižipovce a okolie: Pozemok 1 - 504 Najbližšia
Cena dohodou
Orná pôda | Prosiek | 1 m²
Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj krá
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Beňadiková | 13,033 m²
Directreal LMCity - Ponúkame vám jedinečnú developerskú príležitosť získať slnečný a rozľahlý
390,990 € 30 €/m²
Rodinný dom | Gôtovany | 192 m²
Directreal LMCity - DOM NA PREDAJ – GÔTOVANY Hľadáte dokonalé miesto na bývanie či rekreáci
239,200 € 1246 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Liptovský Trnovec | 723 m²
Directreal LMCity - Romantická drevenica so zrubom po rekonštrukcii, vínnou pivnicou a veľkým
349,000 € 483 €/m²
Garsónka | Tatranská Lomnica | 30.1 m²
Directreal LMCity - Apartmán v Tatranskej Lomnici s brutálnym výhľadom na Tatry – tvoja osobná
160,000 € 5316 €/m²
modals.realsoft_redirect.text