Vidiecky dom | 1,833 m²
Hľadáte pokojné bývanie na vidieku, chalupu na oddych alebo nehnuteľnosť s potenciálom? Máme pr
55,000 € 30 €/m²
Vidiecky dom | Ižkovce | 110 m²
Útulný 3-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej obci Ižkovce. Hľadáte pokojné bývani
38,000 € 345 €/m²
Vidiecky dom | SNP | 275 m²
Realitná spoločnosť VM Real vám ponúka na predaj bývalú sýpku v obci Preseľany. Opäť máme česť
110,000 € 400 €/m²
Vidiecky dom | 1,007 m²
TUreality ponúka na predaj sedliacky dom v obci Brestovec pri Myjave Hľadáte nehnuteľnosť na v
55,000 € 55 €/m²
Vidiecky dom | 136 m²
XEMAR(vlastimil.borak@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj rodinný dom , v obci Klok
48,000 € 353 €/m²
Vidiecky dom | . | 150 m²
🌿 Útulná chalupa, vidiecky dom na polosamote pod Javorinou – Lubina, Podkozince (Miškech salaš)
137,499 € 917 €/m²
Vidiecky dom | Kokava nad Rimavicou | 385 m²
Vianema ponúka na predaj - krásnu usadlosť na polosamote, pri lese v Kokave nad Rimavicou. Slo
1 € 0 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 120 m²
V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom v Domadiciach, v tiche
52,690 € 439 €/m²
Vidiecky dom | Námestie mieru | 230 m²
V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom v Pukanci na úpätí Štia
40,000 € 174 €/m²
Vidiecky dom | M. R. Štefánika | 1 m²
ID:4045 Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného ruchu, alebo pozemok s ideálnou poloh
101,900 € 101900 €/m²
Vidiecky dom | 0 m²
V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. vám ponúkame NA PREDAJ vidiecky dom v obci Tajná
65,000 €
Vidiecky dom | 147 m²
ByDoS Reality Vám ponúkajú na predaj gazdovský dom v pôvodnom stave so širokým pozemkom. Vidie
62,000 € 578 €/m²
Vidiecky dom | Hlavná | 190 m²
Kuchárek-real ponúka starší rodinný dom s veľkých pozemkom vo výbornej lokalite v lone Malých
240,000 € 1263 €/m²
Vidiecky dom | 130 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný vzhľadom na príjemnú lokalitu aj ako rekreačná nehnuteľno
149,900 € 1153 €/m²
Vidiecky dom | 120 m²
Ponúkame na predaj starší vidiecky dom v pôvodnom stave na pozemku s prístupom z dvoch ulíc o v
74,000 € 617 €/m²
Vidiecky dom | 60 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom v obci Rákoš, okres Revúca. Obec leží v juhovýchodnej
25,000 € 417 €/m²
Vidiecky dom | 0 m²
Ponúkame na predaj rodinnú usadlosť v bezprostrednej blízkosti rieky Dunaj. Pozemok má 8760 m2.
Cena dohodou
Vidiecky dom | Sklené | 335.5 m²
Urbanista vám exkluzívne predstavuje Rezort Turčan – unikátny areál s celkovou rozlohou 3,2 ha
1,950,000 € 5812 €/m²
Vidiecky dom | Hlavná | 120 m²
Ponúkame na predaj ihneď obývateľný, čiastočne zrekonštruovaný útulný vidiecky rodinný dom s at
125,000 € 1042 €/m²
Vidiecky dom | Chorvátsko
Hlavné prednosti nehnuteľnosti Kompletne zariadená a pripravená na nasťahovanie: Vkusne zaria
108,000 € 2348 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 120 m²
Ponúkame Vám starší vidiecky dom v obci Jurová Celková plocha pozemku je 1077m2 Na pozemku je
99,000 € 825 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 80 m²
Ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom v obci Plavé Vozokany, ktorý zaujme svojou autentickou
29,000 € 363 €/m²
Vidiecky dom | Krížny vrch | 72 m²
Lokalita Kusá Hora – Krížny vrch, Levice Tiché, slnečné a trendy miesto s panoramatickým výhľad
87,000 € 1208 €/m²
Vidiecky dom | Bátovce | 110 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Bátovce. Podlahová plocha domu je 180m2 pričom na bývanie
47,900 € 435 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.