Veľký 1-izb. byt v tehlovom dome, Miletičova ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 44.5 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Miletičova, Ružinov – Nivy. Výmera 44,5 m2, nachádza sa n

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4270 €/m²

Veľký 2-izb. byt v tehlovom dome, Ružová dolina, Ružinov časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Ružová dolina, Ružinov – Nivy. Výmera 62 m2, nachádza sa

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

garáž na ul. Teslova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Teslova, Ružinov Výmera 18 m2, má montážnu jamu a je možnosť p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2217 €/m²

Veľký 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj veľký priestranný 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov – Trávniky. Výmera

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

garáž, Haburská ul., Ružinov pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Haburská | 16.74 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Haburská, Ružinov pri Štrkovci. Výmera garáže 17,74 m2, zastav

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 09.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2628 €/m²

Novostavba 2,5-izb. bytu v NUPPU, garážové státie + vonkajšie státie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (na liste vlastníctva vedený ako apartmán) v projekte NUPPU,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5459 €/m²

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Ružinove. Cena nehnuteľnosti závisí od loka

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

349,000 €

člen NARKS

Rodinný dom v perfektnej lokalite BA - Prievoz - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Ružičková | 145 m²

Hľadáte dom so záhradou v pôvodnom stave, ktorý by ste si mohli prerobiť a zútulniť podľa Vaši

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

419,000 € 2890 €/m²

člen NARKS

DOPYT - Prenájom 3i byt v Ružinove - Ovocné Sady

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 70 m²

Hľadám do prenájmu 3i byt v Ružinove Ovocné sady. Podmienky, byt musí byť nezariadený. Som 1

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 2,5 izbový byt + parking Galvaniho BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 57 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vyb

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v lokalite Ružinov v Bratislave. Ideálne byt s v

Publikované: 25.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

400,000 € 5000 €/m²

člen NARKS

Kúpim 3-4 izbový byt, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinov | 75 m²

Hľadám priestranný 3 - 4 izbový byt v Bratislave, v lokalite Nové Mesto, Ružinov, Petržalka ale

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

280,000 € 3733 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt Ovocné Sady BA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 54 m²

Pre konkrétneho dlhoročného klienta súrne hľadám na kúpu 2 izbový byt v Ovocných sadoch v Brat

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4630 €/m²

člen NARKS

Na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019), 3 - 4 izbový VEĽKOMETRÁŽNY byt (127m2), pri DULOVOM námestí, Trenčianska ul., Bratislava - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019) byt, kde sa KOMFORT snúbi s čist

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

489,000 € 3850 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM, krásny, slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Jarabinky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jarabinková | 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Jarabinky na J

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na Sabinovskej ulici (Ružinov), 125 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Sabinovská | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky celok v polosuterénnych priestoroch v administratívnej bu

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelária 12,5m2 - Drieňová ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov, Drieňová ulica. Plocha: úžitková 12,

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Dvojkancelária, cca 53 m2, výhodná poloha, Bratislava-Ružinov, Hraničn

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov