Vidiecky dom | neuvedená | 80 m²
🏡 Na predaj: Vidiecky dom v obci Náraď – pokoj, príroda a skvelý potenciál na vlastné bývanie č
43,000 € 624 €/m²
Vidiecky dom | Taliansko
Predstavte si súkromnú vilu obklopenú olivovníkmi, tienistými pergolami a nekonečnými výhľadmi
650,000 € 2407 €/m²
Vidiecky dom | 130 m²
Dom, ktorý si pamätá viac než len roky… Niektoré nehnuteľnosti sú len stavby. A potom sú
46,000 € 354 €/m²
Vidiecky dom | 100 m²
Liniem reality ponúka na predaj 3-izbový vidiecky dom v obci Vinodol, časť Horný Vinodol, len p
99,000 € 990 €/m²
Vidiecky dom | Bátovce | 110 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Bátovce. Podlahová plocha domu je 180m2 pričom na bývanie
47,900 € 435 €/m²
Vidiecky dom | - | 120 m²
Ponúkame nový dom - chalupu a to novostavbu nízkoenergetický drevodom. Jedná sa o lokalitu v
158,000 € 1317 €/m²
Vidiecky dom | 80 m²
TOP PONUKA | DVE CHALUPY NA JEDNOM POZEMKU – VIDIECKY CHARAKTER & SKVELÁ POLOHA 🌿 Ponúkame na
39,990 € 500 €/m²
Vidiecky dom | - | 248 m²
Hľadáte pokoj, súkromie a kontakt s prírodou? Ponúkame na predaj unikátnu rekreačnú chatu nachá
265,000 € 1069 €/m²
Vidiecky dom | Dedinka | 49 m²
Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom (vidiecku usadlosť) s veľkým 1 ha pozemkom, na trvalé
54,000 € 1102 €/m²
Vidiecky dom | - | 350 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú historickú kúriu s rozsiahly
349,900 € 1000 €/m²
Vidiecky dom | Hlavna 10 | 110 m²
Hľadáte miesto, kde uniknete ruchu mesta a nájdete skutočný pokoj? Ponúkame vám na predaj túto
Cena dohodou
Vidiecky dom | Potônske Lúky | 118 m²
Hľadáte únik pred stresom v malebnej prírode a zároveň blízkosti mesta Dunajská Streda, cca 35
269,000 € 2280 €/m²
Vidiecky dom | Baďan | 100 m²
Exkluzívne! Znížená cena!!!! Krásna lokalita! SaleA reality váš partner v realitách ponúka na p
79,990 € 800 €/m²
Vidiecky dom | Maďarsko | Füzérradvány | -
Predstav si ráno s výhľadom na historický Károlyi kaštieľ, ticho, čistý vzduch a absolútny poko
122,000 € 1356 €/m²
Vidiecky dom | Maďarsko | Füzérradvány | x
Sú miesta, ktoré si ťa získajú okamžite… Ticho, PRÍRODA, výhľady a autentická atmosféra, ktorú
122,000 € 1743 €/m²
Vidiecky dom | Komoča | 965 m²
Ponúkame Vám na predaj nádhernú zemiansku kúriu v obci Komoča, okres Nové Zámky, len 1 hod od B
399,900 € 414 €/m²
Vidiecky dom | - | 150 m²
*** WFM REALITY *** Pripravujeme na predaj pozemok s chalupou v obci Báb, blízko napojenia R1.
120,000 € 800 €/m²
Vidiecky dom | - | 59 m²
PINKREAL ponúka na predaj starý dom na slnečnom, pozemku s veľkou záhradou v tichej lokalite.
38,900 € 659 €/m²
Vidiecky dom | - | 240 m²
🏡 Exkluzívna horská chata s vírivkou a nádhernými výhľadmi – Zákopčie (Vojty 858) Ponúkame na
189,000 € 788 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 300 m²
Hľadáte neobmedzený priestor pre Vaše vízie, podnikanie alebo rodinnú farmu? Predstavujeme Vám
105,000 € 350 €/m²
Vidiecky dom | Vozokany nad Hronom | 60 m²
Ponúkam Vám na
20,000 € 333 €/m²
Vidiecky dom | Okružná | 809 m²
EXKLUZÍVNE SHARK REAL ponúka na predaj čarovný vidiecky domček v obci Kravany, ktorý si vás zí
124,500 € 154 €/m²
Vidiecky dom | Maďarsko
Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii int
64,800 € 762 €/m²
Vidiecky dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó
Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný domček v obci Hidvégardó . Hidvég
27,300 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.