Garáž | Mierová | 18 m²
Ponúkame na predaj priestrannú podzemnú garáž v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov, Mierov
35,900 € 1994 €/m²
Obchodné priestory | Hrachová | 300 m²
BOND Reality Vám ponúka na predaj obchodno-administratívny priestor o rozlohe 300 m², ktorý sa
599,900 € 2000 €/m²
2 izbový byt | Páričkova | 45 m²
BOND reality pripravuje do ponuky 2i byt, vedený na LV ako apartmán o výmere 45m2, na populárne
Cena dohodou
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
BOND Reality ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v rezidenčnom projekte NOVÝ RUŽI
850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Garáž | Ružová dolina | 13 m²
Ponúkame na prenájom jedno parkovacie miesto v uzatvorenej dvojgaráži v podzemných garážach po
150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Vlčie hrdlo | 300 m²
Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor v lokalite Vlčie Hrdlo, mestská časť Ružinov, v Brati
310,000 € 1033 €/m²
Garáž | Trnavská cesta | 11 m²
Realitná kancelária BOND reality ponúka na predaj parkovacie miesto - zakladač v podzemnej gará
19,000 € 1727 €/m²
1 izbový byt | Nevädzová | 49 m²
Ponúkame na prenájom útulný a slnečný 1,5-izbový byt na Nevädzovej ulici v obľúbenej lokalite B
750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 300 m²
599,900 € 2000 €/m²
4 izbový byt | Nezábudková | 76 m²
Ponúkame na predaj prakticky riešený 3,5-izbový byt vo vyhľadávanej časti Ružinova – Trávniky,
Info v RK
Obchodné priestory | Tomášikova | 26 m²
Hľadáte funkčný, reprezentatívny a okamžite využiteľný obchodný priestor v jednej z najžiadanej
129,000 € 4962 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Spoločnosť BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta 3-4 izb. byt v pôvodnom stave v Ružinove
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Spoločnosť BOND Reality hľadá pre bonitného klienta na kúpu 4-5 izbový byt v BA - mestská časť
Info v RK
3 izbový byt | Pavlovova | 0 m²
pre nášho klienta hľadáme útulný 3-izbový byt na Pavlovovej ulici (preferencia na čísle 10, 12,
Cena dohodou
Iný priestor | Drieňová | 74.43 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na prenájom komerčné priestory s výmerou 74,43 m², situ
1,180 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Garáž | Plynárenská | 14 m²
Bond reality ponúka na predaj garážové státie v projekte CityPark Ružinov na Plynárenskej ulici
26,900 € 1921 €/m²
Rodinný dom | Štedrá | 100 m²
Na predaj moderne riešený, samostatne stojaci rodinný dom (kolaudácia 2012) v tichej a vyhľadáv
442,000 € 4420 €/m²
3 izbový byt | Nezábudková | 76 m²
Info v RK
Záhrada | Nezadaná | 380 m²
Na predaj slnečný, kompletne oplotený pozemok so záhradnou chatkou v jednej z najobľúbenejších
140,000 € 368 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Spoločnosť BOND Reality hľadá pre bonitného klienta na kúpu 1 izbový byt v BA - mestská časť Ru
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Votrubova | 60 m²
Realitná kancelária BONDREALITY ponúka na prenájom úplne nové, elegantné 2 izbové byty v novost
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Votrubova | 27 m²
Realitná kancelária BONDREALITY ponúka na prenájom úplne nové, elegantné 1 izbové byty v novost
730 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32.42 m²
Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Výhodn
125,999 € 3886 €/m²
1 izbový byt | Banšelova | 37 m²
REZERVOVANÉ!!! Výhodná kúpa! Byt je dlhodobo v prenájme! S možnosťou pokračovania, možná kúpa
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.