Na prenájom 2izb byt na Trenčianskej s balkónom a parkingom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 54.57 m²

BYT 2 – izbový, celková plocha bytu: 62,57m2 (49,07m2 byt + balkón 8m2 + pivnica 3,5m2 + skla

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 3 - izb. bytu v Ružinove na Teslovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový tehlový byt Bratislava - Ružinov na Teslovej ul. Podlahová ploch

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľkometrážny 3i, terasa, gar.státie na DLHODOBÝ prenájom, províziu RK NEPLATÍTE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová 6c | 90.03 m²

Príjemná atmosféra veľkometrážneho bytu ( 90,03m2 vrátane pivnice 2m2 + terasa 20m2 ) na 3p/7 V

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom - krásny 1-izbový byt na Miletičovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 47 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom veľmi pekný 1-izbový byt na Miletičovej ul. č. 68 v Bratislave,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom - krásny 1-izbový byt na Miletičovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 47 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Elegantný 2izb s veľký balkónom a 2x parkovaním v ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 56.64 m²

Slnečný 2izb byt (8p/8) s príjemnou atmosférou v skolaudovanom projekte ZWIRN (r. 2024, EC–A),

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

450,000 € 7945 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - garážové státie - Bratislava - Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 12.61 m²

Parkovacie státia sa nachádzajú vedľa seba na prízemí v parkovacom dome na Mraziarenskej ul., b

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,000 € 1745 €/m²

svetlý čerstvo vymaľovaný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný svetlý 3 izb.byt, ulica Ružová dolina. Byt je o výmere 65m2

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

*Reprezentatívne administratívne priestory na Flexifloor v BBC1, 5.posch.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 40.75 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 40,75 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom moderný 3-izbový byt v OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Beplan Reality ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt v OC Retro. Nachádza sa na 7. poschodí a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

*Administratívne priestory v BBC1, 6.posch., blok B

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 47.39 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 47,39 m2. Administratívne priestory

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM KANCELÁRIÍ / ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY – DOHNÁNYHO UL., BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Dohnányho | 124 m²

Pozrite si 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=497FsrWdvwg Predstavujeme vám jedi

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,240 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ŠTÝLOVÝ 2i byt, 42m2 s loggiou | Rovníková ul. ***VÝBORNÁ PONUKA MESTSKÉHO BÝVANIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rovníková | 42 m²

Pozrite si 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=mpSQq6aeGuH Ponúkame vám na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

priestranná garáž na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Súťažná | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ulici Súťažná v pôvodnom funkčnom technickom stave. Pozemok pod

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 1579 €/m²

pre konkrétneho klienta súrne 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Ružinove. Byt by nemal byť na prvom ani

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4167 €/m²

Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 51 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 2,5-IZBOVÝ BYT NA ŠTRKOVCI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62.16 m²

Lemonpie ponúka exkluzívne na predaj 2,5-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Ružino

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4167 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranné kancelárske priestory vo výmere 232 m2 so strategickou polohou, Pestovateľská ul., Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 232.13 m²

RK Dumbo real Vám exkluzívne ponúka rozsiahle kancelárske priestory o celkovej výmere 232 m², s

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,518 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Predaj - 1,5i pri Štrkovci s balkónom a parkovacím státím

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Drieňová | 50 m²

RK MAGNUM® Vám exkluzívne ponúka na predaj 1,5 - izbový byt v staršej novostavbe s veľkým balkó

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4798 €/m²

*Reprezentatívne administratívne priestory v BBC5, blok A, 7.p.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 497.2 m²

EDEN real ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v administratívnom centre Br

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRIEVOZ - veľký 2 iz. BYT v RD + parking + terasa: Ružinov, Ba II., 600,-€/mes. + 150,-€/mes. (energie, net)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 75 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt (cca

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Parkovacie státie v polyfunkčnom objekte OC RETRO, Nevädzová ulica, Ružinov *** IHNED VOLNE ***

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 14 m²

Ponúkame vám na prenájom parkovací box vhodný pre parkovanie osobného auta v polyfunkčnom objek

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

*Reprezentatívne administratívne priestory v BBC1, 1.p., blok B, 126 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 126 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory s terasou o výmere 126 m2. Administratívne p

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac