Veľkorysé 3-izbové byty v projekte PONT – bývanie, ktoré spája

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 90 m²

Fedors Group Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte PONT Tento projekt spája kvalitnú a

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

434,000 € 4274 €/m²

PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PRÍSTAVNÁ NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2-izbový apartmán, doposiaľ neobývaný, s veľkou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

4,5-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU TERASOU V BLÍZKOSTI MODERNÉHO CENTRA A DUNAJA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 252 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU JUHOVÝCHODNOU TERASOU S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 199 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A TERASOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 48 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom luxusného 2 izbového bytu v EUROVEA TOWER 32 poschodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Na prenájom luxusný 3 izbový byt s krásnym výhľadom a parkovaním v EUROVEA TOWER, Pribinova uli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,450 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

2 iz. byt blízko jazera ŠTRKOVEC, tehlový dom, voľný od 1.6.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sečovská | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom dome na ul. Sečovská o výmere 52 m2 + balkón 2 m2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na dlhodobý prenájom parkovacie miesto OC RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 14 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom parkovacie miesto v modernej novostavbe v bytovo-administratívno

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

95 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2 izbový kompletne prerobený byt v širšom centre mesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Ružinov ID 105827

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3213 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Ružinov ID 105865

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 33.41 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 5238 €/m²

Bez maklérov predám Priestranný byt v lokalite Ružinov ID 105874

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová 876/32 | 67.63 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,000 € 3933 €/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

! REZERVOVANÉ ! Úspešná vinotéka s reštauráciou v centre Ružinova-odstúpenie

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Dulovo námestie | 160 m²

PREVZATIE ÚSPEŠNEJ VINOTÉKY S REŠTAURÁCIOU EXKLUZÍVNA PONUKA V CENTRE RUŽINOVA Chcete prevzi

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

99,900 € 624 €/m²

TOP CENA - Dobre dispozične riešený 2i byt vhodný na rekonštrukciu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 50 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2i byt vo vyníkajúcej lokalite Ružinova – Rumančeko

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,990 € 3800 €/m²

MARKENBERG I Slnečný pozemok pre výstavbu rodinného domu

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Priehradná | 1,358 m²

MARKENBERG ponúka na predaj pozemok s výmerou 1 358 m² na ulici Priehradná 2 v Bratislavskej Vr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

575,000 € 423 €/m²

prenájom 2-izbového bytu po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Muškátová | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Ružinove na ulici Muškátová. Byt má 54m2 plus malá kob

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1-izb. byt v tichom prostredí pri OC Central

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kupeckého | 39 m²

EDEN real ponúka na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt na Kupeckého ul. v blízkosti OC C

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

*Reprezentatívne administratívne priestory v BBC5, blok B, 7.p.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 165.74 m²

EDEN real ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v administratívnom centre Br

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Nadštandardný kancelársky priestor, BBC1, Flexifloor, 5.p.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 48.27 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 48,27 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Administratívne priestory - celé poschodie, BBC1, 2.posch., blok A

Reality Bratislava-Ružinov