*Reprezentatívne administratívne priestory v BBC5, blok A, 7.p.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 717.85 m²

EDEN real ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v administratívnom centre Br

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj priemyselného pozemku — Ružinov, ul. Pod Gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Pod gaštanmi | 0 m²

Predaj priemyselného pozemku — Ružinov, ul. Pod Gaštanmi Ponúkame na predaj rovinatý priemysel

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

1,400,000 €

Úplne nový 2i byt s balkónom po rekonšrtrukcii TOP LOKALITA, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Radarová | 50 m²

Ponúkam na prenájom krásny 2-izbový byt na Radarovej ulici v Ružinove. Byt sa nachádza na 4. po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 3 - izb. byt v Ružinove na Teslovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový tehlový byt Bratislava - Ružinov na Teslovej ul. Podlahová ploch

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom parkovacieho miesta na Mraziarenskej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 13 m²

Ponúkame na prenájom vnútorné parkovacie státie v garážovom dome na Mraziarenskej ul č. v Ružin

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

110 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reprezentatívne kancelárie pre 3 osoby, BBC5, FLEXIFLOOR

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 30 m²

EDEN real ponúka na prenájom novovytvorené reprezentatívne kancelárske priestory na FLEXIFLOOR

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

625 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Zaujímavý 3-izbový byt v ikonickom „Palušáku“

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 66 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má dušu, skvelú adresu a investičný potenciál, ktorý neklesá? Ponú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

zrekonštruovaný 1-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt v Ružinove (Vlčie Hrdlo). Byt má rozhloh

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom - krásny 1-izbový byt na Miletičovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 47 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom veľmi pekný 1-izbový byt na Miletičovej ul. č. 68 v Bratislave,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj 2i bytu s loggiou v centre Ružinova – Jašíkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 47 m²

Ponúkame na predaj plnohodnotný 2-izbový byt situovaný v centre Ružinova, jednej z najvyhľadáva

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,900 € 4466 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj obchodného priestoru s výkladmi do ulice, 276 m2 pri Avione a IKEA, Pestovateľská ul., Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Pestovateľská | 276 m²

RK Dumbo real Vám exkluzívne ponúka jedinečnú investičnú príležitosť, predaj obchodného priesto

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

2-podlažný hausbót vo Vlčom hrdle - investičný potenciál !

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | Zátoka Marína | 135 m²

Moje centrum bývania ponúka na predaj dvojpodlažný houseboat, ktorého ďaľšie využitie môže byť

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

139,000 € 1030 €/m²

*Administratívne priestory s terasou v BBC1, 6.posch., blok B

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 98.43 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory s terasou o výmere 98,43 m2. Administratívne

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 117.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Obchodné priestory v reprezentatívnom business centre

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Plynárenská | 185.5 m²

EDEN real ponúka na prenájom obchodné priestory v reprezentatívnom administratívnom centre Brat

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

VIDEO, Krátkodobý prenájom, 2-izbový byt s balkónom a park. miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Hľadáte moderné a pohodlné bývanie v Bratislave s dobrou dostupnosťou k letisku, diaľnici al

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom kancelárie v atraktívnej lokalite so strategickou polohou, Pestovateľská ul., Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 31.5 m²

RK Dumbo real Vám prináša ideálne riešenie pre Váš biznis: praktické kancelárie od 31,5 m² v dy

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

420.34 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie so strategickou polohou, Pestovateľská ul., Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.88 m²

RK Dumbo real Vám prináša ideálne riešenie pre Váš biznis: praktické kancelárie od 18,88 m² v d

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

216.25 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

priestranný 2-izbový byt v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ovocné sady | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, exkluzívne zariadený 2-izbový byt v novostavbe. Ivanská c

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

*Menšia kancelária na Flexifloor, BBC1 na Plynárenskej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 17.76 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 17,76 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

OD 1.7.´26 - Nuppu "Hortenzia" - VÄČŠIE / ŠIRŠIE (3 m) GARÁŽOVÉ ST.: 15,6 m2; ul. Hraničná 30 -30A -30B; Ba II., 100,-€/mes. + depozit

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hraničná | 15.6 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom VÄČŠIE / ŠIRŠIE GARÁŽOVÉ STÁTIE v obľúbenej novostavbe NU

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Štýlový 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 v srdci Ružinova na Rumančekovej ulici *** SKVELÁ INVESTÍCIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 69.5 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=aVsPfyZScbD Ponúkame na predaj atraktí

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 4022 €/m²

MARKENBERG - BALI - krásna vila INDIANA vo vyhľadávanej lokalite Canggu (Padonan)

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 1875 €/m²

príjemný 3-izbový byt v pokojnej časti

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 74 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný 3-izbový byt (70 m² + 4 m² loggia) v pokojnej časti Ružinova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie