3 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

225,000 € 2163 €/m²

Na predaj 2 chaty v Harmónii s vlastným pozemkom o výmere takmer 10 árov

Reality Modra

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj dve staršie chaty v krásnom a pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Harmónia

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

155,000 € 1292 €/m²

Na predaj staršia chata v Modre – časť Harmónia, pozemok 460 m² -prístupová cesta vyriešená

Reality Modra

Chata, drevenica, zrub | Harmónia | 100 m²

Ponúkame na predaj staršiu chatu v krásnom a pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Harmónia, ča

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

75,000 € 750 €/m²

5-izb. RD Modra – Harmónia, garáž, 3x parking, bazén, terasa, veľký pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 257 m²

Predáme dvojpodlažný RD v Modre, časť Harmónia. Úžitková plocha domu je 257m2. Nachádza sa vo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Modra

460,000 € 1790 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ: Dom za cenu pozemku v Modre – časti Kráľová

Reality Modra

Rodinný dom | Kráľová | 87 m²

Rodinný domček vhodný na rekonštrukciu alebo prípadnú prestavbu za cenu pozemku v meste Modra,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Modra

215,000 € 2471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Komfortný 6 izbový dom v Modre na Vinárskej ulici, 12,5 ar pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Vinárska | 290 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite vi

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Modra

635,000 € 2190 €/m²

Predaj 2/3 podielu na pozemkoch v Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 8,622 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj 2/3 podiel na pozemku v srdci prírody

Publikované: 07.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modra

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj stavebný pozemok Modra Kráľová

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,737 m²

RE/MAX Diamond ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Modre, časť Kráľová, v celkovej

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modra

104 €/m2 104 €/m2

NA PREDAJ - 4 izbový rodinný dom Modra

Reality Modra

Rodinný dom | Trnavská | 109.88 m²

Niwio reality ponúka na predaj rodinný dom v Modre. Dom je súčasťou dvojdomu a predáva vo vyhot

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Modra

259,000 € 2357 €/m²

NA PREDAJ 4-izbový Rodinný dom Modra

Reality Modra

Rodinný dom | 103.32 m²

Niwio reality ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v Modre. Dom sa predáva vo vyhoto

Publikované: 21.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Modra

309,000 € 2991 €/m²

NA PREDAJ - novostavba DVOJDOM

Reality Modra

4 izbový byt | Trnavská | 109.88 m²

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Modra

259,000 € 2357 €/m²

Kuchárek-real: Predáme dvojgeneračný dom na tichej ulici Modra Kráľova.

Reality Modra

Rodinný dom | Národná | 280 m²

V tichej lokalite Modra časť Kráľová ponúkame veľký dom postavený od roku 1990, kolaudovaný v r

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Modra

249,000 € 1000 €/m²

6 izbový dom v lukratívnej časti Modry

Reality Modra

Rodinný dom | Lúčna | 400 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v lukratívnej a vyhľadá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Modra

638,000 € 1595 €/m²

Predaj stavebného pozemku (1664 m²) s rekreačnou chatou v krásnom prírodnom prostredí – Modra, časť Harmónia.

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 1,664 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu alebo celoro

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Modra

245,000 € 147 €/m²

Predaj exkluzívneho stavebného pozemku s územným rozhodnutím pre 4 rodinné domy – Modra

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 3,379 m²

Na predaj ponúkame rozľahlý stavebný pozemok o výmere 3 379 m², nachádzajúci sa v atraktívnej a

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Modra

910,000 € 269 €/m²

Na predaj – atraktívny stavebný pozemok o výmere 705 m² v Modre – Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 705 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 705 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Pozemky na predaj Modra

199,000 € 282 €/m²

Na predaj – atraktívny stavebný pozemok o výmere 669 m² v Modre – Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 669 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 669 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Modra

197,500 € 295 €/m²

Predaj exkluzívneho stavebného pozemku s územným rozhodnutím v Modre

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 706 m²

Na predaj ponúkame atraktívny stavebný pozemok o výmere 706,5 m², situovaný v pokojnej a vyhľad

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Modra

198,000 € 280 €/m²

Predaj rekreačnej chaty v krásnom prírodnom prostredí na pozemku (1664 m²) – Modra, časť Harmónia.

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s možnosťou výstavby rodinného domu alebo celoročne obývateľ

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

245,000 € 3500 €/m²

Na predaj rekreačný objekt s potenciálom na penzión – Modra – Harmónia, Malé Karpaty

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Harmónia | 599 m²

Ponúkame na predaj rekreačný objekt situovaný s peknom prostredí na slnečnom rovinatom pozemku

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na predaj Modra

499,000 € 833 €/m²

PRENÁJOM: Penzión s reštauráciou – Harmónia | Pripravený na prevádzku

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 496 m²

V obľúbenej a celoročne vyhľadávanej lokalite Harmónia – Modra ponúkame na prenájom kompletne z

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na prenájom Modra

3,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KRÁSNY ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT V MODRE

Reality Modra

3 izbový byt | SNP | 71 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom krásny, kompletne novozariadený 3-

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Modra

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 IZB.BYT S GARÁŽOVÝM STÁTIM A PIVNICOU V MODRE KRÁLOVÁ

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 87.6 m²

EXKLUZÍVNY PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOVÝM státím. Licencovaná realitná kancelária ORIN RE

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Modra

220,000 € 2511 €/m²

Na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom 1788m2 MODRA

Reality Modra

Rodinný dom | Podhorská | 100 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj jedinečnú investičnú nehnuteľnos

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Modra

480,000 € 4800 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Rodinné domy na predaj (23119)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie