Na predaj rozsiahly stavebný pozemok v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Slnečná | 4,205 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj rozsiahly stavebný pozemok v obci Miloslavov na Slnečnej ulici

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Info v RK

*EXKLUZÍVNE* Na predaj moderný 4-izbový bungalov v Miloslavove, časť Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 97 m²

DeveloX Reality Vám ponúka na predaj priestranný a nízkoenergetický 4-izbový bungalov, ktorý sa

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

329,000 € 3392 €/m²

Celoročne obývateľná chata (ako rodinný dom) - NOVOSTAVBA v krásnom tichom prostredí s dvoma terasami a dvojgarážou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Miloslavov | 134 m²

Ponúkame na predaj 3 izbovú celoročne obývateľnú chatu v Miloslavove s možnosťou trvalého bydli

Publikované: 04.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

290,000 € 2164 €/m²

Moderný 3 izbový rodinný dom v prevedení dvojdomu s terasou a pozemkom v Miloslavove - Alžbetin dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Alžbetin Dvor | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový moderný rodinný dom v prevedení dvojdomu s terasou a pozemkom v Mil

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

308,900 € 4290 €/m²

REZERVOVANÉ- BE.LIVE COMPANY- 4-IZBOVÝ- DIZAJNOVÝ-BUNGALOV- BAZÉN- MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bažantia ulica | 107 m²

REZERVOVANÉ- BE.LIVE COMPANY PONÚKA MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S KRYTÝM BAZÉNOM A ZIMNOU ZÁHR

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

443,900 € 4149 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izbový byt s terasou v Miloslavove

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Nezadaná | 65.23 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

219,999 € 3373 €/m²

Hľadáme pre klienta menší 2-3 izbový rodinný dom.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Oblačná ulica | 80 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta menší rodinný dom v obci Miloslavov. RD by mal byť 2-3 izbový,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Cena dohodou

Poctivý 6i RD s 10á slnečným pozemkom pre veľké sny a plány – aj dvojgeneračne

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Hlavná | 226.5 m²

ÚP: 226,5 m² | Pozemok: 1045 m² | 2 kuchyne | 2 kúpeľne | garáž | všetky IS + optika Konečne d

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

349,900 € 1545 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Viacgeneračný 10-izbový rodinný dom, ÚP 340m2, pozemok 638m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 340 m²

Ak hľadáte projekt, do ktorého vložíte svoje srdce, energiu a víziu, tento dom vám ponúka zákla

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

315,000 € 926 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vila s vnútorným bazénom, saunou a výnimočným priestorom v Miloslavove – bývanie s potenciálom a dušou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Železničná ulica | 502 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúka viac než len izby a steny? Táto priestranná vila v pokojnej časti

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

820,000 € 1633 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Stavebný pozemok (679 m2) – Miloslavov, Wienerova alej

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Wienerova alej | 679 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v etablovanom intraviláne obce Miloslavov, situova

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

189,300 € 279 €/m²

POZEMOK NA ROZSIAHLY RD -VŠETKY SIETE - RELAX- 710m2 VLASTNÝ KĽUD - VLASTNA URODA .......

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 835 m²

Slnečný stavebný pozemok so vzrastlými stromami a kompletnými sieťami – súkromie zaručené Hľadá

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

188,000 € 225 €/m²

člen NARKS

Predaj- veľký stavebný pozemok pre dom alebo dva dvojdomy- spolu 8 bytových jednotiek (1024 m2) priamo pri Anna parku, ul. Platanová, Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Platanová ulica | 1,024 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok výmere 1024 m2 (cca20 m x 50 m) na ul. Platanová- v priamom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

260 € 0 €/m²

člen NARKS

ASTER PREDAJ: POZEMOK, od 805m2, Miloslavov - Alžbetin Dvor - centrum obce

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 805 m²

ASTER Reality ponúka na predaj pozemok - pre rodinný domy v obci Miloslavov - časť Alžbetin dvo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

149,990 € 186 €/m²

[ REZERVOVANÉ ! ] ASTER Predaj: 6i RD - Vhodná aj ako investícia! možnosť rozdelenia na 2x 3i byt

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 265 m²

ASTER Reality ponúka na predaj murovaný rodinný dom v obci Miloslavov (časť Alžbetin Dvor) s mo

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,990 € 924 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN |Útulný RD s krbom v obci Miloslavov – Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Kráľová | 90 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – dvojdom s veľkou prestrešenou t

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

320,000 € 3556 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Váš nový nadštandardný domov s vlastným SPA pre náročného klienta!

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Železničná | 501.61 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj obrovský, ale hlavne krásny a nadštandardný dom, v ktor

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 30.04.2025
Domy na predaj Miloslavov

820,000 € 1635 €/m²

Krásne rodinné hniezdo s vlastným „SPA“ centrom v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Železničná | 501.61 m²

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 07.08.2025
Domy na predaj Miloslavov

820,000 € 1635 €/m²

IBA U NÁS! 7 izbový dom s veľkým pozemkom v pôvodnej časti Miloslavova

Reality Miloslavov

Rodinný dom | . | 240 m²

Lokalita: Miloslavov Výmera pozemku: 1685m² Zastavaná plocha: 115m2 Úžitková plocha domu: 240

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

459,999 € 1917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku na výstavbu Alžbetin Dvor - Milosalvov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,250 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Miloslavov – Alžbetin dvo

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

226 €/m2 226 €/m2

Pozemok na stavbu rekreačného domu

Reality Miloslavov

Rekreačný pozemok | Centrálna ulica | 431 m²

POZEMOK – ZÁHRADA V MILOSLAVOVE, CENTRÁLNA ULICA (PRI POŠTE) Ponúkame na predaj rovinatý a oplo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

79,000 € 183 €/m²

Ideálny stavebný pozemok v obci Miloslavov, Centrálna ulica

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 834 m²

Pozemok v obci Miloslavov, Centrálna ulica. - Rovinatý, výmera 834,5 m2 (709 m2 + 125,5 m2 podi

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

188,000 € 225 €/m²

PREDAJ: 3 izbový dom, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Poď bývať do Miloslavova! 2-izbový byt s predzáhradkou, vírivkou a parkovacím miestom

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Platanová ulica | 43 m²

Predstavujeme Vám 2‑izbový byt s predzáhradkou a vírivkou, ktorý kombinuje moderný komfort, súk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

190,900 € 4440 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie