2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²
Ponúkame na predaj pekný dvojizbový byt o celkovej výmere 58,08 m² so záhradou o celkovej výmer
214,000 € 3690 €/m²
Rodinný dom | Konvalinková ulica | 93.07 m²
Dvojpodlažný 5-izb. (RD s dvomi byt. jednotkami) s dvomi parkovacími státiami a samostatnou gar
279,000 € 2998 €/m²
5 a viac izbový byt | Konvalinková ulica | 93.07 m²
279,000 € 2998 €/m²
Rodinný dom | Šuňavská | 175 m²
Ponúkame na predaj kvalitný, priestranný a výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom v ti
460,000 € 2629 €/m²
Rodinný dom | Alžbetin dvor | 99 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov, nac
296,900 € 2999 €/m²
Rodinný dom | 73.27 m²
Vymeňte mestský hluk za tiché rána na vlastnej záhrade. V dome, ktorý bol navrhnutý tak, aby s
269,900 € 3684 €/m²
Rodinný dom | Muškátová | 123 m²
Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4i priestranného, samostatne stojaceho RD,
565,000 € 4593 €/m²
Rodinný dom | Figová ulica | 139 m²
Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 4-izb. rodinný dom v obci Miloslavov, len na skok od
389,500 € 2802 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vŕbová ulica | 613 m²
Stavebný pozemok ANNA MAJER – Miloslavov, v novo vybudovanej lokalite / SC / Ponúkame Vám jedi
189,000 € 308 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 766 m²
Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky: 2 x 766m2 / predaj je podmienený iba spolu, či už pre
230 €/m2 230 €/m2
Rodinný dom | Sokolia | 150 m²
Na predaj moderný 4i rodinný dom novostavba 2026, Miloslavov, okres Senec - kolaudácia 03/2026
444,000 € 2960 €/m²
Rodinný dom | Neuvedená | 128 m²
EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. REB.SK ponúka 4-izbový rodinný dom na predaj v Milos
Cena dohodou
2 izbový byt | 61 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderne zariadený dvojizbový byt s výmero
210,000 € 3443 €/m²
Rodinný dom | Diamantová ulica | 121.8 m²
Arvin&Benet ponúka na predaj dvojpodlažný, nadštandardne vybavený 4i byt s vlastnou záhradou, k
319,000 € 2619 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Staničná | 48 m²
Záhradná chatka Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj 3-izbovú chatku s veľmi peknou zá
190,000 € 3958 €/m²
Záhradná chatka | Staničná | 48 m²
190,000 € 3958 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,700 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v
425,000 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,050 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami m
262,500 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Južná | 650 m²
175,500 € 270 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jabloňová | 893 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Miloslavov s výborn
250 €/m2 250 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²
Stavebný pozemok na predaj – Miloslavov, 4205 m², všetky IS, možnosť výstavby viacerých rodinný
Cena dohodou
Rodinný dom | 72 m²
Moderný dom pripravený na okamžité bývanie – stačí sa nasťahovať a užívať si komfort bez kompro
299,900 € 4165 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 4 205 m², situovaný v jednej z najvyhľ
180 €/m2 180 €/m2
Rodinný dom | Pivonková ulica | 133 m²
Ponúkame na predaj moderný a výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v
379,000 € 2850 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.