Na prenájom kancelárie od 20 m v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²

Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy. Kancelárska budova sa nachádza

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNY obchodný priestor v Bratislave na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Drieňová | 254 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj EXKLUZÍVNY obchodný priestor. Vďaka ex

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

699,000 € 2752 €/m²

Dvojgeneračný 6i rodinný dom v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Pre klienta so zabezpečeným financovaním hľadám dvojgeneračný rodinný dom v Bratialve- m.č. Ru

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v Ružinove na Košickej uli

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

531.7 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

VEĽKÁ KANCELÁRIA S VLASTNOU TERASOU | 214 m² | BBC1 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Reprezentatívne sídlo spoločnosti s exteriérovým benefitom Ponúkame na prenájom kancelársky p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,525.2 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM | JÉGÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe na Jégého ul

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

✅ 100m2 byt s lodžiou a terasou s možnosťou prerábky na 4i

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 116 m²

Ak hľadáte bývanie o ideálnej rozlohe okolo 100m2 s možnosťou mať 4 izby a bez kompromisov na

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 2585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ:Luxusný 2-izbový byt v top lokalite, Koceľova ul., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na predaj veľkorysý, zrekonštruovaný, plnohodnotný, 2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 20 m²

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

495.25 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA S VÝHĽADOM | 30,8 m² | KOŠICKÁ 56 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 30 m²

Príjemný kancelársky priestor vo vyhľadávanej business lokalite Kancelária sa nachádza na 5.

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

592.35 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Samostatná garáž 14 m2 v Ružovej doline

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ružová dolina | 14 m²

RE/MAX ponúka na predaj samostatne uzatvárateľnú garáž v suteréne bytového domu so vstupom z R

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

45,000 € 3214 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom v Bratislave Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 200 m²

S radosťou Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory na Košickej

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,598 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie od 60 m2 v Bratislave Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 60 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

KANCELÁRIA 47 m² | BBC1 | PLYNÁRENSKÁ | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 47 m²

Efektívny kancelársky priestor v prestížnej business lokalite Ponúkame na prenájom kancelársk

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

554.6 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť - administratívne priestory v atraktívnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj administratívne priestory v atraktívnej lokalite.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

297,000 € 2250 €/m²

Na prenájom: 3-izbový byt – Hraničná ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 84 m²

Ponúkame na prenájom moderný a svetlom zaliaty 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej časti Br

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA S FANTASTICKÝM VÝHĽADOM NA DOWNTOWN | 40 m² | BBC1

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 40 m²

Pracujte s panorámou Bratislavy každý deň Ponúkame na prenájom zariadenú kanceláriu o výmere

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

MALÁ KANCELÁRIA 18 m² | BBC1 | PLYNÁRENSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 18 m²

Ideálne riešenie pre jednotlivca alebo malý tím v biznis lokalite Ponúkame na prenájom kancel

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

360 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÁ TROJ-KANCELÁRIA | 98 m² | BBC1 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 98 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 98 m² v administratívnej budove BBC1 na Ply

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,156.4 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Vysoké stropy-nízke náklady -Priestranný 2i byt- možnosť zmeny na 3i | 64,6 m²+pivnica 6 m²+2 loggie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Domkárska | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX Radius exkluzívne ponúka na predaj svetlý a udržiavaný 2-izbový byt

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,950 € 2968 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou a parkingom – projekt BORIA, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou loggiou v prestížnom projekte BORIA na Drieňovej u

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj – Prízemný 5 izbový rodinný dom s obytným podkrovím – Bratislava II Ružinov mč. Trnávka.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Rádiová | 154 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v Ružinove – BA II m

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 2396 €/m²

LEN: 170.-€/ mesiac s umývadlom! kancelária/ viacúčelová miestnosť 17m2 + parkovanie, Bulharská ul., BA II., Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bulharská | 17 m²

Prenájom kancelária/ viacúčelová miestnosť 17m2 s umývadlom! + parkovanie, Bulharská ul., BA II

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

170 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ – Investičný pozemok 5 733 m² Bratislava – Ružinov (Trnávka, pri letisku)

Reality Bratislava-Ružinov

Iný poľnohosp. pozemok | Pri letisku | 5,733 m²

Na predaj pozemok - orná pôda, o výmere 5733 m2 – k. ú Bratislava –Ružinov - časť Trnávka ZÁ

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23076)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie