REZERVOVANÉ!!! 1 izbový byt s priestrannou loggiou a komorou, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Banšelova | 37 m²

REZERVOVANÉ!!! Výhodná kúpa! Byt je dlhodobo v prenájme! S možnosťou pokračovania, možná kúpa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

VYNIKAJÚCA POLOHA - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 61.6 m²

Grand Real Vám ponúka na predaj príjemný 2,5 - izbový byt na skvelej adrese na Kvačalovej ulici

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4221 €/m²

Prenájom kancelárii 232m2, Bratislava - Ružinov, Tomášikova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 232.2 m²

Grand Real ponúka na prenájom kancelárie v uzatvorenom areály na Tomášikovej ulici v zrekonštru

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DOPYT - ponúknite predaj rodinného domu, BA II, BA III, BA V

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 100 m²

Pre klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v Bratislave. Lokality: BA - Trnávka, Ružinov, Nové m

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

600,000 € 6000 €/m²

Predáme v Bratislave - Ružinov polyfunkčnú budovu s obchodnými priestormi , hala. garáže, pozemok 2000 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Zmiešaná zóna | nezadaná | 2,000 m²

Predaj polyfunkčnej budovy ( byty a obchodné priestory ) v lokalite Bratislava II - Ružinov , p

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

PREDAJ- investičný nebytový priestor s bytom- 81m2- BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre podnikanie spojené s bývaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

PRENÁJOM - 1-izbový byt s balkónom- BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Koceľova | 45 m²

Prenajmeme priestranný kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v lukratívnej časti B

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Svetlá garsónka v k tichej lokalite v Ružinove - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 8158 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj slnečný 4 izbový byt s loggiami v blízkosti Štrkoveckého jazera na začiatku Ružinova - Klincová ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 87 m²

EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

425,000 € 4885 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ostredková | 56 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 izbový byt v obľúbenej a pokojnej časti Bratislavy – Ružinov, O

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj rozľahlý pozemok – 9 785 m² v  rozvojovom území Ružinova !

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Domové role | 9,785 m²

RK REINVEST s.r.o. Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj Lukratívnu investičnú

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

TOP - exkluzívny predaj - 4 izbový priestranný byt s loggiami, s výhľadom na jazero

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sabinovská | 79 m²

Exkluzívna ponuka - na predaj 4 izbový byt s výhľadom na jazero, v lukratívnej lokalite na Sa

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3405 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s loggiou na Nezábudkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj svetlý a veľkoryso riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – R

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 3786 €/m²

SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 344 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 69 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU v Ru

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodné priestory na ul. Miletičova, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Miletičova | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory vhodné na predajňu alebo sklad, nachádzajúce sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárie vysokého štandardu v Business centre BBC5, Mlynské Nivy, 221,12m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 221.12 m²

Ponúkame na prenájom priestory v BBC 5, na Plynárenskej ulici v Bratislave 2 - Ružinov. Strateg

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor so sociálnym zázemím a parkovaním v Business Hoteli Aston, 36m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 36 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie vysokého štandardu na rohu Bajkalskej a Trenčianskej u

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

694 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom v Bratislave v Ružinovskej novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Astrová | 47 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory spolu o výmere 47 m2 na 1.poschodí /2.NP/ v Bratisla

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nový kancelársky celok s možnosťou parkovania, Slovnaftská ulica – Podunajské Biskupice, 180m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 180 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Slovnaftskej ulici v Bratislave 2 – Podunajské

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kancelárska priestory 38 m2 BA II, Klincová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Klincová | 38 m²

Prenájom kancelárie – Klincová ulica, Bratislava – Ružinov Lokalita: Klincová ulica, administra

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

407 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v blízkosti diaľničného obchvatu, letiska a OC AVION TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 296 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie na Pestovateľskej ulici, oproti IKEA a AVION, v tesnej blízkost

Publikované: 13.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,211.98 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory, Košická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 47 m²

Ponúkame na prenájom dobre situovaný administratívny priestor v tesnej blízkosti trhu Mi

Publikované: 29.03.2021 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Na predaj garáž na Valchárskej ulici, BA-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Valchárska | 21 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza na rohu Valchárskej a Čipká

Publikované: 31.10.2022 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,900 € 1805 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie