RENATAS - PRENÁJOM PARKOVACIEHO STÁTIA - GALVANIHO DVORY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Galvaniho | 12 m²

RENATAS - ponúka na prenájom garážové státie v novostavne GALVANIHO DVORY 2, ktorá sa nachádza

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

RENATAS | PRENÁJOM GARÁŽOVÉHO STÁTIA V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 13 m²

RENATAS - ponúkame na prenájom garážové státia v novostavne Prístavná, ktorá sa nachádza na roh

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RENATAS | PREDAJ GARÁŽOVÉ STÁTIE, HRANIČNÁ ULICA, NOVOSTAVBA, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hraničná | 18 m²

RENATAS - ponúka na predaj garážové státie v novostavne na Hraničnej ulici v Bratislave. Gará

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

33,500 € 1861 €/m²

RENATAS | 2IZBOVÝ BYT GALVANIHO ULICA, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 50 m²

RENATAS ponúka na prenájom 2-izbový byt kompletne zariadený nachádzajúci sa v mestskej časti Br

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Pozemok na Galvaniho ul. v BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Galvaniho | 479 m²

Predáme pozemok na Galvaniho ul. pri IKEA, AVION - pozemok o výmere 479 m2 - na pozemku sa nach

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 668 €/m²

Prenájom garsónky na Bajkalskej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Bajkalská | 23 m²

Prenajmeme garsónku na Bajkalskej ul. - kompletne zrekonštruovaná - kompletne zariadená - 23 m2

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Na predaj PRIESTRANNÝ OBCHODNÝ PRIESTOR na LUKRATÍVNEJ ADRESE RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 731 m²

Realitná kancelária TIP TOP REAL Vám ponúka na predaj tento PRIESTRANNÝ OBCHODNÝ PRIESTOR na LU

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,120,000 € 1532 €/m²

1izbový byt NOVOSTAVBA, Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. - ponúka na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6250 €/m²

MODERNÉ KANCELÁRIE NA PRENÁJOM V PROJEKTE ZWIRN OFFICE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 86 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE ZWIRN! RK ARCHEUS ponúka na pren

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,200 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZBOVÝ KOMPLETNE PREROBENÝ BYT, VRÚTOCKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 69 m²

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi komfort mesta s atmosférou tichej štvrte rodinných domov? Realitn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

307,500 € 4457 €/m²

2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE TEHELNÉ POLE, BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v rezidenčnom projekte TEHELNÉ POLE, prípadne v no

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

MODERNÉ KANCELÁRIE NA PREDAJ V PROJEKTE ZWIRN OFFICE

Reality Bratislava-Ružinov

EXKLUZÍVNA PONUKA: MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE ZWIRN! RK ARCHEUS ponúka na pred

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 5221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ BYT – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 52 m²

Realitná kancelária Assenzio ponúka na prenájom útulný menší 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový pôvodný stav 66 m² – Gregorovej ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Ružinov, Gregorov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,999 € 3636 €/m²

Na prenájom 7,5m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Bajkalská | 7.5 m²

Ponúkame skladové riešenia pre firmy aj fyzické osoby. Skladové kontajnery sú bezpečné a ľahko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

1-izbový byt na prenájom v NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 28.22 m²

Ponúkame na prenájom slnečný byt so zariadením (posteľ je možné vypratať a môžete si ju nahradi

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 04.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

599 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom 5m2 - 1B

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 5 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. 1B: 3-5 m2 (

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

40 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom 16m2 - 1A

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. Výmera: 16 m2 (3,5x4,5m)

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom 78m2 - 1E

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. 27 m2 (6,17

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

320 €/mesiac 4 €/mesiac/m²