Na prenájom chatka, 20m2, kompletná rekonštrukcia, zariadená, bezproblémové parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Studená 10 | 20 m²

LIVEREAL s.r.o. dá do prenájmu na ul. Studená pri OC STYLA kompletne zrekonštruovanú chatku s

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

SAMOSTATNÁ PANELOVÁ GARÁŽ S ELEKTRINOU A MONTÁŽNOU JAMOU | RUŽINOV – ASTRONOMICKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú panelovú garáž v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Ružinov, n

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

36,000 € 2250 €/m²

PRIESTOR S POTENCIÁLOM PRE KAVIAREŇ, SHOWROOM ALEBO MODERNÝ RETAIL V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Hrachová | 68.29 m²

Ponúkame na predaj výnimočný obchodný priestor v bytovom dome, ktorý bol skolaudovaný v roku 20

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 2929 €/m²

AMBULANCIE NA PRENÁJOM, PARKOVANIE, NOVO ZREK. PRIESTORY, TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bulharská | 25 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom ambulanciu, ktorá sa nachádza v budove zabehnutého zd

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

312.5 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BÝVANIE V PROJEKTE ROZADOL, VEĽKÝ 2-IZB. BYT, BALKÓN, BAZÉN, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 60 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2-izbový byt v projekte ROZADOL. Vyniká neobvyk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

FLEXIBILNÉ KANCELÁRIE V BBC1 – PRACOVNÝ PRIESTOR, KTORÝ RASTIE S VAŠOU FIRMOU

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 28 m²

Ponúkame na prenájom FLEXI kancelárske priestory s výmerou 27,97 m² (viacero dostupných veľkost

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

2 – IZB.BYT, ČIAST.REK, ZARIADENÝ, PIVNICA, KLADNIANSKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 49.91 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný a zariadený 2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

218,900 € 4386 €/m²

NADŠTANDARDNÉ BÝVANIE | 1-IZBOVÝ BYT | BRATISLAVA – PRÍSTAVNÁ

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36.1 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj nadštandardný jednoizbový byt na Prístavnej ulici v Bra

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 6371 €/m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR VHODNÝ PRE GASTRO S MAXIMÁLNYM POTENCIÁLOM

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trnavská cesta | 336 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IHNEĎ VOĽNÝ SKLADOVÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM, PESTOVATEĽSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Pestovateľská | 200 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom skladový priestor so strategickou polohou. Pozemok je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

VOĽNÝ OD 1. JÚNA 2026! KOMPLETNE ZARIADENÝ 1.5-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZÁCIA, RUŽINOV - NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 37 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1.5-izb. byt v novostavbe NUPPU v Bratislave – me

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY 214 m² S PRIESTRANNOU TERASOU – BBC1

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Ponúkame na prenájom priestranný kancelársky priestor s výmerou 214 m² + terasa približne 30 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

INVESTIČNÉ BÝVANIE V TOP LOKALITE: 2-IZBOVÝ BYT, JÉGÉHO UL, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.37 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt na Jégého ulici v Bratislave. Byt je ideál

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,000 € 5426 €/m²

ADMINISTRATÍVNA BUDOVA S 15-TIMI APARTMÁNMY PRI CENTRALI

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Levická | 627 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj päťpodlažnú, tehlovú, administratívnu budovu po hĺbkovej, kom

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izb. byt – Downtown Yards, Blok E

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.53 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt (vo výstavbe) – Downtown Yards v najlepšie situovanom bloku E, n

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,900 € 6901 €/m²

ABSOLUTE REAL / Pekný väčší 1i byt v BA – Ružinov, Vlčie Hrdlo, 41.6 m2, lodžia, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 41.6 m²

VIRTUÁLNU PREHLIADKU BYTU 360° SI MÔŽETE PORZIEŤ TU: https://my.matterport.com/show/?m=kjQbAVG

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 3798 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kuchárek-real: pozemok o veľkosti 7213 m2 na výbornom mieste - Bratislava Zlaté piesky

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Bratislava | 7,213 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný pozemok vo výbornej lokalite pri Zlatých pieskoch v Bratisla

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

300 €/m2 300 €/m2

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej lokalite, na ul. Dohnányho, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 95 m²

Ponúkame na prenájom krásny, zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej lokalite, n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 95 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej loka

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

550,000 € 5789 €/m²

Pozemok na výstavbu skladovej haly na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Iný stavebný pozemok | Pod gaštanmi | 3,765 m²

Ulica Pod gaštanmi (Ružinov, BA II.) – pozemok o výmere 3.764,50 m2 v priemyselnej zóne s právo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

752,900 € 200 €/m²

člen NARKS

4 Izbový byt na Čaklovskej ulici na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Čaklovská | 96 m²

Čaklovská ulica (Ružinov, BA II.) –prenájom čiastočne zariadeného 4 izbového bytu v staršej n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj 2 izbového bytu, Ružinovská ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 63.55 m²

Ružinovská ulica (Ružinov, BA II.) – 2 izbový byt v NOVOSTAVBE (kolaudácia bytového domu v roku

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4249 €/m²

člen NARKS

Kancelária 102,5 m2, QUADRO, ul. Prievozská - m.č. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 102.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v širšom centre mesta na ulici Prievozská, m.č. Ruži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Praktická garáž v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Zálužická | 18 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj murovaná garáž na Zálužickej ulici v Ružinove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

46,500 € 2583 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie